0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Sabah çocuklari aldim çıktım aliş verişe yarin oğlum anasınıfına başliyacak eksiklerini alayim diye neyse cantami topladim geldim kapinin onune ayakkabimi giyeyim diye kapinin onunde diger cantami gordum bu daha buyuk diye dusunerek cantami deyistirdim..neyse çocuklarla geze eylene magazalara falan girdik her şey aldim eve donucez bi saata bakayim dedim telefon yok..ay deli oldum cantani boşaltim yok telefon..her magazada da cantami cikarip bi kenara koyup cocuklari giydir falan onla uğraşiyordum calindi sandim kac kez satici kizin numarasindan aradik açan yok tum magazayi ..neyse artik umudumu kaybetmiş bir şekilde eve dondum kapiyi actim telefonum caliyo ay nasil sevindim anlatamam baktim eşim ariyo actim basima gelenleri anlatayim diye eşim bi basladi susturamiyorum adam az kalsin agliyacakti tam 37 cevapsiz arama vardi eşimden :(( başimiza bisey gelmiş sanmiş korkmuş :( bundan sora yalniz dişarı çikmak bitdi dedi :))) valla dogruda dedi her seferinde basima bi olay geliyo 2çocukla zor gercekten

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Benim eşim olsa direk eve gelirdi :)) bir saat vatsaba girmesem mesaj atiyo bişey mi oldu aşkım diye:)))) o kadar arasa şehir karakol sülale ayağa kalkardı kesin hahahahahah:D 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de yaşadım aynısını geçen gün evden çıkarken telefonu bırakıp çıkmışım 
(6,681 puan) tarafından
Ya aklima hic gelmedi bile unutdugum
0 oy
tarafından
Bende annemlre giderken  yaşadım aynısını araba kullanıyordum telefon düşmüş çantamdan arabanın içine farketemedim her yeri aradım yok arabaya da baktım bulamadım sonra tekrar arabaya bakayım dedim ablama beni ara dedi aradı telefonda öyle bir yere girmiştiki çok şükür buldum insan korkuyor valla
(6,681 puan) tarafından
Aynen ya bide kac tane magaza dolasdim hangi birini arayim ki
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Amaniy kötü olmuş ya

(6,681 puan) tarafından
Çocuklar adamda akil koymuyorki
0 oy
tarafından
benim eşim asla bana birdaha tl vermezdi:)
(6,681 puan) tarafından
Valla akşam benim de tel gide bilir şimdi cok konuşamiyodu aksam konuşucaz dedi :D
0 oy
tarafından
Cnm yaa senin de başına gelmedik şey kalmadı:-))) 
(6,681 puan) tarafından
Kiz 2çocukla dişari cikmak kolaymi?her seferinde bir sey dusuruyorum :D GECENde parami arka cebime koymuşum daha dogrusu koydum sanmisim bi adam arkamdan hanimefendi diye sesleniyo bende laf falan atacak sandim hizli hizli gidiyorum adam da pesimden en son dondum azarlamaya adam  bacim paran dusucek simdi gotur onu ordan dedi ay nasil utandim anlatamam :D
tarafından
:-))) geçen bir şey daha gelmişti başına cüzdanın kaybolmuştu demi ordan hatırladım yazdim
(6,681 puan) tarafından
Evet o konudan sora hala esimle birlikte o markete gitmedim :D
tarafından
:-))( geçmiş olsun cnm
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Benim adamda ben kırk kere araym döner bikere arar tamma başka yok özeniyorum böyle evliliklere keşke benim odunda merak etse ya :D

(6,681 puan) tarafından
Kiz ne ozenmek gitdi kac gun susmayacak :D
(1,750 puan) tarafından
Ben tek başıma çıkmam zatende aman tek konuşsun kız azcık mersk etse

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 461 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma karaduman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 346 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 510 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 376 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Manas (893 puan) tarafından soruldu

379,430 soru

11,357,670 cevap

34,835 kullanıcı