0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (1,757 puan) tarafından

Utanarak yazıyorum ama bayram tatili nedeniyle saglık ocakları kapalı kadın doguma yer bulamadım acil birşey anlamadı dikişlerimde bir sorun varmı bilen bir bilgi verebilir mi bazen öyle bir agrı giriyorki ayaktaysam kalıyorum ne adım atabiliyorum ne oturabiliyorum agrıdan kıvranıyorum gece 9 gün oldu dikişler olalı (Resim İçin Kusura Bakmayın)

Baticon Sürüyorum Ama 

image

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım.hep merak ettim sezeryan dikiş yerini çok büyük sanırdım.bn normal yaptım.soruna cevap veremiyorum.
(1,757 puan) tarafından
Bende öyle sanıyordum ilk gün büyük geldi bana dikiş sonra küçüldü sanki
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Sorun yok gibi daha cok yeni ağrılar normal zamanla azalacak fazla ayaktayakta kalma

(1,757 puan) tarafından
İnsallah eşime soruyorum birşey yok diyor pek güvenmedim korkmayayım diye söylemez simdi olsada
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım bende sezeryanlıyım dikişlerde sıkıntı yok belki gaz sancısı falan olabilir
(1,757 puan) tarafından
Gaz çıkarmada pek sıkıntı yaşamadım ama insallah canım birde havalar sıcak vantilatör acık hep acaba omu çarptı üşüttüm mü diyorum
(2,375 puan) tarafından
Evet evet bak ondan sanci yapmistir rüzgarda cok durma üsutme o bolgeyi
(1,757 puan) tarafından
İnş. Gecer birde tekrar kesip dikiş atmaları olur diye okudum iyice korktm
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Görünürde bişey yok tabiki deri hemen kapanıyor haliyle en önemlisi içten ne durumda canm en kısa zamanda muayene olursun geçmiş olsun
(1,757 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah sıra bulurum ya
(1,897 puan) tarafından
Bunun için sıra almana gerek olmaz tahlil için nasıl sıra almıyoruz göstermeye gidiyrouz buda öyle canm
Bebeğini al zaten yeni doğum yaptığın belli diyceksin dikişler için geldim gireceksin direk
(1,757 puan) tarafından
O zaman hemen giderim bayramdan sonra
(1,897 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(794 puan) tarafından
Kontrole cgrmadilarmi cnmm bn kontrole gtmistim  4 5 gunlukken bira kan gelmisti bna biseyde sur dememisti hic
(1,757 puan) tarafından
10 gün sonra gel dedi ama bayrama denk geldi ve sıra yok ne yapacağımı sasırdım
(794 puan) tarafından
Dktorunla konus cnmm
0 oy
tarafından
Biraz açık gibi benim öyle değildi sende krmizlik var biraz ağır iş yapma fazla ağır kaldırma 
(1,757 puan) tarafından
Kırmızılık baticonu fazla sürdüm ondan dır bayram tatili bitse gidicem ama her yer kapalı acil desen birşey demiyor anlamadı galiba
tarafından
Yok onu demiyorum canım yara biraz açık gibi göründü bana ve kırmızı gibi ondan bi doktora sor yapıştırma galiba seninki benimde öyleydi 5gun baktimda böyle değildi hiç iz bile yoktu o yüzden fazla ağır kaldırma iş yapma ne olur ne olmaz
(1,757 puan) tarafından
Banada birşey demediler yapıştırma diyorlar doktorlar insallah sıra açar buradaki hastane pek açmıyor sıra zorla açıyor sıra
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Sorun gözükmüyor kaynamaya başlamış dikislwr 3 ay ağır kaldırmak yasak. Ve orayı daima kuru tut batikona gerek yok artık temiz ve kuru olsun kafi 2 sezeryab oldum
(1,757 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
tarafından
Kız.tertemiz mis gibi dikis yerlerin görünürde hiç birşey yok 
(1,757 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm yarın gayet ii görünür. Ağrılar zamanla azalacaktır. Sonuçta ameliyat hemen ağrısı geçmez. Bol bol dinlenmeye calis
(1,757 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Daha çok taze yaran 9 gün olmuş sen gene doktoruna sor ama 
(1,757 puan) tarafından
Gidince sorcam kontrole
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım çok güzel dikmiş ağrı normal daha yeni ayağını sıcak tut çok zorlama kendini 
(1,757 puan) tarafından
Bu sıcakta cok zor oluyor ama dayanmaya çalışıyorum
(4,698 puan) tarafından
Bende yazın doğum yaptım zorluğunu iyi bilirim devamlı hava aldır
(1,757 puan) tarafından
Evet sıcak bunaltıyor ya insanı
0 oy
tarafından
Dikisin gayet guzel sismemis bile kuru tut batikonla 7 kat kesildin yani o tarz acilar dirmesi cok normal ani hereket etme
(1,757 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevabın için
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Cnm normal ağrısı bende Bi onbeş güne anca toparlanmıştım ben hiç baticon sürmedim 
(1,757 puan) tarafından
Bana doktor sür demişti sürdüm bakalım insallah açılmaz korkuyorum açılırsa kesip tekrar dikiyorlarmış
(1,766 puan) tarafından
Cnm devlette mi oldun bide normal dikiş mi benim lazeliydi
0 oy
tarafından
Benim dikiş değilde icim ağrıyordu enfeksiyon varmis
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım o bölgenin üzerine gazlı bez koy, terliyorsan ondan da rajatsız olabilirsin. Bende öyle oluyordu biraz o bölge nemlendiği zaman hemen ağeımaya bağlıyordu ama biraz sabır daha yeni çok geçmiş olsun
(1,757 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Dikişlerin gayet normal. Görüntü olarak da çok düzgün dikmişler bence. Ağrı da bence normal daha çok erken tatlım. Ben 13 ay önce doğum yaptım hala sol tarafımda batma oluyor. 
(1,757 puan) tarafından
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN BU HAVADA DAHA ZOR TEŞEKKÜR EDERİM
0 oy
tarafından
Dikişlerin Dde sıkıntı yok canım gazın olabilir mi 
(1,757 puan) tarafından
Gaz çıkarmada sorun yok ama büyük tuvaletimi 3 günde iki günde bir ancak yapabiliyorum ondan dır belkide
tarafından
Olabilir çünkü dikişlerin normal
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Gececek cabim daha c9k yenisin bende cok çektim..normal duruyo. Dedigim gibi gayret et yürü yavas yavas evin içinde. 
(1,757 puan) tarafından
Yürüyorum evde eşime kalsa yatağa baglayacak beni
(1,504 puan) tarafından
Yatarak iyilesmez agriya agriya yuruyecen ben cok çabuk ayaklandim cok şükür. Hep yürüdüm sizlaya sizlaya tani cok zorlqma kendine göre durununa gore yurusuyus yao
(1,757 puan) tarafından
Yürüyorum evde yavas yavas
0 oy
(222 puan) tarafından
Çok oturur vaziyette durmuş olabilirsiniz 
(1,757 puan) tarafından
Genelde oturuyorum bayram ya gelen giden biz gidemiyoruz diye evden çıkmıyor millet bende çekinirim yatamam uzanamam oturuyorum mal gibi birde çay yap dolduruyorlar ama boşlar kalıyor ortada benimde içim rahat etmiyor kaldırıyorum eşim kızıyor ama insan öyle oturamaz ki
(222 puan) tarafından
Tahmin ettim sürekli oturur pozisyonda olman ağrı yapıyor dikkat et  uzan dinlen kolay değil bir ameliyat geçirdin misafire değil ancak bebeğine zor bakarsın ameliyat yerinde görünürde bir sorun yok çünkü
(1,757 puan) tarafından
Kucağıma alırken bile zor alıyorum resmen agladımı alamadım mı ben aglıyorum onunla beyefendi susuyor resmen
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım daha 9 gün olmuş zamanşa geçer o ama ilaç vermedi mi doktor. Minoset plus içtim ben hiç acım ağrım olmadı günde 3 defa içebilirsin 
(1,757 puan) tarafından
Parol
Sef 1000
Birde kan ilacı verdi içiyorum bende
(25,224 puan) tarafından
Bende sef ve kan ilacı kullandım yanında minoset. Parol hafif kalıyo biraz
(1,757 puan) tarafından
Ben parol yerine onu içsem sorun olurmu

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 305 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif63 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 295 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ngs.123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 175 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nerosahmet (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

381,021 soru

11,407,024 cevap

34,943 kullanıcı

...