0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Konu şu kızlar bır Pazar günü 18 yaşındaki kardeşim eşime mesaj atıyor ailem oğluma yazlık kıyafetler almışlar di demiski bizim aldiklarimizla hava atıyorsunuz diye olaylar falan işte Ondan sonra benim elektrikli Süpürgem bozuldu 1 aydır yok eşime bir hafta boyunca söyledim al al diye almadı neyse babam alldi arife günü aldı  eşim diyor ben artık birşey istemiyorum ailenden diyor mesaj atmak da kardeşim haklıydı ameliyat olacak di eşim beni göndermedi gorumcemin oğlunun doğum günune gitmiştik foto görünce kardeşim mesaj yazmış yani napim şimdi ozaman kimseye muhtaç etmeden alacak yani bir hafta dil döktüm al diye onuda geçtim 30 milyar kredi çekti eşim sana Bir milyar harçlık verecem dedi vermedi ablası arada aldı parası yetmemiş ona 8 milyar vermiş bende bunu duydum sinirlendim yani ablası para istediginde ikiletmeden veriyor ben bir şey istedigim zaman kırk kere tekrarlamak gerekir o parayı vereceğine süpürge al yok uygun zamanı bekliyorum yani ablasinada para verirken uygun zamanımı bekledi yok anında verdi 

6 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Haketmiş  canım eşin  
(190 puan) tarafından
Hak etti tabi bide kendi haklıymış gibi davranıyor ya
-Reklam-
0 oy
(2,743 puan) tarafından
Valla başta kardesinin yaptığı hiç hoş olmamış diyecektim yani onu dillendirecekse ne diye alıyorlar falan ama madem ki eşin ailenin yapıp eetmesine rağmen kendi ailesine gelince götürüp senin ailene de göndermiyorsa hastalıkta bile az söylemiş iyi etmiş onun için yapılmadığını bilsin bı yerleri kalkmasin
(190 puan) tarafından
Aynen cnm yani kardesimin yazdığından annemin babamın haberi bile yoktu olsaydı asla izin vermezlerdi zaten
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Kardeşinin yaptığı da olmamis..ama eşinin yaptığı hepten yanlış adam akıllı oturun net konusun
(190 puan) tarafından
Anlamıyor anlmak istemiyor hep benim ailem hatalı
0 oy
tarafından
En başta kardeşin seni çok zor durumda bırakmış öyle bir mesaj atması hoş değil ablasından parayı geri alabilicekse takılma verdiğine 
0 oy
tarafından
Ya o kim olacak da 30 çekip 1 de sana harclik veririm diycek senin 30 da da hakkin var sag cepten sola misali kaldirmayin su adamlarin totolaeini
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Kardesin yanlis yapmis aldigi sey lafini ederek senin dilini kisa etmis aliyolar ise yuze vurmak icin almamaları gerekiyor yada almayacaklar

Kcoan oara verme konusunda haklisin ama ailen bi sey aldiginda lafini ederse tabiki esin hakli bide herseye boyle ailen alirsa tabiki dedigini almaz nasılsa soyler babasina onlar alir mantiginda hata sende su eksik su bozuk deme alinca kocanda aliskanlik olmus alacagi varsa da almayacak

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 309 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (2,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bir.anne (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,076 puan) tarafından soruldu

377,277 soru

11,290,268 cevap

34,704 kullanıcı

...