0 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sürekli tuvalete çıkmaktan yildim :blink: önceden geceleri saat başı tuvalete gidiyordum şimdi sabaha döndü. Kız iş yapacağım camlarim silinecek kırk kere girdim mutfağa cam beziyle camsil için her seferinde tuvalete gittim. Afedersiniz çok bir şey olsa içim acımayacak. :unsure: 7. aya girdim şükür , bu kadar WC beklemem normal mi? 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal canım bende öyleydim 
tarafından
Kız tövbe estağfurullah bir damla resmen sjsjsjsjsj onun için koşarak gidiyorum :D sinirlerim bozuldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Altıma kızımın bezini bağlayacammmmm xD hahaggsgs
tarafından
Olsa bende bağlardım sjsjsjsjsj
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yani son ayda olsan neyse ama bence sen çok su içiyorsun bebek vunku baskı yapacak kadar büyük değil henüz 
tarafından
Havalar cehennem gibi bacım nasıl su icmeyeyim
(1,856 puan) tarafından
Yani çok normal hepimiz öyleyiz demek istedim :))
tarafından
Bir suya bir wcye koşmaya devammm :D
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Ben 32 den sonra öle oldum o aylarda rahattım senin erken baslamis
tarafından
Benim bebenin erken başlamadığı hiçbir şey yok ki sjsjsjsjsj sinirlerim bozuldu :D
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Zor bisiy ya anliyom allah kolaylik versin
tarafından
Amin canım Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Valla bende oyleydim inan bikmistim geceler gunduzler uyumak nedir bilmiyodum bir yerde okumystum Allah anneyi hazirliyo bebeye bakmak icin
tarafından
Benim bebiş aşırı hareketli maşallah geceleri tepikler döner sürekli böyle yani bir de üstüne WC eklenince iyice cigirdan çıkmıştım
0 oy
(238 puan) tarafından
Al benden de o kadar yani yaptığım çiş olsa gam yemicem sanki dünyaları işiycek gibi gidiyorum damlatıp geliyorum keşke altıma yapsaydım diyorum :D 

Sürekli tuvaletim var hissinden yıldım artık bir de sıcaklardan suya abandım o da arttırıyor, çocuk desen mesanemle top oynuyor sanki :D
tarafından
Aynen yaa bir damla için koşarak gidiyorum wcye :-//
(238 puan) tarafından
Niagara şelalesi akacak sanıyorum köy deresi kadar akmıyor namussuz :D
tarafından
:Dd tanıma hayran kaldım
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Ay kız kaç haftalıksın bende 7ye girdim aşırı su içiyorum ve dediğğn gibi her dk gidiyorum 
tarafından
29. Haftaya girdik canım
(4,759 puan) tarafından
Benimde 28+5 günlük canım
0 oy
tarafından
Son aylarda öyle oluyor cnm. Enfeksiyon kapmış olabilir sn
tarafından
Enfeksiyon olsa yanma olmaz mı? Geçen enfeksiyon başlangıcı demişlerdi o zaman böyle yanma falan vardı şimdi yok
tarafından
Evet doğru
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Beni özetlemişsin aşkımmmm :))
tarafından
:Dd gel sarılıp ağlayalım
(1,559 puan) tarafından
Konum at :))
tarafından
Bizim oraların bir lafı var burnunun dikine gel bulursun diye sjsjsjsjsj gel burnunun dikine gellll :D
(1,559 puan) tarafından
Ozaman kolay bulurum geliyom :)))
tarafından
Gel gell :)))
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben 4.aya girince şükür bitti :) 
(2,067 puan) tarafından
Inşallah bitecek :)
tarafından
Zaman çok hızlı geçiyor bol bol fotoğraf çekin hatıra kalsın :) benim sayılı fotoğrafım var. Bazen üzülürüm az daha fotoğrafım olsaydı da saklasaydim diye.
(2,067 puan) tarafından
Merak etme bol bol çektiriyor um hatta kızımda dîş çekim yapmıştım. ALLAH nasip ederse bunda da yapmak isterim :) :)
tarafından
Yaaa bende çok istiyorum ama maalesef öyle bir sansım yok
(2,067 puan) tarafından
Dîş çekim dediğim öyle jan jan lı birşey değil di :) eşimin fotoğrafçı arkadaş ı vardı onun stüdyosunda çekmiştik çok güzel anı kalıyor. :)

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 1,236 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzeybebesi (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 203 göst.
6 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cerencim35 (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 10,157 göst.
0 oy
6 cevap 1,292 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...