0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar dün kaynimin nişanlısına gittik hep beraber kaynanam eşim fln. Kaynanam geline harçlık verdi ama bunu ben görmeden yapmaya çalıştı yani benim ortalık ta olmama fırsatını yakalamaya çalışıyordu ben hareketlerinden anladım mutfağa gittim mama yapmaya baktım ses geldi gelinin annesi dedi kız Ayşe verme gerek yok diye kaynanamda ben duymuyum diye dilinin ucuyla olsun dedi ben öyle anladım.. derdim para asla deil ama bunu bana duyurmadan yapmak istemesi aşısı zoruma gitti bende dört yıllık geliniyim dört yılda birkez bayram harçlığı görmedim geçen bayramda sırt eltime vericek diye banada vermişti ben zorla aldım çünkü dört yıldır olmayıp da şimdi yeni gelin alınca vermesi tuafima gitti bu bayramda ben elini öptüm bana vermedi kızıma vermedi oraya gidince de gizliden vermesi beni üzdü .. her neyse kızlar benim suratım aşıldı ordan başka yere gittik gittimiz yerde sordular yeni gelinin yanına gittinmi para verdinmi diye kaynaanmda vermedim yeni gelin bana versin dedi güldü hani ben varimya gizliyor vermedim diyor oysa ben duydum biliyorum herşeyi hberi yok. Sonra eve gelince çok zoruma gitti bir söz paylaştım watsabptan onu gördü üstüne alındı anladı bugün oraya çağırdı misafir gelmişti bana para veriyor buda kızının diyor almadım bende dedim bidaha anne bana para verme ihtiyacım yok venim dedim oda senin derdin ne anlamıyorum dedi çıktı odadan.. kızlar asla kıskanmiyom Allah yukarda zoruma gideni siz anladiniz öyle ayrımcılık yapıp beni ***** yerine koyucagina yanima  gelip kızım bu bayramda param yok ayıp olmasın geline veriyim  sen artık bu evdensin dese ben zten anlardım çalışıyor bu arada kendisi .. şimdiye dek ben ondan bir TL istemedim yeme içme birdi bizim gidipte anne bir TL ver demedim şimdiye kadar ne diye böyle yaptı anlamıyorum öyle zoruma gitti anlatamam şimdi bu konuyu konussammi onla içim rahat deil hiç asla kıskançlık deeil yaptığım istediğini verebilir zten çok haksizlik oldu şimdiye kadar .. sadece beni ***** yerine koydu sizce napmaliyim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,355 puan) tarafından
konus acık acık telefn et söyle ben olsam bende kızarım alınırım bize yazdgım gibi söyle param yok desen anlsyısla karsılarm fln dıe
(43 puan) tarafından
Yanımda zten cnm anneme geldik ama soğugum ona karşı oda bana soğuk parayı almadım ya sonradan ama niye alıyım madem vercen bayramını kutlayinca verseydin olaylar bu yöne gelincemi veriliyor yani haksizmiyim
(2,355 puan) tarafından
aynen cnm haklısın sonuna kadar erkkler bu konuyu basit görebilir ama hiç sevmem böyle insanları
-Reklam-
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Hiç bişey yapmazdım senin yerinde olsam. Daha da başka hiç bi zaman para almazdım.
(43 puan) tarafından
Cnm elimde deil suratım asik anladı oda şimdi kendide parayı almadım diye trip atıyor herşeyi yaoiyolae suçlu ben
(11,086 puan) tarafından
Bilmiyorum çok büyütülüyor bazı konular bence. Ben sana hak veriyorum ama bişi yapmaya surat  asmaya değmez diyorum işte
(43 puan) tarafından
Çok haksızlık oldu cnm ben ses etmedim çoğu seye
(11,086 puan) tarafından
Ses etmediğinden tepeye çıkıyorlar zaten de. Boşverrrr
0 oy
(546 puan) tarafından
Direk duydum gordum de.yuzjne vur
0 oy
tarafından
parayi verdiginde benden neden gizliyorsun vs diye konussaydin keske ne o ortamda ne de sonrasinda sesini cikarmadigin icin kayinvaliden de seni anlamamis derdin ne demis. anlamayacak kapasitede olsa watsap uzerinden sana yanlis yaptigini dusunup vermezdi zaten parayi o yuzden hislerini soyle ki bilsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 366 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 485 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,327 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 651 göst.