0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Babam ablam kardeşlerim beni  dışlıyorlar kardeşim 2 ay boyunca aradı gel düğüne dedi bende gittim evlerine ablamda gelmişti ablam kardeşim sohbet ediyorlardı ablam kızının kolunu sürekli çıkardığını ve doktora götürdüğü zmn düştü diyormuş bende sinirlendim marifetmis gibi anlatıyordu  acımasızca anlatıyordu ve kahkaha atıyordu kardeşimde iyi dedi daha sonra erkek yiğenim kardeşimi ısırdı kardeşimde  ablam kocasıyla telde konuşurken  yiğenimi ablamın önüne attı al döv dedi ablamda oğlunu sehpaya oturttu yiğenimi tokatliyordu bi yandanda hakaret ediyordu kardeşim de bulaşık yıkamaya gitti yiğenim onun yüzünden dayak yedi bende tepkimi koydum yeter dedim çocuktur dedim yapma dedim günah dedim beni  dinlemedi ben tekrar siz yeter dedim canavarsıníz dedim hepiniz şeytansınız dedim sen dövüyorsun kardeşim de onaylıyor şiddeti dedim.üvey annemde sesini çıkarmadı sadece ben sesimi çıkardım diye hepsi bana düşman kesildi ben ablam kardeşim üvey annem beni  evden attılar kendileri çağırmıstılar kızımıza benimle bereber didar attılar acımadılar n ablama dedim eğer bi gün pişman olursan beni aramak istersen çocuklarına şiddet uygulamayacaksan brni adresin dedim yoksa  dedim brni arama brnde eve geldim onlarda dışarı çıkmışlar gezmişler foto çekmişler  nispet yapıyolar bana ben cocuklarina çok üzüldüm babama söyledim bi şey olmaz dedi annesidir dedi.gercen mezarlığa gittiler beni  cagirmadilar eve yakın oldukları halde bende hayatımdan sildim onları beni  uzmelerine izin vermeyecem artık  kızımın galeriden fotolarını bile silmişler ama başka yigenelerimin silmemisler çok üzüldüm ağladım ama değmiyor eşimde yanımda durdu

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
O çocuğu onların eline komazdım. Gerekirse şikayette bulunurdum. Allah sadece hakedenlere evlat verir inşallah. Cani karı. 
tarafından
Bende  ablama canisin dedim yiğenim kızımla aynı yaşta  yaşında 1 yasindaki bebeğin kolunu çıkarmak  ve doktora düştü demek ve bunu sürekli alışkanlık haline getirip yapması çok acı
tarafından
Şikayet görsün ******
tarafından
Benim anlamadığım şey doktor bunu nasıl anlamıyor ki sürekli gidiyor ben doktor olsam anlardım şikayet ederdim elimde bir kanıt yokki
tarafından
Ses kaydı falan al telefonda konuşurkrn. Yazık ya o bebeğe.
tarafından
Ablmla konusmuyorum konuyu açınca  hemen  kapatiyor oğluna sordum baban sana şiddet uyguluyor mu evet dedi kardesimide dövüyor dedi çok üzülüyorum babamda hiç bi şey demiyor vicdansızlar ya
-Reklam-
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Beddua etmek istemiyorum ya Allah a havale ediyorum
tarafından
Allahından bulsun allah bütün çocukları korusun inşllah
0 oy
tarafından
tövbe tövbe rabbim korusun o sabiyi
tarafından
Insallah korur yigenlerim surekli aklımda ablam zarar veriyor mu hala diye

İlgili sorular