0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hepinize iyi bayramlar bayramınız mübarek olsun canlar ...  Benim kız 19 aylık sütten kesmek istiyorum nasıl becerebilirim ya ... Çok cimcikliyor beni çok ısırıyor büyüdü artık göğsünü emiyor diye normal süt de içmiyor benim sutumde ona yetmiyor zaten .. 

6 Cevaplar

0 oy
(13,316 puan) tarafından
Sabır taşı var bildiğim ile yarıyor 
tarafından
Nerden alabikirim kuzu
(13,316 puan) tarafından
Aktarda vardır herhalde kuzum
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benimkide 17 aylik bayramdan sonra kesecegim inşallah bende bilmiyorum nasıl yapcam :(
tarafından
Sabaha kadar emiyor ya çok canımı acıtıyor artık
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Gittikçe azalt sonra birgün ver birgün verme.Zamanla vermedigin gun sayisini cogalt bu sekilde 2-3 aya kadar kesersin hem boylesi daha iyi olur.
tarafından
Şuan öyle yapmaya çalışıyorum ....bazan istiyor yok süt uyumuş diyorum anlıyor  ..ben bı anda keseyim artık diyirum
(3,896 puan) tarafından
Bi anda kesersen gögsün süt dolar baş edemezsin.Yavaş yavaş kes sut azalsin gittikce emzirme suresini kısalt süt az salgilansin.Azicik sütün gogusten gitmesi daha kolay dolarsa sağmak zorunda kalirsin çok uğraşırsın.Dedigim gibi yap.
tarafından
Anladım haklısın kuzum o tqraftan hiç düşünmedim ben ..
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Daha küçük bence kesmek için sütün yetip yetmemesi önemli değil şuan birkaç damlası bile yarar ona. Normal sütten de kat kat faydalı o birkaç damla. Artık doymak için değil tadımlık emer zaten. 
tarafından
Canım çok canımı acıtıyor yemesi kilosu gayet güzel zaten .. göğsün hep yara olmuş tırnakları o kadar sivri ki
0 oy
tarafından
Ben birden aniden kestim bir hafta biraz agirim oldu gecti çocuk icin zor oldu ilk bir hafta canim 

Sen nasılsın diyetin nasıl gidiyor artik post açmıyorsun 
tarafından
Kızım  hiç bırakmaya nkheti yok nasil.biraktiricam bilmiyorum ... Diyeti bıraktım  canım ya B12 eksikligin var iğne kullaniyirum sürekli bulantı halszilik olunca ...
tarafından
Cok geçmiş olsun canım
0 oy
(49,838 puan) tarafından
kesince normal süte donmeyebilir benimki icmiyo süt 
tarafından
Kuzu benim kızda hiç içmiyor
(49,838 puan) tarafından
tiksniyo zorla bir cat kasigi koydum agzina komple titredi☺️
tarafından
Ahahaa ..:) . Gözümün önüne geldi prenses . Benim kız direk atıyor  biberin hiç ağzına almaz ama bardakta belki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 146 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
0 oy
7 cevap 229 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,516 cevap

35,997 kullanıcı