+1 oy
1,323 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Elini tutmak,öpmek,sarılmak gibu ... Bende oldu malesef asla bunları yapacağımı aklıma getirmezdim hata etdim hemde çox onunla evlündim evet ama dinen o bana mahrem değildi belkide bu yüzden huzursuz evliliğim var asla aff etmiyorum kendimi

39 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ya allah aşkına ondanmi diyorsun şimdi benim.evliligim neden çok.mutlu :)) surda öpmedim diyen varsa yalandır:)

(7,186 puan) tarafından
Kocasını herkes öper canım  :) nişanli iken  öpmedim çok şükür nikah yoksa bu tür eylemler zinadır bunun bilincinde yaşadığım için kesin herkes öpmustur diye de bir dusuncye sahip değilim çok şükür :)
tarafından
Tamam abla  :)  sen en namuslumuz ciktin
(7,186 puan) tarafından
Burda en namuslu kim secmiyoruz ablası :) insanları yalancı diye yaftaladigin için açıklama gereği duydum kişi kendinden bilmesin işi diye ... Hayırlı geceler ..
(310 puan) tarafından
El ele bile tutuşmadık canım yalan da deyil) iyikide elini bile tutmamışum onu da başıma aktardı şuan. Mal gibi
tarafından
Maşallah oh ben ilkide öptüm;) el ele tutuşup gezdik canim.kovam.benim
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
7 yıl sevgiliydik zar zor nişanlandk. Nişanlandktan sonra baş başa kalmak için abisinin evinde bi odada hasreet gideriyordk. Eskilerden bahıs ediyordk. Ne kadar çabaladığımızı falan. Sadece sarılıyorduk. Eltimin eviydi işte o ev. Ben evlendm gerdekten sonra eltimin bana dediğine bak. Diyor ki karnın ağrıyormş gibi yap. Şok oldm. Dedm zaten karnm ağrıyor. Sanmş ki biz o odada o işi hallettik. Sonra benm de kafama çok takıldı. Psikolojikmen biraz üzüldğm falan. Nasl bir izlenm bırakmşm diye. Ama sonradan düzeldi bu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne alakası var huzursuzlukla sevgiliyken tabiki el ele tutuşup gezdik tozduk sarıldık allaha şükür huzurlu mutlu bir yuvam var. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim evliliğin bu yuzden huzursuz değildir bu konuda tivbeni et iliskindeki sorun da sizdedir çözün onu
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Eger bu tür şeyler şuan evli olduğunu insanla nikahsız yaşamissan .

Dert etme derim başka günahlarımızı düşünmeliyiz ona bakarsak

(1,661 puan) tarafından
Eşim ilk ve son sevgilim
0 oy
(389 puan) tarafından
Bizde esimle sevgiliyken el ele tutustuk birbirimizi öptük yan yana uzandik soz takınca 2 günü hemen dini nikah kestik 
0 oy
tarafından
Eh yaptiik bisiler Allah pişmanlıgini vermesin kocamı çok seviyom birlikte olmadık tabi 
0 oy
(1,633 puan) tarafından

Olan oldu ve öyle düşünme  bence:ermm:

0 oy
tarafından
Hiç olmadı elini bile tutmadım. İki nikah birlikte oldu ondan sonra gayet rahat gezdik dolaştık elini tutma öpme o zaman oldu
0 oy
(5,446 puan) tarafından
Çok bir yakınlaşmamız olmadı görücü usulü evlendik 6 ay içinde söz nisan kına düğün oldu eğer olmasaydı da mesafemi korurdum nikâh kıyılana kadar elimden geldiği kadar elimi eline sürmek istemedim oda anlayışla karşıladı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
imam nikahından öncede sonra da olmadı çok şükür .
0 oy
(496 puan) tarafından
7 ay sözlü kaldım imam nikahımmkıyılana kadar el ele dahi tutuşmadık ikimizde hassas davrandık bu konuda haram oldugunun şuurundaydık düğünümüze 2.5 ay vardı nilah kıyıldığında dinen eş oldugumuz için de rahat takılıuoduk el ele tutuşmak rahat kıyafetle karşısında durmak vs.  Snra evlendik zaten bu konuda hiçbir pişmanlığım yok çok şükür :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Isteme söz düğün hepsi 2.5 ay içinde oldu bizim.  Nişanlandık 2 gün sonra dini nikah oldu. Ondan sonra el ele tutuşma sarılma oldu. Daha ilerisi olmadı zaten çok çalışıyordu garibim pek yan yana gelemiyorduk sonunda da evlendik 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Gorucu usulu olunca tanıstık 10 gun snra falan yuzuk taktik o arada telde konstuk yuzuk taktıgı mız gun dini nikah kıydık.. Oyuzden sorun olmadı ondan sonraki gorusmlerımız
0 oy
tarafından
Evet oldu çok güzel duygulardı pişman olmadım 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
biz eskilerden bahsederken hic evlendikden sonra olan seylerden bahsetmiyoruz yani onlar o kadar heycan vermemis bize ilk sarilmamiz ilk el ele tutusmamiz hep aklimizda gulerek hatirliyoruz pisman degilim ileri birsey olmadi ama o ilk elimi tutusunu ne zaman hatirlasam kalbim carpar 
0 oy
(10,487 puan) tarafından
Tutmadım yalnız bi odada kalmadım dini nikâhım olana kadar 

Görüşmek.istedi kabul etmedim sonra iyice ısrar edince kayın validem annem yanimda olmak şartı ile kabul ettim bir defa 

Cnm geçmiş şey için niye bu şekilde yargiliyorsun kendini geçmiş gitmiş 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Hayır eşimle hiçbir temas olmadi.Daha oncede kimseyle opusmedim biriyle 1 kere el ele tutuştum diye vicdan azabı çektim.
0 oy
tarafından
Eşimle olmadı nikahtan önce bişi çünkü biliyordum günah olduğunu ve eşim de uzaktaydı:-)yakın olsaydı belki zorla elimi fln tutardı

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 457 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 331 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 126504012 (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 753 göst.
0 oy
31 cevap 586 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu