0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 1 yaşında bizim bi düzenimiz var sabah uyuduğu uyandığı saatler yemek yediği saatler hep böyle gidiyorum. Annem diyor ki abartıyorsun mesele 3 de uyutuyorum oğlumu bazen çok yoruluyor uyanmıyor ama ben 5 de uyandırıyorum ki 9 da gece uykusunda uykusu gelmiş olsun. Çok ilginçsin çocuğu da ilginç büyütüyorsun diyor bırak istedigi kadar uyusun diyor ama gece 9 da uyumaz diyorum olsun ne zaman uykusu gelirse o zaman uyusun diyor 9 da uyutuyorum diye ćok erken uyutuyorsun diyor. Ben abartıyomuyum gerçekten bi düzeni olması kötü birşey mi 

5 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Düzeni olması güzel ama uyandırmakla biraz abartmışsın uyuyan çocuğa elleme uyusun 
tarafından
Canım zaten 3 de yatıyorum 5 de kaldırıyorum 2 saat uyuyor
(3,823 puan) tarafından
Olsun kuzum benim kızımın da uyku saatleri var mesela az önce kendi uyandı saat 9 9 buçuk gibi uyur tekrar
tarafından
Bak ellemedim bu gün hala uyuyor mesela daha uyanmadi ee kaçta kalkıcak da gece uyuycak
-Reklam-
0 oy
(496 puan) tarafından
Asla dinleme düzen çocukta herşeydir çocugun düzeni ne kadar yerindeyse nnenin de düzeni o kadar yerinde oluyo eğer gelip başında bekliceklerse tamam de .
tarafından
He aynen ben uzakta evliyim oğlumun saatlerini biliyorum ona göre işimi gücümü ayarlıyorum annem abartıyorsun diyor
0 oy
(375 puan) tarafından
Çok doğru yapıyorsun sağlıklı saatlerde uyumalı çocuk. 
tarafından
Yani düzenini kurdum ki bendd işimi gücümü ona göre ayarlıyorum
(375 puan) tarafından
Bebekler düzeni sever ve bir bebeği geç saatte uyutmak iyi değil ona göre hormon salgılayıp büyüdükleri saatler var. Annen kendine göre çocuk büyütmüş bir bıraksın da sen de büyüt çocuğunu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Annene katılıyorum herşey dakik olamaz robot büyütmüyoruz
tarafından
Neden katılıyorsun
(25,224 puan) tarafından
Yemek saati falan neyse de uykudan uyandırmak nedir herşey dakik olamaz biyere gidince napıcaksın. Bizimde bi düzenimiz var ama seninki gerçekten ilginç.
tarafından
Saat 6 oldu hatta geçiyor bile bak ellemedim bu gün hala uyuyor ne zaman kalkicak ne zaman gece uykusuna geçicek ki. Bir yere gittiğimde de kendimi ona göra ayarlıyorum
(25,224 puan) tarafından
Benimki de 5 te uyudu hala uyuyo birazdan kalkar 9 bucuk dedimmi de akşam uykusuna yatar. Düzeni saatlerle değil alışkanlıklarla kurmak lazım bana göre. 7 de uyansa da 9 bucukta uyumuş olur. Önemli olan bunu ayarlamak
tarafından
Vallah benim oğluşum kuduruğun önde gideni 7 de uyanıp gece uykusuna 9-9 buçuk ta asla uyumaz. Sonuçta ben de kafama göre saat belirlemedim onu gözlemleyerek kurdum bu düzeni
0 oy
tarafından
Bn de öyle düzen kurdum ama bir yere gidince çok sorun oluyor zor oluyor
tarafından
Ben ona göre ayarlıyorum kendimi zaten bebek arabasında da uyuduğu için sorun olmuyor benim için
tarafından
Bnmki uyumuyor öyle cnm.evde emerek uyur

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 159 göst.
0 oy
3 cevap 81 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 217 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,922 puan) tarafından soruldu
0 oy