+1 oy
1,105 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Ben istemiyorum esim arkadaslariyla  denize gitsin uygun bulmuyorum  evli bi adamın tek denize gitmesini  herkes benim gibi düşünmüyor  olabilir saygı duyarım ama bu benim fikrim öğlen is çıkışı arkadaslariyla denize gitmiş ve beni arayıp sadece haber veriyor izin isteme falan yok ben burda neyim  pardon  o yüzden kavga ettik eve gelme almam dedim sence fazla mi tepki veriyorum 

52 Cevaplar

+2 oy
(1,298 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şimdi dicekler senın kocana güvenin yok kendıne öz güvenin yok şöyledir böyledir. Bana göre de son derece saçma bişey ne işi varmış milletin çıplak kadınlarının yanında 
-Reklam-
+5 oy
(22,070 puan) tarafından
Evli diye cenaze arabası gibi oturamaz ya canim illaki gidebilir 
(29 puan) tarafından
Cenaze arabası gibi oturmasin ondan onu isteyen yok ama en azından nefret ettiğimi bildiği halde yapmasın  o benim zoruma gidiyor ben i dun tanımıyor ki kendisini bilmiyor mu neye kızıp kizamayacagimi
+2 oy
(167 puan) tarafından

Evli diye esir mi yani adam amma abarttınız, adamın hiç bir sosyal etkinliği olmayacaksa onun adı hayat arkadaşı değil köle oluyor ablacım bence siz bu evlilik mevzusunu çok yanlış anlıyorsunuz. Birbirini kısıtlayınca daha başarılı bir evlilik yapmış olmuyorsunuz. Adamı bırakın da arkadaşlarıyla gitsin yahu döner gelir evine :D

+1 oy
tarafından

Tamam kıza bilirsiniz de bu kadar tepki fazla 

tarafından
Doğum sonrası ağrılar değil mi diğer hastalıklarınla alakalı bir problem yoktur insAllah bebek nasıl?
tarafından
Işık tedavisi başlandı cnm sarılık oldu   

Ağrım neden oluyor bulamadılar cnm kafamın arkasındaki kaslar kasılıyor
(2,799 puan) tarafından
Canm bende aynıydım nescafe iyi geldi bide minoset plus yazmıştı kadın doğum doktorum
tarafından
Hiç bir şey fayda etmiyor cnm buz koyuyorum  az hafifletiyor sadece
(2,799 puan) tarafından
Bende aynıydım canm nesacfe denedinmi ağlıyodum ağrıdan kafamı vurasım geliyor du
+1 oy
(1,352 puan) tarafından
Yani izin isteme olayına çok ters bakıyorum ben. Kaç yaşında insanlarız düşünceli bi şekilde hareket etmek lazım. Eşin senin istemediğini bile bile gittiyse karşına alıp konuşacaksın ben nasıl senin hoşlanmayacağın şeyler yapmıyorsam sende yapma diye
(29 puan) tarafından
Kac kere konuştum  akilli biri bilmiyor mu sanki  erkekler  die kendilerini birsey zannediyor lar o benim zoruma gidiyor
+1 oy
(290 puan) tarafından
Benim eşim bugün havuza gitti arkadaşıyla ben de geçen annemlerle gitmiştim denize o yokken oluyor arada böyle şeyler ama öyle ağız ucuyla haber vermesi yanlış. Bana günler öncesinden söyledi eşim çok çalıştığı için kendine bir gün ayırmak istedi bu şekilde ilk istemedim ama sonra sorun yapmadım zaten görüntülü de aradi defalarca aklın kalmasin falan dedi orda olmasam da gönlümü yaptı en azından böyle olmalı diye düşünüyorum
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
İzin isteme durumu da bana komik geliyo çocuk gibi öğretmen öğrenci ilişkisi yaşamıyoruz sonuçta. Beraber konuşmak gerekir izin alınmaz evlilikte zaten. Eşimden de kendimden de emin oldugum için evet gidebilir ayrıca
+1 oy
(1,238 puan) tarafından
Kocanin donuna evlidir yaklaşma yaz ozman en doğrusu:))))
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Aranızdaki ilişkiye gore tepki değişir bende gitmesine kızarım
(29 puan) tarafından
İlişkimiz  cok güzel  bana çok saygılı  sevgili ilgili ama ben i hic saymasina  sinir oldum hoşlanmadığım i bildigi halde ne den böyle yapiyor anlamiyorum
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Herkesin kendi dusuncesi tabi ama banada cok ters
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bana sorarsa gidebilir ama kafasına buyruk giderse o denizde onu boğarm ki eşim asla öyle birşey yapmaz sonuna kdr haklısn
0 oy
tarafından
Bende hiç istemem ve kızarım 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bende gitmesini istemezdim çok gitmek istiyorsa benimle gitsin
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Blgecen seneden beri soyler esim.hayr dedim teklif dahi etme yollamadim. Gidelecekse eslerle gidilsin yoksa hic yok
(29 puan) tarafından
Bende oule diyorum  nefret ettiğimi bildigi halde neden böyle yapiyor bilmiyorum
(4,152 puan) tarafından
Sende onun istemedigi birseyi yap anlasin yoksa anlamiyorlar normal geliyor nedeeen cunku erkekkler oyle yetistirmisler erkkler herseyi yapar  kadinlar yapamaz
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Valla bence de tek başına işi yok ne öyle bekar gibi 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Eve gelme dicek kadar tepki bnce fazla..bnce gidebilir sknti yok cnku disarda da en az denizdeki kadar açık giyinen insanlar var konu buysa eger..yani bakacak olan her türlü bakar..
(29 puan) tarafından
Ondan deil ki benim sevmediğim şeyleri  neden yapiyor onu anlamiyorum yoksa bakacağından deil
(3,901 puan) tarafından
Canim o da ayri bi birey yani senin sevmedigim seyi o da sevmicek degil..herkes kendi kararlarini verebilmeli bnce..ayni sey esim icin de gecerli..herkesin sevdigi seyler farkli ve esler bunlari kisitlamamali cok sacma bisey olmadigi surece
0 oy
(368 puan) tarafından
Biraz fazla olmuş gibi eşler arasında izin alma mevzusu zaten yanlış haber verirsiniz kimse merakta kalmaz. arkadaşları ile gitmiş ona güveniyorsanız sorun olmamalı bence 
0 oy
tarafından
valla sağolsun zaten genelde asla habersiz ve ben istemedikçe çıkmaz 1 yıl olacak evleneli daha bi kere çıktı arkadaşlarıyla ona da bişey demedim iş arkadaşlarını tanıyorum evli barklı insanlar onlar da onun dışında istemiyorum zaten oda ısrar etmez ama geçen gün denize gitmek istedi ses etmedim gitsin yani oda insan sonuçta ne var bunda ben nasıl çıkmak ister ve çıkarsam oda ister en doğal hakkı. ama fazlasını bende istemem tabi fazla çıkmadığı için sorun etmiyorum ayda yılda  bir garibim zaten çalışıyor o kadar. biraz empati yapılmalı bence. ama bekar arkadaşıyla görüşmesini istemiyorum ve görüşmüyor.
(29 puan) tarafından
Ama o bana öyle deil benim hiç birsekilde yanlış takılmamak izin vermez
tarafından
valla bilmiyorum canm ben çıkarım burda arkadaşım yok ama Görümcem fln olsun gezerim ses etmez arkadaşım olsa ona da karışmaz bilirim huyunu dediğim gibi mesela ben istemiyorum oda çıkmaz 1 kere istedi bende hiç çıkmıyor bişey olmaz dedm ama belli bi zaman belirttim uzarsa artık çıkamasın dedm:) oda uyumludur arkadaş ve dışarı konusunda beni kırmaz. inşallah hep öyle olur ve senin ki de
0 oy
tarafından
Benimle gitsin arkadaşları ile gidemez 
tarafından
Isteyen geri kafali diyebilir ayni sekilde dusunuyorum
tarafından
Sürekli arkadaşları ile yapacaksa herşeyi evlenmeseydi o zaman kimse kusura bakmasın isteyen kıskanç desin isteyen o senin kolen mı desin umurumda değil ben evlenmeden önce de konuştum bu konuyu kabul edersen böyle kabul et dedim p da tamam dedi ve gitmiyor
0 oy
(734 puan) tarafından
Bende erkek erkeğe gitmeleri taraftarıyım tanıdıklarla karma gitmeyi sevmiyorum.

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,098 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 367 göst.
26 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cbrtb (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 485 göst.
30 Mart 2021 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 406 göst.