0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Buraya yeni üye oldum hatta bu ilk sorum diyebilirim. 

Kocam cok bakımsız 2 yıllık evliyim. 

Sogudum yüzünü bile girmek istemiyorum. 

3 aylık kıızm var 

Görücü usulu evlendik.

Şimdijlş aklın olsa hayatta evlenmedim.. Onu begenmıyorum. Bu durumu nasıl aşabilirim bna ada yardım edip akıl veırır mısınız 

Gecer mi durum gecsin istiyorum 

17 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bakımsız bulduğun adamın koynuna girip çocuk yapmışsın o nasıl oluyor peki bunu eşine sorabilirsin 
(41 puan) tarafından
Her seyı benim zoruma yapıyor..... Ben de soylemek yen bıktım cocuk gıbı
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bebekten sonra soğukluk araya girebiliyor canım benim eşim de bazen kendini salıyor bakmıyor kendine çok kızıyorum biraz bakımlı vs ol diyorum tmm diyor birkaç gün sonra bakıyorum mis gibi 
(41 puan) tarafından
Süreklı boyle evlendik beri.. Ben derımde azıcık yapar.. Ya duş Bile zorla aldırıyorum
(2,826 puan) tarafından
Anladım hiç konusmadin mi bu konuyu kendisiyle
(41 puan) tarafından
Her zaman konusyorum  . Zorla banyoya giriyor
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Eşin ilk günden beri aynı mı değişti mi yani neyini begenmiyorsub artık 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bakımsız diye mi soğudun
0 oy
(196 puan) tarafından
bakımsız derken kılk kıyafet olarak mi yok sa fiziken mi kılk kıyafetse  sen giyimine  üstlen en azından kendi zevkine göre giyinmesini sağla canım Allah yuvanızın huzurunu daim etsin inşallah temizlik olaraksa dile getir her zaman yapsın hele bide sıcaklar berbat ya 
0 oy
tarafından
Geçmez nisanliyken benim eşimde dişlerini fırçalardi şimdi desemde umrunda degil yani aldım bir kere diyor adam sen ne dersen de düzelmez artık aldı bir kere seni mecbur kabul edecek diyor
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Giyim tarzını beğenmiyorsan tsirt al kıyafet al yada beraber seçelim de. Deodart, bakım ürünü al.. olumlu davranışlarını daha çok görmezden gelip birazda olduğu gibi kabul edersen bence üstesinden gelinmeyecek sorun yok
0 oy
(6,750 puan) tarafından

Valla yarı keldi geldiklerinde :D işte napcan kısmetmiş beni buldu o da.. ❤ bizde evlendikten sonraları alıştık, sabret kız sende. 

(41 puan) tarafından
Benimkide tam kel
(6,750 puan) tarafından
☺☺ ☺☺☺
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bakımsız derken yani kılık kıyafet yoksa banyo temizlik gibi mi ? Açıkçası bende sevmem öyle bakımsız erkek o yüzden çok eşim bakar kendine benim dememe gerek kalmaz. Ama canm sen de biraz abartmışsin sanki erkek dediğin o kadar çok bakımlı olmaz ki kadınlar gibi de olmaz yani sürekli parfümlu mu gezsin adam :) 
(41 puan) tarafından
Ya diş fırlcasın bari ya
Zaten kel sac yok.. Banyo yapsın barı. Hep deme ile zorla
(2,165 puan) tarafından
Himm yani takılarak da diyebilirsin bence dişlerini fırçala diye :) yada olmadı doğum gününde dis macunu falan hediye et belki anlar :/ ama.genel olarak erkekler fazla bakmıyor kendine hani bakar ama aşırı değiller ben mesela evde makyajlı gezen biriyim ama eşim krolar gibi atlet gezer evde ama dışarı çıkınca parfümüne kadar sıkar niye bilmiyorum önemli olan bana evde güzel şık görünmesi sende haklısın biyandan
0 oy
tarafından
Aile terbiyesi almamış erkeği eğitmek çok zor. Bi tane de benim başımda var. Başak burcu olup da bu kadar pis insan görmedim. Bi de inatçıdır uyardıkça inadına yapmaz. Yeni yeni diş fırçalama alışkanlığı edinmesine yardımcı oluyorum, deodorant alerjisi var doğal bişey bulursam alıcam. Parfümü arabaya koyduk her bindiğimizde sıkıyorum. Off aslında iyi biri ama maalesef çok bakımsız. 
(41 puan) tarafından
Evet dedıkçe yapmıyor
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Birlikte olmak isterse şart koy sende git yikan önce de
0 oy
tarafından
Adamı bakıma alarak başlayabilirsin.Allah kadını çirkin yaratmıştır ama erkeği güzel yaratmış derler.
(41 puan) tarafından
İstemeyene kavga cıkaran ne yapım
Deniyorum ama karsı cıkıo
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benimki de inanılmaz derece de bakımlı. Günlük duşunu alır. Yüz bakımını falan yapar... Dün gece sabaha kadar saçlarını tras ettim sakalını tras ettim. Kaşlarını temizledim sakalı çizdim boyadım... Koltuk altına falan agda yaparım. Hemen uzamasın diye. Ütülü elbiseler giyer hep.. Parfümsüz durmaz. En basından beri böyleydi hala böyle. 10 yılı aştı.. Adam erinmiyor da hiç. 
0 oy
(48,491 puan) tarafından
ne gibi bakimsiz duş falan mi almiyo sen söyleyince demi yapmıyor
0 oy
tarafından
Sen bakımlı yapican kocanı sen yol gostericen kocana sen ilgilencen kocanla ben böyle gormek istiyorum böyle olucak diye diye diye duzelticen kocani
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Madem öyleydi çocuk yapmadan boşansaydin , şimdide soğudum diyosunuz benim eşimde benim zorumla yapar herşeyi ama ben sogumuyorum valla çünkü seviyorum eşimi oda benden igrenmez mesela kusurlarımi yüzüme vurmaz her insan sürekli bakımlı olcak diye bişey yok 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 579 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 343 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Jasmine (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde Deva35 (58 puan) tarafından soruldu

378,229 soru

11,320,349 cevap

34,765 kullanıcı

...