0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla tartışıp bayramın birinci günü benle konuşmadığı için evimize gelmiştik elini bile vermedi bana eşim ona rağmen bugün yine köyüne gitti arkadaşlarını bahane ederek ailesinin yanına gitti sizce ben nabıyım? 

6 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kendi haline birak bence anne ogul arasina girme drim ben 
(1,667 puan) tarafından
Arkadaslarini bahane etti diyosun belki bahane degildir gercekten arkadaslariyla vakit gecirecektir belki
(774 puan) tarafından
Öyle bile olsa annesine de gidicek orda yemek yiyecek orda üstünü değişicek götüşücek yani
(1,667 puan) tarafından
Gorussun ne varki bunda keendi annesi babasi oraya kadar gelip ogullarini ac mi gönderecek yada terlemisse ustundekini degisme git karin mi yikasin dicek bence biraz abartiyo gibisin arkadaslariyla gidip gece 3 te 4 de eve gelse daha mi iyi
(774 puan) tarafından
Keşke arkadaşlarıyla gitse benim neler çektiğimi bilmiyorsun canım ailesinin ne kadar bencil olduğunu bilmiyorsun
(1,667 puan) tarafından
Tabiki seninde yasadigin agir seyler vardir eminim ama erkekleri sıkmaya gelmez ha bide ailesi soz kinusu ildu mu hemen siper alirlar cins yaratiklar iste anlamsiz
-Reklam-
0 oy
(496 puan) tarafından
Ailesi canım tabiki de gidicek seninle kaynananın problemi eşin napsın ailesine cephe mi almasını bekliyosun .
(774 puan) tarafından
Hayır 5 gün kaldık zaten onun köyünde en azından 1 2 hafta gitmeyip arkamda durabilirdi
0 oy
(3 puan) tarafından
Esiniz sizin babaniz ile tartişsa siz de babaniza kusecek misiniz? Anne baba ahi almayın bence. Sizinle ne kadar tartışsada kayınvalideniz en kötü eşinizi  9 ay ağrı sızı çekerek karnında taşıdı. Senelerce uykusuz kaldı. Problemler kişisel kalmalı 
(774 puan) tarafından
Tamam da canım ben babam eşime elini öptürmese gitmezdim ayrıca ömür boyu görüşmesin demiyorum ki aradan 1 hafta geçsin sular durulsun öyle gitsin
(3 puan) tarafından
Canım bunlar küçük sorunlar inanki çözülür her şey. Ama tavsiyem anne baba kalbi kırmayın. O bir haftada eşin gitmezse annesi ne kadar üzülür. Kendi evladını düşün aynı şekilde.  Cennet annelerin ayağının altında. Diliyle Ah etmese bile Rabbimin gücüne gider bir yerden cikar
(774 puan) tarafından
Tamam da canım bak beni çok üzdü o kadın sütüm gitti bu sene bütün mahsulleri ot sardı olmadı çok ahımı aldılar 4 aylık bebeğime zorla mama verdim ben çok ağladım ama Allah büyük işte hiçbişey sebepsiz değil yani herkes yaşadığını kendi bilir
(3 puan) tarafından
Rabbim yardımdın olsun. Allah ikinizinde kalbini yaşadığını biliyor. Herkes yaptığının yaşadığının karşılığı alır er ya geç. Icini ferah tut
(774 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(670 puan) tarafından
Takılma bence gitsin en azından seni zorlamiyo sen kavga etsen dahada bağlanır emin ol 
(774 puan) tarafından
Etmiyorum zaten sürekli onlarla ailesinin köy işlerine yardım ediyor ama kızına mama içir deyince rahat ver sen bakmak zorundasın diyor
(670 puan) tarafından
Sana kuma olmuş dolduruyo o taraf demekki senin hakkında senle ne kadar zaman geciriyo yada geciriyomu sizi alıp bir yere gider mi
(774 puan) tarafından
Yok canım zorla giderse gider hep o taraf hiç biz yokuz
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ay millet nasıl da anasını haklı buluyor. Yok anası yok karnında tasımış. Sanki Bi tek omu karnında taşımış. Bu kadın da o adamın çocugunu tasımadı mı karnında. Zaten 5 gün kalmışlar daha ne gidiyorsun bayram bayram. Kır kıçını otur karının yanında. Çocugun la zaman gecir. Mubarek bayram günü belki evine misafir gelir. Ne demek arkadaş.. Evli adamın sırt pırt ne işi var arkadaş yanında. Valla canım ben burnundan getiriyorum öyle olunca.. Arkadaşmış vs miş hikaye bunlar. Evli bir adam sabah işine akşam evine... Gezmek istiyorsa seni de alıp çıksın... Ayrıca her daim arkanda durmazsa daha o kaynanan seni çok ezer. Anan da seni zaten elin karıları üzsün diye doğurdu
(774 puan) tarafından
Durmuyor işte canım bide aradım hep hadi ararım seni deyip kapattı hiçbişey demiyorum gerçekten
0 oy
(48,491 puan) tarafından
ailesi canim silmesini bekleyemezsin. bundan sonra sensiz gitsin sen gitme
(774 puan) tarafından
Canım silsin demiyorum zaten 2 gün önce tartıştık daha barii haftası dolsaydı
(48,491 puan) tarafından
ana hasreti çökmüş adama ugramis mi anasina

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 930 göst.
0 oy
1 cevap 279 göst.