0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (1,150 puan) tarafından
Kızlar eşim evde olmayacak. Ne bir komşu ne bir akraba kimse yok. Bu bayramı da tek geçirecem. Ağlamaktan helak oldm. Çok bunaldm. Artık herşey düzelsn istiyorm. Yanlz olmak istemiyorm. Aileme yskın olmak istiyorm 

9 Cevaplar

0 oy
(2,807 puan) tarafından

Ailen nerde canım?

(1,150 puan) tarafından
Onlar türkiyede
-Reklam-
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Kıyamam

İnsan kendini boşlukta hissediyor
(1,150 puan) tarafından
Sorma ya nasl geçecek bir gün herkese bayram bana sıradan bir gün
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Ben de tekim bacım. Komşum var ama ya çalışıyorlar ya da memleketlerine gittiler. Kocam da işe gidiyor tee gece yarısına kadar yok. 2 akrabam var onlar da uzak ve çalışıyorlar. Her bayram tek geçiyor, çocuklar bayram bilmiyor...

Üzülme dicem de, insan üzülüyor biliyorum... toparla kendini canım elden bişi gelmiyor
(11,038 puan) tarafından
Neden ki? Bi dolaşsan iyi gelir. Ben de çıkamıyorum iyice ağırlaştım erkenden ama çocuklar için akşam serinliğinde çıkmak istiyorum. Zor olacak ama dayancaz
(1,150 puan) tarafından
Kız ikindin bile çok sıcak burada. Birde ben pek gezmeyi sevmem hep evdeym. Eşimle çıkarsam çıkarm. Başka da 40 yılda bir fln
(11,038 puan) tarafından
Bizim bura da öyle çok sıcak o yüzden akşam diyorum canım 7- 8den önce çıkamam. Çocuk var mı kız varsa çık sevmesen de çık. Benim gibi işte çocuklar için azcik dayanmak gerek
(1,150 puan) tarafından
Ne biliyim doğru düzgün bir yer yok ki park falan.
(11,038 puan) tarafından
Olsun canım çık yürü değişiklik olur. Ağlamaktansa ne bileyim işte...
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Inşaallah düzelir kuzum 
0 oy
tarafından
Çevren olmadımı hiç 
(1,150 puan) tarafından
Yok ya olsa kaç yazar hepsi bir birinden sahte
0 oy
tarafından
Cnm ya uzaklık çok zor allah yardımcın olsun bende uzağım ailemden 
0 oy
(683 puan) tarafından
Tam 33 gündür yalnızım bilmem nasıl anlatılır bu acı bu gün bayram ben mi ben yine yalnızım 
(3,419 puan) tarafından
:((( bende 19 aydır tekim 4. Bayramımız hepsinde de ayrı düştük için kor gibi yabiyor
0 oy
(594 puan) tarafından
Bende aynıyım valla ailem turkiyede esimin ailesindende herkes turkiyeye gitti biz kaldık burda sıradan gün gibi öyle koyuyor ki insana böyle günlerde hiç ailesi kimsesi olmayan insanları daha içten hissediyorum ne kadar zor 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Gurbetteyiz aile akraba kimse yok komşular köyüne gitti esim nobetci yapayalnızim uzuldum ama aglamadim kizim karnımda iyiki o var kurban olsun annesi ona :) ❣
(1,150 puan) tarafından
Benmmi öğlen 12 ye kadar evdeymş. Ama o da ha var ha yok dkdkxk uyuycakmş. Buna da şükür. 2 aydır çok yoğun çalışıyor. İki işe birden gidiyordu
(1,284 puan) tarafından
Allah kolaylık versin cnm..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
19 Haziran 2024 Aile kategorisinde Merve Eroglu (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
13 Haziran 2024 Aile kategorisinde Esence (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde EmineninAnnesi (1 puan) tarafından soruldu