0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından

31 aylik oglum var 34 haftakik hamileyim konusmaya baslamisti teyzemler yakinimiza tasindi 17 aylik kizi var onu gordukten sonra bebek gibi konusmaya basladi

Normalse dogdugundan beri cok hastalanan bi cocuktu kis bitminden beri hastalanmadi cok sukur ama hep miymiz hep agliyo herseyi aglamakli.. gece yatarken aglayarak yatar sabah kalkarken aglayarak kalkar  ne isterse aglayarak ister

Oturru guzelcdne konsurum.yada o an.aglama bak guzelcee iste derim ister sonra baska seye yine devam eder. Bildiginiz agliycak yer agriyor

. Bende agirlastim agrilarim cok fazla var. Artik gecem gunduzume kariati... 2 yasina kadr bisey fark etmedim hastaliktir imtihan dedim ama bu heraeye aglamasi hep.miymiz huysuz olmasi okadr ypruyorki beni napicam bilmiyorum. Gecicekmi onuda bilmiyorum:( cocugu boyle plup duxelen lldumu

.. annemde ayni senin kucklugun sende oyle cok miymizdin diyor ama ciden cok zor ruhum bedenim yoruluyor ona kizmiyim.etmiyim diye diye icim sisti artik

2 Cevaplar

0 oy
(496 puan) tarafından
Bütün anneler aynı şeyi söylüyor galiba bizi teselli etmek için :D
(135 puan) tarafından
Ay olabilir ama dayim teyzem falnda der bu cocuk ayni sen ari givi viz vizlanip duruyo:) ay hamileykekn cidden daha zor geliyor bi yandan karnimda agri var obur yanda bu agliyo bi yandan kendimi tutuyorum artik paltiycam:)
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla çocuk konusunda kim ne derse desin ben otoriter bir anne olmayı tercih ediyorum.. Dyktan kaçınırım ama Bi coxuk annesinden biraz çekinecek bence. 2 kız büyüttüm. Yemek yemiyor mu.. Şimdi yemezsen daha sonra acıkınca da ben vermem. Uyku mu. Sadece cumartesi akşamları babaları ile gece yarısına kadar oturup film izleyebilirler. Onun harici hadi yatağa dediğimde direk gelir öperler yataklarına giderler. Mızmız olmak kitabımızda yok. Hepsinin bir görevi var. Görevlerini yapmak zorundalar. Mesela yataklarını kendileri toplamak zorundalar. Yada dağıttıkları oyuncakları. O an haydi kitap basına diyorsam hemen kalkıp kitap okumaya baslar lar... Babaları asla kızmaz. Bir dediklerini iki etmez. Akşam onlarq gidip iyi geceler deyip üstlerini örtmek babalarının görevi bizim evde. Kalkınca kahvaltıyı hep birlikte hazırlarız. Akşam sofrayı ben kurduysam onlar toplar.. Çay sadece kahvaltıda içebilirker. Kola ve türevleri yasak oldugu için bir yere gittiğimizde bile hayır içmicem derler... Yani cocuk yeni doğunca eğitmek annenin görevi. Nasıl eğitirsen öyle devam eder.. Her istediği yapılmaz mesela.. Ben yapmam.. Abur cubur olur ben den izinsiz yiyemez ler.. Çok mıç mıç sevip şımartmam. Çok içim kaynarsq gece gider izlerim.. O yüzden çocuklarım konusunda rahatım.. Bir şeyi yapma diyorsam onu yapmazlar. 
(135 puan) tarafından
Valla canm iycene arastir et eger ogrenmeye belirti varsa baslat yoksa hic baslatma seneye kalsin ne olcak hic biseu  cocugunun pskoljisnden onemli degil
 Cocuk hazir olmadan anne onu zorlayinca uzun sure etkisinde kaliyor ve hemn ogrenmiyo ben ramazandan once bi deniyim.dedim cocuk tubaletten kokrtu inan yarim gun sonra hemn bezi taktim. Sonra hazir gprunce basladim.yine 1 hafta yapamazsa takicaktim send eoyle.yap milleti bosber herkes banada konustu sen.uapamiylsun edemiyosun zorla cocugu diye bu is oyle.kolay degil hayatlarinda buyuk etkisi.olan biseu oyzuden.arastir.oku hazirsa basla degilse hic baslama
(135 puan) tarafından
Yoksa yaltoginla kalirsin erkek cofujlari daha zor diyo herjes kactane tanidgim var 2 bucj yadinda baslatip yapamayinc akapatan 3 buxjtq ogreten yada cocuk 5 yasina gelmis hala tutuyp zorla yapiyo bunlar hep zorlamaktan iste
(594 puan) tarafından
Aynen aynen haklısın hic belirti yok yaa. Bazen götürüyorum seviyor bi kere takmadım söledim ama yokk. Yapsa bile söylemiyor daha. Herseyi biliyor aslında ama bilemedim. Benmde eşim taraf öğretemedin diyor. Onlar 1 yasında 1 bucuk yasında öğretmiş güya ben gec kalmısjm da ondan öğrenmiyormuş. Aman napim ya yapmıyor. İstediği zaman öğrenir illaki
(135 puan) tarafından
Oyle deil iste hemn soylememesi normal eger gece alti kuru cikiyorsa bezinden rahatsiz oluypsa kakasini yapar yapmaz degismeni istiyosa cisini yapsa bile altini degistirmeni istiyosa bi kac kelimede olsa kendini ifade edebiliyp hazirdir tubalettwn korkmuypsa baslaman iyi olur 1 hafta soylememsi yapmasi cok normal 8. Gun soyleyennler bile var bazen yapicak hatya hep yaptigida olcak ama hep kendini gsoterceksin o sure icnde hatya onla tuvalete gidip kendin yapip gostericeksin etrafindaki yasitlari ornek gostercen yada sevdigi boyle buyik cocuklar varsa onlari gostericen oyle anlarsin hazir olup.olmadigini yoksa bi kezle olmaz o is cnam 1 hafta icnde bir kac kez hata bi kez bile soyleyip altina yapmaya devam etse 1 ayda olsa devam etmelsin 1 hafta hic soylemeyin altina yaparsa ozman tekrar bezini takarsin
(594 puan) tarafından
Tek kendini ifade ediyor ama ne ya apınca sölüyor ne rahatsız oluyor.. daha bagla diyor bana :))

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 373 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Azracan11 (871 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 248 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 275 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Seher yildizi (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.