0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Kızlar 2 ay oldu doğum yapalı bir insan her gün hasta olurmu 3 hafta önce kan tahlili yaptırdım sonuçlar normal kansızlık çıktı ama ben en ufak bir yerim ağrısa çok korkuyorum 

Bide son zamanlarda haberlerde ölüm duyunca çok etkileniyorum bebeğime bakıp dua ediyorum 

Sürekli bana yada bebgime birşey olacak diye korkuyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynisi bndede olmustu kiz oluyomus öyle bn bide olur olmaz herseye agliyodum ama gecio zamanla 
tarafından
Benim de gözümün ucunda yaş
(220 puan) tarafından
Herşeyden korkar oldum en ufak bir yerim ağrısa acayip korku sarıyor
-Reklam-
0 oy
(605 puan) tarafından
Canım panik atak işte o bende öyleyim bir senedir kendini sakın kasma ve sakinleş korku sarma içşne
(220 puan) tarafından
Siz neler yaşadınız
(605 puan) tarafından
Kalp çarpıntısı evde yalnız kalma korkusu baş dönmesi azcık bir yerim ağlarsa hemen korkuyrm kalp çarpıntı sı başlıo
(220 puan) tarafından
Tıpa tıp aynı e peki nasıl atlattın çünkü o düşünceler kafadan çıkmıyor sanki boş yaşıyoruz
(605 puan) tarafından
Canım geçmedi bir senedir böyleyim ben bence kafana takma ilerletme yoksa benim gibi hep nefes darlı sol tarafında ağrı baş dönmesi kalp çarpıntısı çekersin benimki ilerledi çok zor hayatta yaşayan ölü gibiyim daha 20 yaşındayım
0 oy
tarafından
Kizim 8 aylikti anca gecu lohusalik psikolojim su ab 10 aylik ama kotu ya cok o psikoloji ben bide psikiyatriye gitim
0 oy
tarafından
Doğumdan 7-8 ay sonra geçti benim 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben cok agrasif olmuştum eşime sarıyordum sürekli bebeğim 6 aylık felanken bi kavgada patlak verdi eşim. Sana ne oluyor artık tanıyamıyorum seni dedi. Ondan sonra dank etti bana. Cok çekilmez bi insan olmuştum. Neyse ki sonradan özüme döndüm.
0 oy
(1,504 puan) tarafından
50 gündür dogum yaptim. Kendi kendime instagramun kesvetini yasakladim. Hasta bebekler cikti aglamaktan bi hal oldum. Bebegin bi ayakalrini bi orasını buraisni kontrol ediyorum nefesini dinliyorum. Atlatamamisim daha
0 oy
tarafından
Lohusalık psikolojisi. Ben bu ruh halini 5.ayda anca birkamistim. Geçici bi süreç. En iyi şekilde geçirmek için mümkün olduğunca iyi düşün. Kansızlık da çok normal doğum kadının bütün kadını bitiyor gibi oluyor. Ciddi seviyede düşüyor. Tam olarak toplanması 2 yılı buluyor  sende takviye alırsın pekmez içersin yorgun ve sinirli hissetmemek için. Kansızlık ruh halini çok etkiliyor. 
0 oy
tarafından
Bennn 3cu sezeryanda travma geçirdim 
0 oy
(968 puan) tarafından
Vallahi benim icinde travmaydi dogum.. bebegimide surekli hastaneye gotueuyorum normal yenidoganda olur diyolar ne varsa oldu Allah beterinden korusun ama 13 gunluk inan 13 gundur uyumuyorum bsey isi bitmiuor butun gunum bebekle altini degistr emzir burnunu temzle yika butun gun boyle cok sukur saglikla aldm kucagima ama tuvalete gitmeye bile vaktim yok esimle gorusmuyoruz nerdeyse ama boyle dusa girip hickira hickira aglamak istiyorum yazarken bile gozlerim doluyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 183 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (808 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 739 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 511 göst.
14 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 987 göst.