0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (177 puan) tarafından
Kızlar misafir geldiğinde falan bebeğimle hazırlık zor oluyor kurabiye pasta vs yapıp buzlugami atsam diyorum kötü olur mu yapiyormusunuz hiç öyle.

10 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
1 2 sefer yaptim gayet guzel di.pratik oluyo
(673 puan) tarafından
Ekstra bi tarifi varmi canim birde mikrodalgada mi cozdurdun yoksa kendiliğinden mi çözülmeye biraktin
(12,777 puan) tarafından
Kendi cozulmeye bıraktım cnm tuzlu mu tatlimi ne yapacaksın
(673 puan) tarafından
Tatlı yaparım sanirim
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Sanki annem yapıyordu öyle diye hatırlıyorum...
0 oy
tarafından
Canim hiç uğraşma bı kilo tuzlu bir kilo tatlı kurabiye al pastaneden böl at buzluğa millet geldikçe cikarirsin diğerlerini yapabilirsin ama hazır buzluk böreği al buzluguna at vs cocuklusun ugrasma
0 oy
tarafından

Bende yapıcam bi ara ☺️

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Poğaça,kurabiye,börek,dolma yap koy hicbisey olmaz
0 oy
tarafından

Bak soyle bi tarif var, pisirmeden once 1 saat dondurucuda bekletiyosun pisiriyosun. Ama istersen dondurucuda saklayip mesela pisirmeden bi yarim saat once cikarip dilimleyip 10dk firinda pisir taptaze sipsak hazir:) bence her kurabiye hamuruna da uygulanabilir gibi geliyor

0 oy
(238 puan) tarafından
ben kek yapıp atıyorum. çıkarınca yeni yapmış gibi çok güzel oluyor hazır hemen.
0 oy
(4,262 puan) tarafından
Ben cok yapar koyarim, kalanlarida koyarim, biseycik olmuyo 
0 oy
(467 puan) tarafından
Valla benimde 7 aylık bebeğim var yapamıyorum izin vermiyo o yüzden eşim pastaneden alıyor buzluğa atıyorum canım istedikçe çıkarıyorum çayla güzel gidiyo 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Koyuyorum ben cnm

Poğaça bile koyarım

Çıkartıncada fırını ısıtıp içine koyarım taze gibi olur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asbt (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,947 kullanıcı

...