0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ay sinir etti kızlar beni ortada yok süt yapacaktm şimdi biberon kayıp balkondan aşağı mi attı görmedim de biberon masrafı çıkardı bize anliyacagnz :)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Masrafını boşverde biberonsuz durabilcekmi şimdi ☺️

tarafından
Cam biberonlar mi onlar kırılır mı alsam yarin
tarafından
Cam olanları kullanıyorduk çok kırdık en son plastik biberon aldık :D
tarafından
Hım bende plastiğ kullaniyom da içi beyaz kaliyo hep cikmiyo deterjanlamasam cikmiyo ondan cam düşündüm düşündüm . Komsuda almış hiç kirilmiyo diyo kaç kere yere düştü diyo . 34 TL di biraz pahali
tarafından
Canım kaynar suyla yıka geçiyo ben hep sıcak suyla yıkıyorum
tarafından
Evet mecbur öyle yapiyom cnm yada süngerle yikiyom
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bizde ariyoduk 1 saattir koltugun altina atmiş 
tarafından
Ay keşke koltuğu altından  çıksa bakiyom yok anam emzigini kaybetmişti aldım yenisi eskisi cici bebe kutusunda çıktı :)
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Ay benim kizimda suluğuna yapti aynisini. Kizim suluk nerde diyorum fırlattim diyor. Heryeri aradim bulamadim yenisini aldim. Şimdide caydanliğin kapağıni kaybetmiş. Nerde diye soruncada çöpe attim diyor. Inşallah atmamiştır. 
tarafından
Ay inşallah atmamistir çıkar biyerden insalla
tarafından
Bu bebekler felaket  geçen kaynimim telefonunu balkondan aşağı attı ekranını kirdi
(13,806 puan) tarafından
Ben umudumu kestim kesin atmiştır. Telefonlari atmaya kiyamoyor bizimki. Koltuğun altina sakliyor oynamayin diye. Anne babam telefonu çok seviyor diyor birde. Çocuklar çok akıllılar ve bize mesaj veriyorlar aslinda.
tarafından
Hhahhaahha canım ya benle ilgilen mesajı veriyo demekki
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Alırsın yenisini sorun etme kuzum çocuk mu nereye koyduğu belli olmaz çıkar bi yerden en kötü ihtimal yenisi alınır can sağlığı olsun 
tarafından
Aynen can sağlığı olsun cnm napalim çocuk
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Burda mı arıyorsun kızzzzz hahaha burda yok biberon 
tarafından
He kiz bulamadım burda ariyom nerde ki yardım et bana:))
0 oy
(128 puan) tarafından
Atma huyu varsa kesin atmıştır benim oğlum neler atmıştı asaya  asadaki dukkan sahibide apartman içine kordu bosladi ama ne cektikk  :)) umarım bulursunuz canim 
0 oy
tarafından

Ayy ne güldüm yaa bnde bi saattir kizimin emzigini ariyorum balkon kapisinin arkasina atmis meger :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 499 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,761 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 242 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 394 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sinemcik (1,475 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap