0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (5,363 puan) tarafından
Ya doğruduzgun pencere bile açmıyorum tuvalet ve banyoda karıncalar geziyo nerden giriyo ya bulamadım girdikleri yeri. Ev eski bile değil sıfır daire en nefret ettiğim şey evde börtü böcek çıkması karıncalar da geldi beni buldu . Kızlar evde bebek var ilaç alsam zararı olur mu? 

2 Cevaplar

0 oy
(9,010 puan) tarafından
Ben bir çözüm bulamadım kaç tane ilaç denedim
(5,363 puan) tarafından
Ya aslında çok değil tek tük çıkıolar ama nerden giriyorlar anlamadım en çok da wc ve banyoda lar diğer odalarda yoklar. Demek ki ikisinden birini kullanıyorlar girmek için acaba petek borularının kenarından girebilirler mi yada su borusuyla
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ben artık önünğ arkasını bıraktm yerlerde heryerde var. İlaçlıyorum bir gün sürüyor. Mutfakta yerde bisürü. Gidemiyorm mutfağa hemen bacaklarıma çıkıyor. Bir kaç haftaya evden taşınacam. Ne yemek yapabiliyorm. Dün et kavuraym dedm yığınla doğradığım ete gelmeeye başladılar. Yiywmedim bile. Kızım zaten yemez 
(5,363 puan) tarafından
O kdar çok değil daha yeni gelmişler
(1,151 puan) tarafından
Halam dedi şekerli su döktüm grldiler sildm karıncaları. Öyle öyle bitirdm. Ama benm bulundğm yer bahçeli yer. O yüzden bütün bahçenin karıncalarını evde toplamak istemem

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 571 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 444 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sarii (2,128 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,862 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.

380,475 soru

11,391,909 cevap

34,900 kullanıcı

...