0 oy
231 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,084 puan) tarafından

Bebeğim 5 ay 2 günlük yarın sabah sünnet olacak çok korkuyorum gözüme uyku girmiyor tek başımayım sünnet kilodu ve 1 beden büyük bez aldım rahat eder diye sürekli yüz üstü dönen bi bebek ne yapacağım bilmiyorum yaptırmamayı bile düşünüyorum artık korkudan 

9 Cevaplar

0 oy
(2,253 puan) tarafından
Sakin ol canim hemen geciyor. Ben sunnet kulodu aldim ama rahat olmadi en guzel karton bardak kesip koymak. Agri kesici bulunsun yaninda. Bol bol kucakla bebisi unuttur. Ilk gunu atlatinca biter
-Reklam-
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Karton bardak koy mutlaka ihmal etme (10-15 tane al)

ağrı kesici şurup al 
0 oy
tarafından
Benimki on aylık bende yaptırmak istiyorum. Geç bile kaldık. Düğün yapmayı planlıyor msnuz ilerde
(1,084 puan) tarafından
Hayır saçma buluyorum öyle şeyleri sadece hayrına yemek vereceğim oda ilerde
tarafından
Bende mevlit okuturum belki bilmiyotm
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Hiç sıkıntı yapma çok kısa süren bı islem ertesi gün biseyi kalmiyo desem yeridir sarı kantaron yağı al mutlaka hemen sünnet yerini iyileştiriyor 
0 oy
tarafından
Hayır cok iyi yapmissiniz erkenden yapin çikin hic korktuğunuz kadar değil 1 haftada tamamen iyilesiyor ilk çişini yapinca sıkıntı ondan sonrası normal hayatınıza devam bizimki çok şükür öyle oldu
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Sadece kremleri düzgün ve bol bol sür belli bir süre zaten kanama olacak bir aya kadar anca geçiyor. Her bezde sür ve sık değiştir. Bardağa kiloda vs hiçbir şeye gerek yok 
0 oy
tarafından
2 saniyede olup bitiyor cnm kendini tedirgin etme sakin ol
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Elbet olacak :) ne kadar kücük olursa bebegin o kadar iyilesmesi kolay oluyor. Korkma bu kadar canim adam olacak annesi :))
0 oy
(118,478 puan) tarafından

Carsambada bizim sunnet va:'( banada yurek verin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 193 göst.
0 oy
5 cevap 228 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,403 cevap

34,506 kullanıcı

...