+1 oy
920 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar. Azerbaycandan yazıyorum. Ben 24 yaşında boşanmış bir bayanım. Her kes tarafından kınanınilan hor görülen. eşimle aramızda yataq çok soğuktu haftada bir olurdu ilaçla o da ilk onceler sonraysa git gide hiç  olmazdı zayifsi tedavi de olundu iki dklik bir şeydi. Kari koca değildik sanki kadinligimi yasamiyordum mutsuzdum ne bileyim önceden de böyleymiş ama evlenmiş bana önceden de tedavi olunduğunu deswydi keşke. Olmadı ya boşandım her kes niye boşandın bir yatak için insan mı boşanır ne arıyorsun nasıl öyle şeyler duskunusun falan diyor her kes. Yoruluyorum evliliğim mutsuzdu istemiyordum öyle karı koca hayatını. Ben normal karı koca gibi olmak istiyordum her kes gibi. Şimdi de  beni bekarken isteyen biri vardı o yine geliyor evlenmek için annemleri fln yollayayim diyor ama her kes gidip onun da hayatını mahv etme diyor. Bu gün dayımın kızı  şey için yuvani yıktın  hiç olmazsa bunu evlenmeden yokla dedi çok yıprandım. Bilmiyorum bosanmakla hatamı etdim buna gitmekle hatami ederim beni aşırı seviyor. Bilmiyorum kendisi bekar . Eski eşim bana kadınligimi yasatmiyordu seviyordu ama abla kardeş gibiydik ne bilim

26 Cevaplar

+9 oy
(2,613 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Amaaaaannn sallaaa gitsin elalem *** agizli umursama dinen bile boyke bir hakkin var gençsin isteklerin var kime duşmuş seni yargilamak hem adam sana soylememiş hastaligi oldugunu valla kimse kusura bakmasin kadin çocuk dogurmayinca kisir derler kuma al yada boşa derler elalemde ayy yazikk erkektir çocugu olmasin mi der ama kadinin ihtiyaçlari yine sayilmiyor yine kimsenin umrunda degil evet şey için bosandim de kimene beni mutlu etmiyen adamla niye omrumu surdureyim de 
-Reklam-
+2 oy
(4,875 puan) tarafından
Yatağınızn soğukluğunu neden bu milletiniz biliyor acaba ? 
(4 puan) tarafından
Bosaninca benim bu ağzı güzel babaannem her kese ilan etmiş. Ona da annem söylemiş
(4,875 puan) tarafından
Milleti dinlemeyin ve kimseye de sır vermeyin derim.
+2 oy
(51 puan) tarafından
Birkez başınıza kötü bir olay geldi diye ömür boyu kendinizi yalnizliga mahkum mu edeceksiniz? Üstelik sizi kınayanlar sizin hiçbir zaman yanınızda olmayacaklar. Onlar yuvalarında çoluk çocuk ile ailece yaslanirken siz yalnız mi yaşlanacaksiniz. Ben elalem ne der demem hic bir zaman Allah ne der derim. Bu olaydan da su dersi ciakarin böyle ozel meseleler anne dahi olsa kimseyle paylasilmamali. Bana birileri öyle ileri geri konuşsa agzinin payını verirdim. Herkesin yasadigini kimse bilemez. Hiçbir şey disaridan görüldüğü gibi degildir. Ayrıca da cinsel hayat evliliğin temel direklerimdendir. Zira diger turlusu arkadas gibi oluyor ki arkadasa değil eşe ihtiyacımız var... Herseyinizle sizi kabul eden kisi sizi cok seviyordur, siz de seviyorsaniz hic dusunmeyin. Herkese inat mutlu olun.
+1 oy
(734 puan) tarafından
Bence boşanmakta haklısın yaşında genç yeni bir evlilik yapabilirsin ama iyi düşün
(4 puan) tarafından
Gerçekten haklimiyim?
(734 puan) tarafından
Haklısın evliliğin temellerinden bir tanesi sonucta
tarafından
Haklısın tabi ki kuzum 24 yaşındasın daha evlenmeyin ne yapacaksın seni seven adamda gönderdin anasını babasını istersin evlen git kimseyi de umursama senin yuvanda senin bir öğün sofranı kurmazlar ama iş karışmaya gelince herkes anan baban gibi yorum yapar aman sıktır et milleti evlen mutluluğuna bak kuzum❤❤❤
+1 oy
(48,634 puan) tarafından
ister ayrilirken bu kadar ozeli herkese soylememek gerekiyo.milletin agzina sakiz oluyo sonra. sen siddette gorsen aldatilsanda yine etraf hep kinayacak bişey bulur. 
+1 oy
(14,025 puan) tarafından
Kimseye böyle şeyler söyletme kendine yeni bir evlilik tabiki de hakkın sana laf edene evet düşkünüm cinselliğe sanane deyip gec ya da ver ağızlarının payını keşke kimse bilmeseydi ama olan olmuş boşver milleti sen yoluna bak kalbini ve beynini dinle 
+1 oy
tarafından
Yaşayan biri olarak diyorum asla ama asla bekar(subay) biriyle evlenme.. Senin dul olduğunu en ufak kavga da başına kalkıyor.. Evlenmek için acele etme ve kendin gibi evlenip ayrılan ve yaşı senden en az 3 yaş büyük olan birini tercih et..

Seni kınayanlar da b.k yemiş evliliğin en önemli temellerinden biri cinselliktir cinselliği iyi olmayan evlilikte eşler birbirini soğuk olur ve o evlilik sağlam olmaz mutlu olamaz iki tarafta..

Yolun başından dönmüşsün ne güzel ya çocuk olsaydı daha kötü olmayacakmıydı.?
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Bu vezyetdeyemb2 ay olacağ artığ haqlısan ama evlenmeye mn olsam telesmezdim kimin içinden ne çıxacağı belli deyil men qorxardım
(4 puan) tarafından
Bes hekime getmisiz
(1,661 puan) tarafından
Eslinde dinde bele deyirki 4 aydan çox uzağ durulmasın gerek qınayanlar bunu bir daşünsenler çünki ne qeder inkar edilsede cinsellik evkilikde çox böyük rol oynayır ... Açığcası evveller düşünürdüm niye beledi falan men yaxınlaşsamda o yaxınlaşmazdı ama indi çoxda vecime almıram artığ mende yaxınlaşmıram birnqızım var bir daha uşağ isdemirem hetta mümkün olsaydı bu deqede boşanardım ... Men 2 il olacağ evliyem evlendiyimden 20 gün sonra falan hamile olduğumunöyrendim ve 9 ay doğandan sonra 3 ay yaxınlaşmadığ ondan sonrada bele gex gec olur ... Qaynanam deyerdi bunlarda zeiflik var nese varsa de mene ama men demirem ... Açığcası hem utanaram bunu dile getirmeye sen yanlış etmisen demirem ama men utanaram nese .. hemdeki isdemiremde heç düzelsin hamile qalmaö isdemirem ... Belke bu düzelse evliliyimiz de düzeler ama vecime deyil artığ
(4 puan) tarafından
Bal qoz qara kişmiş qarışdır ver. Gör necə olur
0 oy
tarafından
Yeri geliyor 10 gün bile araya giriyor yani gerçekten de ilişki için ise sadece yazık olmuş 

Kuzeninin dediğine de edepsize bak nasıl öyle söyler sana 
0 oy
tarafından
Boşanma nedenin çok normal aslnda yataktan ziyade çok ilgisiz davranmş sana evlenebilirsin tabikide buna kimse karışamaz kimsenin hadine degil fakat  çocugun nasıl biri olduguna haline hareketine çok iyi bak derim  hakında hayırlısı olsun kimseyide kafana takıp kendini yıpratma
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Bence haklısın eğer mutlu değilsen mutsuz bir evliliği de yurutemezdin. Ama bunun herkesin dilinde olması yanlış yinede sen söylenenleri takma canım herkes ister güzel evlilik. Abla kardeş gibiydik yazmışsın zaten çocuk yoksa da gayet normal bosanman seni kinayanlar kendi utansın boşver sen.
0 oy
(447 puan) tarafından
Evleneceksşn tabi bakma sen kimseye 
0 oy
(812 puan) tarafından
Evinde olan biteni kimseye söyleme derim hoş değil .onun dışında bu hayata 1 kez geliyoruz kiminle mutluysan nasıl yaşamak istiyorsan onu yap cnm millet her şekilde konuşacak bir şey illaki bulur önemli olan sen ne istiyorsun
0 oy
(736 puan) tarafından
Boşandığın için hata yapmış mısın yapmamış mısın bilmiyorum bu senin hayatın nasil istersen öyle yaşarsın. Ama Boşanma sebebini herkese anlatmakla hata yapmışsın. Keşke anlatmasaydın milletin ağzı torba değil ki büzesin.. 
(4 puan) tarafından
Anneme söyledim o da ısrar edince. O her kese söyləmiş of
0 oy
(167 puan) tarafından
Sen insanların saçma sapan yargılayıcı konuşmalarını kafana takma. Bence boşanmak hakkınmış iyi yapmışsın. Çünkü sana bunu evlenmeden önce söylemesi gerekirdi.

Bence yeni bir evlilik yapmak senin hakkın, yaşında çok genç. Neden yanlış olsun ki. Evlen mutlu ol 
0 oy
tarafından
Eşim senin gibi dusunurse beni 100 kere boşar günler haftalar olabiliyor hayat şartları zor 
(1,161 puan) tarafından
sana  katliyorum. benim esim asgeri gorev benden uzakda gorev yapiyordu ayda  bir  kez  geliyordu oxa  bazem reql gunume  denk gelerdi esimle  ben oyle  2 yil yasadik.     bu evlilik  bitirmek icin neden diyil. insan evliyi cinsellik ustune  kurmaz
(4 puan) tarafından
Ya ayrı şeylər. Hasta değildi ki illa bir gün hep yaşayacaktiniz bu öncədən hastaydi
(1,161 puan) tarafından
esim oyle  bir hastaligi olsa  bile  kabul ederimm. gercek ask bu demek diyil
0 oy
(13,668 puan) tarafından
Ya yatak büyük  etken bence de evlilikte..

Kinayanin başına gelir böyle şeyler.

Yataksız kalsınlar da görsünler :D
tarafından
:):) ayy ne güldüm yorumuna
Aslnda onlarnda başna gelse aynısını burdan yazarlar
0 oy
(1,161 puan) tarafından
kusura  kalmada  bu bosanma  icin bir  neden doyil. karosi hasta  olub elini surmeyen erkekler  bile  var. onlar  ne yapsin.   bunun ucun yuva  yikmak bence  cok sacma  bir durum.
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Hasta bir insandı canm onunla napacaksin kardeş kardeş yaşamak için evlenmedin sonuçta birsuru adam var iş görüyor fakat çocuğu olmuyor çocuğu olmadığı için kalan var ama o iş olmasa kimse kalmaz napcaksin ki kardeşin gibi aynı evde malesef insbalar sorunca söylemek zorunda kalmış olabilirsin kalbini kiranlarla bidaha görüşme zaten 

Yeniden güzel bı hayat kur mutluluğa bak cnm
0 oy
(670 puan) tarafından
Hiç sallama milleti kadınsın isteklerin olucak tabi çok gençsin o adamlar ömür mu geçer cekemiyo insanımız maalesef bu yaşadığını erkek yaşasa çok iyi yaptın ayrıldın derlerdi evlen bosan kime ne

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 431 göst.
12 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Miss91 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 210 göst.
0 oy
2 cevap 62 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulu2513 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulu2513 (44 puan) tarafından soruldu