0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (176 puan) tarafından
Ya önceki postlarımdan biliyorsunuzdur çocuğumun hırıltısı var işte doktor bugün resimli buhar makinesi alırsanız sizi göndeririz evde tedavi devam eder tamam dedik aldık işte kaynanam dedi bir kaç gün sizde kalacak tamam dedim işte oğlumun burnu fena dolmuş çok hırıltısı var burnunu temizleyecem diyorum yok diyor temizlemem lazım diyorum yok diyor en son temizlemek zorundayım dedim gittim malzemelerimi aldım temizledim sonra diyor ki eskiden bunlar mı varmış sonra buhar saati geliyor vermem lazım buharı geliyor çocuğa bakıyor yok hırıltı verme diyor hırıltı olsa da olmasa da vermek zorundayım diyorum kötü değil ki diyor en son dedim balgam dolu hala ciğerleri verdim buharı eşime söyledim sen dinleme onu doktor ne dediyse yap gerekirse ben annemle konuşurum dedi ama bir de bunjn üstüne 20 günün sonunda hastaneden çıktım kaynanam kalıyor sonra bir de kaynım geldi kalacakmış karısı ve çocukları tatile çıkmış banane ben hastaneden yeni çıkmışım yorgunum çocuğum hasta tövbe Allahım ya 

Biraz uzun oldu kızlar ama aşırı sinirliyim valla ya

6 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bu Kaynanalar in çoğu çok bilmiş oluyor böyle bende sinirliyim zaten kaynan kelimesini görünce duyunca geriliyorum
(176 puan) tarafından
Vallahı ne istiyorlar anlamıyorum ki
(3,457 puan) tarafından
Laf istiyorlar arsız böyle insanlar gelini durteyim de tartışalım diyolar
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
benim kuzuma gecmis olsun bal suratım hasta olmuş 

kaynana kaynina yemekle hizmetle ugrasma konfor bulamayinca giderler
(176 puan) tarafından
Çokk saol canım napayım istiyorlar valla artık ayak topuklarım ağrıyor 20 günde hastanede hep ayaktaydım
0 oy
(813 puan) tarafından
Kaynının karışı çocuğu tatile çıkmış o niye sizde kalıyo onu anlamadım 

Hasta çoçuğun var bide bu nasıl bi düşüncesizlik 
(176 puan) tarafından
Kaynanam onu yalnız bırakmak istemiyormuş kendi burda kalacağı için oğlunuza yanında getiriyor
(813 puan) tarafından
Karısı bırakıp tatile gidiyo sana mı düşüyo bakmak koca adama
Bu insanlar niye bu kadar düşüncesiz ya kendide karısıyla gitseydi gitmiyorsa da başının çaresine baksın çocuk değil ki
0 oy
(669 puan) tarafından
Doktor ne dediyse yap öylemi o havadan sebep benim kuzenim öldü 3 yaşında ciğerlerini mahvetmiş 
(176 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin nasıl yani buhardan mı
(669 puan) tarafından
Çok vermişler havayı aslında kalpten sorunu vardı yoğun bakımdaydı kalbi atlattı bu sefer ciğerlerden gitti bembeyaz olmuş havadan
(176 puan) tarafından
Üzüldüm canım Allah rahmet eylesin
(669 puan) tarafından
Amin inşallah onun ismini bebişme koydum bende ismini yaşatalım bari
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Önceden yoktu simdi var önceden korona mi vardi simdi var ne cok bilmis bu kaynanalar yardim etmiyosan fazlalikta etme git evine ogluna bak adam kapuda kalmis oda isini bikiyir sirf bakmamak icin sana siginmis ne demeye gelmis size 
(176 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki valla o kadar yorgunum ki tam uzanacam bir şey istiyorlar ya
0 oy
(418 puan) tarafından
Kaynınla kaynanan kaynın evinde birlikte kalsın yakışanı öyledir.

Bide kaynanalar herşeye karışır canım tabiatları böyle genelinin

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,164 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dolunay yin annesi (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 263 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 321 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu

380,030 soru

11,375,925 cevap

34,862 kullanıcı