0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Apar topar hemde otobusle 2 cocukla evime dondum. Annem özellikle kardesim temiz kızdır. Evleri eski olsada hep temizdir hemen düz ayak giriş evleri. Dedemden yadigar sarılmasın diye ısrarla oturup direniyorlar neyse. Karsı komsu kopek almıs.sokak kucuk dar bir sokak bir araba zor geciyor.kopek kenelenmiş haberimiz yok once onları sarmış sanırım. Dun gece bir baktım annemde evde kene. Hemen öldürdüm ama uyumak durmak ne mumkun hemen gidiyorum dedim. Annem kadın yalvardı gitme dedi riske atamam cocuklarım var dedim. Hoop sabah bir tane daha simdi bir tane daha bulmus. Hemen kene ilacı alıp dökmüş ama bir faydası olur mu kızlar annem nasıl kurtulur bundan? Komsu hemen kopegi kacırdı götürdü. 

4 Cevaplar

0 oy
(11,095 puan) tarafından
Keneyle ilgili bilgim yok ama illa ki etki eder heralde ilaç. Kaçmakla iyi yapmışsın senin bebe ufak daha Allah korusun. İyice kontrol ettin dimi vücutlarını çocukların da kendinin de? 
(10,978 puan) tarafından
Ettim ettim canım. Popo aralarına bile baktım.
(11,095 puan) tarafından
E iyi annenler de en kısa zamanda kurtulur inşallah
(10,978 puan) tarafından
İnşallah cok uzuldum. Onlarda kopek karılıp sokaga yuruyecekkadar nasıl fark etmediler acaba. Annemi zor tuttum
(11,095 puan) tarafından
Ya sorumsuzlar ya da köpek bakımı konusunda cahil. Bilemedim ama olan olmuş artık çözüm aranmalı
(10,978 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(48,821 puan) tarafından
arkadasimin kizinin kasiginda mi ozel bolgesinde mi ne vardı iyice bak canim
(10,978 puan) tarafından
Baktım canım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Canım köpekten gelmez o. Kene istilası vardır. İlçenizin belediyesini arayın. İlaçlama yapsınlar. Bu arada keneye baksın annen 3 bacagı varsa korkmasın. 4 bacak varsa dikkat etsin. Aman deyim. Sende bebe belik özelikle koltuk altı ve kasıklarınıza falan bakın... 
(10,978 puan) tarafından
Baktım canım. Vallaha bıkmıyorum Kı kac bacak vardı. Arasın bakalım belediyeyi. Kız karsıdaki in kopegi olmus ama karılmış ******
0 oy
(476 puan) tarafından
Canım köpekten yayılmamıştır, o köpeğede illa ki bir yerden gelecek. Kene peydah olmuş köyde belediyeyi aramak şart kuzum.
(10,978 puan) tarafından
Kuzum sehir in göbegi koy degil annemin oldugu yer

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 597 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,127 puan) tarafından soruldu
+4 oy
4 cevap 182 göst.
0 oy
7 cevap 460 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ecrin12 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 522 göst.
27 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı

...