0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Xeno eftalia resort diye otel varmış. Nasıl bileniniz var mı ? Rezervasyon yaptırdım ama fiyatı çok uygun geldi bi tedirgin oldum açıkçası:) 

5 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

image

Burası canım 

-Reklam-
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Eftalyanın bünyesinde 6 oteli var, eşim yeni ordan işten çıktı. Birazdan gelsin ayrıntılı yazarım sana
(11,076 puan) tarafından
Tamam canım sen dün yazmadın ama eşim netten bakınca bildi hangi otel olduğunu. Arkadaşı orda çalışıyor, sıkıntı yok bildiği kadarıyla.
(636 puan) tarafından
Ay iyi bari ya içime su serptin kız :)
(11,076 puan) tarafından
Otelin kendi sitesinden numarasını arayıp rezervasyon yaptırdın dimi? Bi daha ara sorsana eşime de uygun geldi dün akşam oda fiyatı vermezler kişi başı fiyattır demişti. Sen bi emin ol fiyattan :D ama otel kötü değil
(636 puan) tarafından
Kız oteldeki arkadaşınız bi soruverse olur mu bizim adımıza rezervasyon var mı diye . Facebook sayfası üzerindeki numarayı aradım ben
(11,076 puan) tarafından
Canım eşim gecenin bi yarısı geliyor o saatte adamı aratamam yaa kusura bakma canım :(  sen sitesine gir dediğim gibi hiç olmadı numaralar aynı mi diye kontrol et
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Valla bizde 2 3 sene oncesi mysea hotel incekum'a boyle uygun fiyatlı gitmiştik alanyaya. Tedirgin olduk ama herşey 4 4 luktu :)
(636 puan) tarafından
Au hadi inşallah ya. 3 aile gitcez
 Oteli ben buldum bide. Çok tedirginim. İnşallah güzel çıkar
(9,227 puan) tarafından
Eyvahh kotu cıkarsa butun suc sana kalcak desene :D
(636 puan) tarafından
Valla öle :). Yönetici ruhum var. Çok severim böyle işleri de sıkıntı basıyor işte:)
(9,227 puan) tarafından
:D guzeldir inşallah canm iyi tatiller
(636 puan) tarafından
İnşallah canııımmm. Çok teşekkür ederim :)
0 oy
(812 puan) tarafından
Dikkat et cnm ne kdr kaç gün ayarladinis bilmiyorum ama çok ucuzsa şuan sezonu hberlerde se çıkıyor kandiran çok bıiz Alanya kemal bay gwliyoruz hep Ağustos tada reservasyonumuz var 4 gece 5 gün 2 kişi oğlum küçük almiyorlar para toplam 4.600 verdik 
(636 puan) tarafından
Kız bende çok araştırdım bu otel çok uyguna geldi. Bizimki 3 gün 2 gece 1700 tl 2 yetişkin 1 bebek.
(812 puan) tarafından
Bu sezon da bide bilmiyorum cnm bence direk oteli ara yada acenta ile yap İnternet sıkıntı
0 oy
tarafından
Biz Alanya alaiye otele gidecez pazartesi günü 4 gece 5 gün 2700'e tuttuk o da halam orada çalışıyor diye bize özel indirim yaptılar 
(636 puan) tarafından
Alanya ucuz o zaman ya :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde WhiteSwaN (13,019 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 74 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sila_eymen (285 puan) tarafından soruldu

380,004 soru

11,375,387 cevap

34,860 kullanıcı

...