0 oy
528 göst.
Aile kategorisinde (240 puan) tarafından

Kızlar ben derdimi normal bi şekilde anlatamıyorum yabancıya rahat anlatıyorum ama aile olunca ağlayarak anlatiyorum bu huyundan kurtulamıyorum kimi insan var şakaya vurur söyler kimi gülerek anlatır ben bi olay duyunda yüzlerine söyleyemiyorum dediğim zaman da ağlayarak anlatıyorum hiç sevmiyorum bu huyum7 aglamiycam diyorum ama yine ağlıyorum niye acaba

7 Cevaplar

+1 oy
(5,938 puan) tarafından

Aynen ben valla bu huy değişmez güzelim 

(240 puan) tarafından
Bazen acaba piskolojim mi bozuk diyorum benim ektim var her şeyi cayır cayır söylüyor valla kıskanıyorum
(5,938 puan) tarafından
Boşver onun gibi de olma Allah katında herşey gözüküyor .bende öyleyim birşey anlatacağım ağlama geliyor aman gelirse gelsin içimize atıp katı olsak ağlamasak bu sefer kötü oluruz .
(240 puan) tarafından
Haklısın canım allah herkeze bi huy vermiş kapalınızım huyumuzda bu ama benim kayinpederim aglayandan nefret ediyor bide üstüne azar işitiyorum iyice kopuyorum
-Reklam-
+1 oy
(1,204 puan) tarafından

Hamileler hassas oluyor malesef bende hemen ağlarım 

(240 puan) tarafından
Yok valla hamilelikten önce de 22 yaşındayım kendimi bildim bileli böyleyim şimdi hamileyim daha çok var tabi hassaslık
0 oy
(355 puan) tarafından

Ben oyle herkese deqlde bi olayi esime anlatirken aqliyorum qenelde esimde aqliom die kizior o kiziyor die daha cok aqliorum:) normlde oyle cok aqlayan biri deqlim helde baskasinin yaninda hic aqlayamiom sinirden aqlicak olursamda hemn kalkip baska yere qider iyice aqlar oyle cikarim :) bitek esimin yaninda aqlamktan cekinmiyorum esimde aqlamami hic sewmior ben aqlayinca deli oluyor anlatacaqm knuyu unutup ben aqladqm icin kawqa ediosss. Ama gozyasi bayanlarin eslerine karsi kullandqi en quzlu silahidir bence. En azndan benim esimde oyle. 

0 oy
tarafından

bende oyleyim sinirlenincede ağlıyorum. sinir oluyorum bu huyuma

0 oy
(7,935 puan) tarafından

Canım sıkılıp moralim bozulunca ben de çok ağlarım. 2016 da ağlamam durmadı psikatriye gittim tedavi gördümilaç tedavisi ... Beterin beteri var takıntı yapma . Çok sık oluyorsayardım al derim. Yardım almayınca daha kötü oluyor  Yardım alınca bayağı rahatladım ben

0 oy
tarafından

Normal de de boylemiydiniz yoksa hamile misiniz şuan

Genelde hamileyken oluyor duygu değişimi olabiliyor 

0 oy
tarafından

Bende oyleydim eğer çok çok canımı yakan bişey olmamışsa ağlamam ama aglicak derecedeyse aglayarak anlatirdim derdimi şimdi öyle değil gamsizlastim yaşaya yaşaya 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 386 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Gulsah6640 (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 585 göst.
28 Şubat 2019 Aile kategorisinde Öykü naz (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 720 göst.
25 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ♡HtcTrgtKrsd♡ (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 271 göst.