+1 oy
1,321 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Elini tutmak,öpmek,sarılmak gibu ... Bende oldu malesef asla bunları yapacağımı aklıma getirmezdim hata etdim hemde çox onunla evlündim evet ama dinen o bana mahrem değildi belkide bu yüzden huzursuz evliliğim var asla aff etmiyorum kendimi

39 Cevaplar

+7 oy
(454 puan) tarafından
Kim elini tutmadı sarilmadı ki bizde yaptık yani  kendini niye bu kadar suçlu hissediyorsun hemen o şekilde sevgiliyken dini nikah mi kiyicaz bu sefer o rahatlıkla başka şeyler de ister 
-Reklam-
+1 oy
(91 puan) tarafından
Sarılıp öpmek oldu tabi 5 sene sevgili kalınca bende cok taktım kafayı bunlara sonra evlensemde geceleri uyuyamıyodum psikolojim bozuldu cok gunahkar hissettim hep kendimi kendiliğinden azaldı 5 senelik evliyim 
+1 oy
(1,664 puan) tarafından
Saçma sapan bu ne şimdi... bu kadar özelde yazılmaz da sorulmaz ... sana ne yani iyice artık
(1,763 puan) tarafından
Ben soru saçma dgl demedim yada saçma da demiyorum. cvp vermedim ben posta ama veren var yani burda saçma filan yazmak yerine hiç yazma daha iyi vermem isteyen cvp verir vermek istemeyen okur geçer benim gibi burda  birebir sahsina sorulmamis milleti azarliyorsun
(1,763 puan) tarafından
Bu arada çok merk ettiysen yazayım ben eşimle eşim gaziantepte asker bende ankarada hemsireyken yanlış mesajla tanıştık o antepte bende ankaradydim 36 gün snra izne geldi ankarada iş yerime gelip oturdu 1 gün boyunca akşam da cıktı memleketi kırşehir gitti snra izni bitti gitti 10 gün snra geldi yüzük taktik ve geri gitti takı düğün tarihine kadar yani eşimi evlenmeden önce 2 kez gördüm biri kalabalık hastane diğeri ise ailemin yanında şükür ama burda milleti azarlayarak konuşmanız doğru değil yok nereni ellettin nereni dokunurdun filan üslubuna dikkat ederek yazarsan gördüğün üzere çok kişi cevap vermiş bizler vermesene p kadar yorumun içinde de senin gibi azarlayan kimse olmamis postu 1200 kişi görmüş 39 kişi cevap vermiş buda demek oluyor ki rahatsız olanlar cvp vermeden geçmiş
(1,664 puan) tarafından
Ahaha kııız tatilden mı döndün..anca cevap yazmışın y .  Inan bi kelimesini bile okumadım sevgilimi yada eşine nereni ellettigin nereni öpturdugun gram umrumda değil ama sen yaz yine oraya buraya hoşuna gidip okuyan  olur..

Ayrıca ben böyle şeylerin yazılması ssaçma dedim karşıyım dedim diye tepki verildi oyuzden ozaman yazın dedim Doğru Oku
(1,664 puan) tarafından
Ayrıca ben böyle şeylerin yazılması ssaçma dedim karşıyım dedim diye tepki verildi oyuzden ozaman yazın dedim Doğru Oku
(1,763 puan) tarafından
Üslûp bozulacaksa bizde bozalim sen okuma yaran var ki bu kadar burda gocundun cnm her yerde belli etme tatilden dönmedim her dakika  burda bekleyip ne cvp verecek diye durmuyorum bura benim hayatım değil ya ama anladım ki üslubundan tartışılacak cvp verilecek insan değilsin okumuyorsan yazdıklarımı cvpta vermzsin olur biter
KARSINIZDA KI INSAN TARTISABILIYORSA TARTIŞIN TARTISMAYI HAKARET ETMEK SANIYORSA BIRAKIN KARSIMDAKINI SUSTURDUM SANSIN..
+1 oy
tarafından

Benim hiç olmadı ilk eşime aşık oldum hep uzaktan görüştüm eşimle telefonla sadece bir kez buluştuk hiç unutmam prefiterol yemişdik eşimle ailem beni aşırı kısıtlardı daha 15 yaşındaydım yerden kafanı kaldırma bir erkeğin elini tutma gözüne bakma zarar verirler namusumuza zeval getirme diye diye içime hep kapanık yaşadım korkumdan eşimin elini bile tutamadım sanırdımki elimi tutunca namusum kirlenecek çocukluk işde ama tabikide çok severek evlendim iyikide öpmemişim elini tutmamışım diyorum kendi kendime ama böyle düşünme sonucda evlendin artık bir yuvan var seninde 

+1 oy
(7,167 puan) tarafından
Çok şükür o hataya düşmedim elim nikahtan önce hiç bir erkek ile temas etmedi .. rabbim yavrumu da zinaya düşmeden helali ile birlestirsin inşallah
tarafından
Amin canım bu arada kafa yapımız aynı bazı yorumlarda gordum düşüncelerini begeniyorim
(7,167 puan) tarafından
Yorumun için teşekkür ederim çok memnun oldum yalnız olmadığımı bilmek ne hoş .. çok üzücü valla herkes o kadar hafife almış ki ...
tarafından
Aynen oyle bende yanlız olmadığıma sevindim bu arada ben yildz ordu unyeliyim
(7,167 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Memnun oldum canım bende İstanbul doğma büyüme .
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Nisanliyken oldu 
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Linç ekibi gelicek şimdi.....

Ama gençlik idi galiba elini tutmak gibi bisey için pişmanlık çekme tövbe et rahatla sonuçta şuan evllendin onunla
(1,661 puan) tarafından
Kuzum öpdüde yani utanarak yazıyorum kusura bakma
(8,954 puan) tarafından
Olsun yine dediğim gibi...
tarafından
Kendini suclicak hiç bişey yokki
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Biz eşimle askerde tanıştık 2 ay sonra askerliği bitti yanıma geldi benimlr yüz yüze görüşmek için elimi tutmak istedi bende yüzüğü parmagı a takarsın sonra dedim :) toplam 75 gün sonra nişanım ve imam nikahı kıyıldı 
tarafından
Hahahaaa sesli güldüm ahh erkekler
0 oy
(447 puan) tarafından
Yok biz de şoyle oldu eşim uzmandır geldi gorustık acelesi vardı bir hafta izni vardı 2 gün sonra istemeye geldiler o ara nikah kıyıdıı yüzük takıldı 2 ay sonra resmi nikah oldu ama ben tavsiye eder miyim bilmiyorum arkadaş dini nikah yaptırırsdı sınırı bilmedi hamile kaldı ve sonra o bebegi aldırdı o kişiden de ayrıldı 
(2,054 puan) tarafından
Yapan nikaha bakmıyor canım nikahsızda yapıyor asker olunca herşey hızlı oluyor demi zaman kısıtlı olduğundan
(447 puan) tarafından
Sorma ya valla oleydi son haftaya kadar dügünğn ne ev vardı ne eşya ne gelinlik aşırı üzülmüştüm :(
0 oy
tarafından
Oldu .. ve benim icin o kadar özel duygulardıki ahhh eski gunler cok sukurki esimle evlenmisim♥️
0 oy
tarafından
Nisanliykrn oldu cnn herkez Aynn şeyi yapmıştır pişmanlık için tobe et cnn  allah affetsin hekezi
0 oy
tarafından
Bana göre normal çünkü gençlik birazda cahillik diyeyim 
0 oy
tarafından

Tabikide oldu pişman degilim allah affetsin <3

0 oy
(5,949 puan) tarafından

Tabiki  oldu 4 yıl  sevgili  1 yıl  nişanlı  1 yıl  nikahlı  ve sonunda  düğün ve  dini  nikah oldu  :blink::silly:

0 oy
(1,655 puan) tarafından
Elini tutup sarıldım tabi ki. Cinsel bir birliktelik olmadı, sanırım senin için de öyle. O zaman niye pişman oluyorsun. Bide zaten şuan eşin. 
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Oldu cnim cinsellik hariç sevgiliykende nisanliykende oldu sarılma elini tutma öpme sarılıp uyudugumuz bile oldu 
0 oy
(374 puan) tarafından
Elhamdülillah hic bisey olmadi bin sukur 
0 oy
(48,392 puan) tarafından
evet pismanda degilim
tarafından
Puahahaa
0 oy
(9,626 puan) tarafından
3 ay sevgili kaldık tabiki sarılmak elini tutmak oldu ama 3 ay sonra zaten Nişan yaptık nişanda dini nikahım kıyıldı 9 ay nişanlı kalıp evlendik o yüzden rahattım yani rahattım derken ileri derece de şeyler yaşanmadı 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Elimi tutardı felan ama nisanliydik dini nikahimizda vardi

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 452 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 327 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 126504012 (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 749 göst.