0 oy
465 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,099 puan) tarafından

Akşam 5 den beri hastanedeyiz bu saat oldu hala damar yolu bulamadılar cocuk maf oldu kafayi yiycem 

Ilk buldukları sisti çıkardılar sonra 4 kes denediler 5. De buldular oda eğrildi cikti 10 kez oldu yok bulamıyorlar cocugun kollarında delinecek yer kalmadı daha hemşireleri görür görmez bana yapışıp ağlamaya basliyo artik bende dayanamıyorum onla ağlıyorum elimden bisiy gelmiyo kafayi yiycem yüksek enfeksiyon var kanında mecbur açılması lazım yoksa çoktan çocuğumu alip çıkmıştım :'(
Bize dua edin nolur rabbim yardımcımız olsun 

17 Cevaplar

0 oy
(1,000 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun.. kaç aylık bebeyin... geçen ay valla bir kan verdikte ona dayanamadım ben.. çok zor yaaa .. Rabbim şifa versin inşallah...
(7,099 puan) tarafından
10 buçuk aylik inan hastaneyi ayağa kaldiricam artik sabrım kalmadı maf oldu cocugum cok kötüyüm:(
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlum la aynıymış nerdeyse...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yardim etsin y ainsallah bulurlar çok üzüldüm ayağından denesinler olmadi
(7,099 puan) tarafından
Ayağında demir ayakkabı var malesef ordan deneyemiyorler:(
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Hastalıkta kan çekiliyormuş damarlar inceliyorum geçen bizim de zor buldular 
(7,099 puan) tarafından
Bu kadar da olmaz ama ya artık delinecek yer bulunacak damar yok resmen ama serumunda takılması lazim napıcaz bilmiyorum :(
(13,203 puan) tarafından
Allah kolaylık versin iki tüp kana 10 dk uğraştı iki hemşire bizim de Allah en kısa zamanda işini rast getirsin
(7,099 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah allah razı olsun
0 oy
(48,083 puan) tarafından
geçmiş olsun canim Allah sifa versin
(7,099 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razi olsun insallah ♡
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Deneyimli yaşlı bi hemsire yok mu acilde hiç. Onlar daha çabuk bulup takıyorlar. 
(7,099 puan) tarafından
Hangisi geldiyse bulamadı elleri kolları mosmor daha dleinecek yeri kalmadı en son çare ayağındaki aparati cikarttim ayağından buldular maf oldu cocugum
0 oy
(48 puan) tarafından
Allah sifa versin canim insallah tez zamanda duzelir baska yakin hastane varsa cik git baska yere yazikya yada tepkini koy bilen biri gelsin benimde oglumdan ilk dogdunda topuk kani aldilar kiz bi turlu alamadincocuk bas bas bagiriyor dedim bi birak cocuk bi kendine gelsin sakinlessin cocuguun topugunu ska ska ya sabir cektim neymis anneler hassas oluyormus isi biomiyorum demiyorda sonra saglik ocagindafa aldilar kan oglum ne agladi nede topugu delinp tahris oldu  bazilari acemi oluyor
(7,099 puan) tarafından
Yaşlı hemşireler baya tecrübeliler kac tanesi geldi gitti bi bilsen yok bulamadılar en son çare ayağındaki aparati cikarttim ordan bulun artik cocugun takati kalmadı dedim en son ordan buldular ama maf oldu cocugum
(48 puan) tarafından
Nasil oldu canim duzeldimi bebis
(7,099 puan) tarafından
Çok şükür kuzum düzeldi
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabb'im şafi ismiyle şifa versin inşallah canım

Benim kızım  5 günlük Ken sarılık oldu bir gün yattı hastane de 

Kızımın parmakları  okadar şişmişti ki içeri girmişti resmen parmakları 

Damar yolu bulamadıkları için 

Tam elinin üstünde 30  iğne deliği saydım 

Allah' yar ve yardımcın olsun inşallah 

Dua edicem umarım bir an önce iyileşir yavrucak kurtulur hastane den
(7,099 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum amin insallah inan akşamdan beri benim oglumunda delmedikleri yer kalmadı ellerinde kollarında en son çare ayağındaki aparati cikarttim ordan bulun yeter maf oldu cocuk dedim ordan buldular
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Üzülme canım. O yaslarda her çocukta en uzman hemsire bile zorlanır... Damar yolu bulmaya. Buldukları da sanırım kücük oldugu için çıktı. Durdurmadı. Doktorların ne suçu var bu durumda. Gerekirse elinin üstünden bulsunlar. Tek o enfeksiyon geçsin de. Sonradan ddaha kötü olacagına şimdi en azından tek dert damar yolu olsun.. Geçmiş olsun. Sen saglam dur ayakta çocuguna güç ver. 
(7,099 puan) tarafından
Ellerinde kollarında her yerini deldiler yok bulamadılar kac tanesi geldi gitti bi bilsen yeni doğanda buldular gözümün önünde benimkinde bulamadılar en son çare ayagindaki aparatı cikarttim oyle buldular damarı yorgunluktan uyudu kaldi en son maf oldu
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bpebek hemsiresi almiyomu kani canim ya kiyamam cik o hastaneden vence ozele gotur
(7,099 puan) tarafından
Kac tanesi geldi gitti bi bilsen baş hemşire bile geldi yok bulamadılar en son çare ayağındaki aparati cikarttim oyle buldular damarı ama inan maf oldu yavrum en son yorgunluktan uyudu kaldi uykusundan korkup sicriyo cocuk acil burası zaten bayram olduğu için diğer hastaneler kapalı mecbur
(1,048 puan) tarafından
Offf gecm8s olsun canim ya ayaginda ne aparati var
(7,099 puan) tarafından
Kalça cikikligi icin demir ayakkabı
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bpebek hemsiresi almiyomu kani canim ya kiyamam cik o hastaneden vence ozele gotur cnm
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn cnm rabbim safi ismiyle şifasını versn ins bizdede olmustu olmustu bnde çok aglamistmm yaa :(
(7,099 puan) tarafından
En son bende dyaanamadim elimden bisiy gelmiyo çünkü oturdum onla ağladım hemşire de bizle beraber ağladı inan :(
tarafından
Ayy bizimki erkekdi canım aglamadi vla eşime dedi ablayı ckar isterseniz demişti sakinlessn panik atagim da varvala çok zor cnm
(7,099 puan) tarafından
Oy oy neler cekiyorum suan valla bir bilsen cok zor ya hemde çok:(
tarafından
Biliyorum cnm:(
0 oy
(232 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım çocuk içinde çok zor yavrum günah ya :( 

(7,099 puan) tarafından
Çok saol kuzum ah bi bilsen geceden beri inan maf olduk çocuğumun çekmediği eziyet kalmadı resmen
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Kuzum benim ya RABBİM şafi isminin hürmetine şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun insaalah geçmiş olsun 
(7,099 puan) tarafından
Amin canim benim Aminnn insallah Allah razi olsun
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah'ım insalalh bulurlar damar yolu yavrum acı cekmesin şifa versin inşallah
(5,721 puan) tarafından
Yaaa canım benim kıyamam üzüldüm evlat hiç birşeye benzemiyor hayırlısıyla tedavisine başlansin güzel sonuçlar alırsınız birisi var mı yanında destek olucak sana
(7,099 puan) tarafından
Kimseyi almıyorlar ki kuzum Allah razi olsun insallah tez zamanda cikariz kurtuluruz burdan ya
(5,721 puan) tarafından
Off o da d
(5,721 puan) tarafından
Of oda doğru kimseyi almadıklarını unuttum kusura bakma klavye eksik yazdı silemedim kuzum Allah şifa versin
(7,099 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razi olsun saol
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin
(7,099 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah allah razı olsun
0 oy
(9,728 puan) tarafından
Canım çok gecmis olsun bizde yasadik aynisini bebek hemsiresi yokmu hastanede
(7,099 puan) tarafından
Valla hiç bilmiyorum aradılar birini oda çok meşglmus gelmedi en son çare ayağındaki aparati cikarttim ordan buldular ama maf olduk hele cocugum en son yorgunluktan uyudu kaldi bayıldı sandılar hemşireler
(9,728 puan) tarafından
Ahh canim o kadar iyi anliyorumki seni ramazan bayramimiz hastanede gecti bizimde 3gun. Basimiza aynisi geldi oglum aglamaktan yorgun dusup bekleme salonunda o kadar seste saatlerce uyanmadan uyudu. Çok gecmis olsun ya rabbim şıfasını versin insallah
(7,099 puan) tarafından
Amin kuzum Aminn allah razı olsun insallahhh
0 oy
tarafından
Ah kurban olurum yavrum benim ya =((( rabbim şifa versin biran evvel inşallah kıyamam ben ona 
(7,099 puan) tarafından
Amin kuzum benim amin insallah Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 346 göst.
29 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
17 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 442 göst.
0 oy
2 cevap 131 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (491 puan) tarafından soruldu

374,554 soru

11,202,004 cevap

34,498 kullanıcı

...