0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
tarafından kapalı
Oncelikle bayraminiz kutlu olsun. 

2 gun once: kaynanam ile Babam pazar da karsilasmis. Kaynanam babama Beni sikayet etmis. Demis ki senin kizina koltuk alsinlar diye 2000 euro para verdim kizin daha yuz vermiyor bana cocugu bana gostermiyor Beni evine cagirmiyor. Cagirincq komsuya gidip oturuyor fln. 

Babam da senin oglun da birgun bana gelip oturmadi onlar mutlu olsunlar yeter demis. 

Dun Babam geldi bize ve dedi ki kaynanandan 2000 euro mu aldin? Hayir kendisi ogluna koltuk alirsiniz diye hediye etti biz paramiz var dedik ama O israrla bacinada verdim sana da vericem dedi bize oyle Kabul ettik. Simdi sokakta pazar da bunu mu anlatiyor sana belki baskalarinada boyle konusuyordur dedim. Babam da kizim yetistiremiyomusunuz dogru soyle bende var para verim cocuga biseyler al felan etti yemin ettim yok gercekten. Cok sukur! Eskigimiz yok paramiz da var. Babam pek inanmadi lazim olursa Sen bana gel dedi kapatti. Bende bugun esime anlattim O da parayi Annem bana verdi bacima da verdigi icin dedi. Bende ozaman babama neden anlatti ki sanki bana Vermis gibi o parayi biz ayrilsak koltugu mu goturucem yanimda? Birikmis param olsa hemen verirdim dedim esimde haklisin dedi 2000 euro yu bugun annesine gidip Verdi. Verirken kayinbaba kapiya geldi bize 2000 euro verdigini soylemissin neden Beni rezil ettin ki demis kaynanam fenalik gecirmis koltuga uzanmis esimde parayi masaya birakip cikmis! Siz olsaniz ne yapardiniz????
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
İyi yapmışsınız bir daha lafını edemez ayıp ya 
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Kaynananın verip söylemesi çok ayıp heleki babana ne için veriyor olursa olsun o parayı sonuçta size veriyor sorgulamak onun ne haddine o zaman vermesin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 107 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Berna (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 424 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Berna (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 157 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...