+2 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Tatile gidecegimi soyledim heyecanimla fiyatını soyledim neden saygı duymak yerine.linc ettiniz  o kadar sevincliydimki deminden beri Postlar açılıyor hala meseleyi uzatıyorsun   postum yukarı.cikmis bi tatile lüks.yere gidicem.dedim.diye bi zamanlar cocugum karnımda öldü diye acımı paylasmistim o zamn bile post yukarıda ve bu kadar yorum yazan olmadı.smdi  maşallah hiç hava atan bi insan.degilim.normalde bura da girip.acimi veya sevincimi yazan.biriyim ara sıra girerim sizin yorumlarını okurum ve yargılamam hiç.kimsenin yorumunu onun yerine okur gecerim şu bana laf sokanlar lincleyenler size ne desem.bos keşke.boyle olmasanız artniyetli bana güzel yorum yapan ve yargilamayan  sevincime hamilegime sayanlara teşekkür ederim iyiliğiniz icin

17 Cevaplar

+5 oy
(592 puan) tarafından
Kuzum seni yargilayanların yarısı fesatlığından asıl kendileri görmediği icin dert ediyorlar iste bosver durumun varsa 20 binede gidersin 30 binede kimseyi ilgilendirmez bir baska postta seni savunuyorum diye benle kavga ediyor arkadas oysaki savunma degil seni tanimam bilmem baskasinin mutluluguyla mutlu olmayi bilen bi insanim sadece 
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kız yine tartışılır gerek var mıııı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Katılıyorum sana bebegim
0 oy
tarafından
Boşver canim hic takma kafana.
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Aman boşver sevinçle demissin ne olcak sanki onlarda art niyetle bakmasın hemen ayakkabıda dikkatli git bişeycik olmaz
0 oy
(194 puan) tarafından
Yaa cnm.burda cokk öyle kenndi bilmez var. Bakma bu bnm ikinci hesabım ilk hesabımı sırf bu yüzden kapattım ugrasilmz burda paylaşan kadar ins fln at dha iyi
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Aman boşver kuzum tatilin tadını çıkar kocanla cocugunla
0 oy
(292 puan) tarafından
Uyarı sahibi sanane arkadaşım burası sohbet alanı değil mi burdaki tek hoşuma gitmeyen postlaar cinsellik postları yoksa hepsine saygım var ister hava atar ister civa satar kime ne kadın kendini ifade ediyor lüks diye belirtmese sporla gidin denilecek oda bilmiyor soruyor bilmemek mi görgüsüzlük yoksa bu şekilde kadınla dalga geçilmesi mi KADININ EN BÜYÜK DÜŞMANI YİNE KADINLAR lafını hep takdir ediyorum
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Allah'ım bir de uyarı gelmiş :D

0 oy
tarafından
Lüks lüks, 20 bin, topuklu ayakkabı diye sayıklamaya başladım, soru listesinde postunu görmekten +_+
(292 puan) tarafından
Diğer postunuzda yanlış mı gördüm bilmiyorum ama bir çok arkadaş gibi sizde onu tiye alacak post açmıştınız bakın ne güzel kendini ifade etmiş şahsen ben kendimi onun yerine koydum böyle bi duruma düşsem çok üzülürdüm
tarafından
Ben arkadaşın gösteriş yaptığını düşünüyorum çünkü zahiren onu gösteriyor. Başlık da çok lüks bir tatile gideceğim deyip asıl posta topuklu giyebilir miyim diye sormak sizxe ne manaya geliyor? Dinleyecek insana nasihat edilir.
(292 puan) tarafından
Heyecanlanmış öyle söylüyor hava mı değil mi Allah bilir ama ne niyetle olursa olsun bence dalga geçilmemeliydi. Benim fikrim bu. Burda çok gördüm kadın iki üç kelime bişi sormuş ama aşağıda yorumlarda dünya ayrıntı vermiş belki arkadaş ayrıntıyı başta verdi bu da bi düşünce neyse dediğim gibi bunca yorum içinde sizinji dikkatimi çekti çünkü hep ılımlı güzel yazan birisimiz hayırlı akşmlar
tarafından
Hanımefendinin postuna  nasıl Hüsnü Zan besliyorsanız benim yorumlarımı da Hüsnü Zan besleyiniz iyi akşamlar
tarafından
Lüks bir yer yerine şık ve güzel bir tere gidicem diyebilirdi kimsede linçlemezdi dünden beri bu gösteriş olayı neymiş diye arıyordum sınunda buldum :D
0 oy
(415 puan) tarafından
Valla milleti boşver yüksek topuklu giyme sen ben ayakların sisecek ve aciyacaktir ve birde düşüp takılabilirsin
0 oy
(608 puan) tarafından
Emin ol o linçleyenlerin eline aynı fırsatlar geçse duyurmadık kimse kalmazdı boşver keyfine bak sen. Ağzı olan konuşuyor burda
0 oy
tarafından
Aman millet kıskançlıktan ne yapacağını saşırmış yatak postlarınıda böyle linçleseler ya iki yüzlülük yapıyor çoğu takmayacaksın canım Rabbim daha iyisini sana nasip etsin de geç 
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Keşke para olsada bizde gitsek ama nazara gelmesin diye söylemem ben kesin :D

0 oy
tarafından
Hiç kafana takıp moralini bozma beğenmeyen okumasın yazdığını salla gitsin 
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Hangi otel kız

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.