+1 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yani nasıl anlatsam okadar cok ters fikirli düşünceli insanlar var bazen soyleneni yanlış anlayan tabi gercekten samimi gerçekten güzel dusnceli insanlarda var ama ne yazikki dusuncem şu normal haytta olsa bukadr tartışma vs oluyor biribirlernin yuzne bakmazlar ama bende dâhil ters düştüğüm kişilerde oldu ama bir postta em fikir oldgmz dusncelrde oldu yine aramzi duzeltik en azından ben öyle düşünüyorum 

Linc vs boş laf edicekler rica ederim yazmayın rica ediyorum sonra tansiyonum düşüyor sütüm kesiliyor 

10 Cevaplar

+8 oy
(2,777 puan) tarafından
Tansiyonun düşüyor  sütun  kesiliyorsa post açma ☺️
tarafından
Yok kız kafaya takmak dgl benim kafamda insan yok  kafa yapima göre bide adamda 2gundur ustme geliyor
(2,777 puan) tarafından
O zaman uygulamayi sil gitsin seni mesgul ediyorsa adamda kiziyorsa
tarafından
1gun büyük kavga edicez yakındır sürekli uyarıp duruyor kapt diye
(2,777 puan) tarafından
O zaman silceksin kimse senin hayat arkadasindan önemli  olamaZ
tarafından
Admine yazdım gündüz görür herhalde hesabımı sil dedim
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ne oldu kız?

tarafından
Bisey olmadı aklıma geldi yazam dedim askom
(2,704 puan) tarafından
Doğru demişsin bitanem
tarafından
Sağol askom
0 oy
tarafından
Doğru diyosn valla kız ;))
tarafından
Güzel buralar kız :))
tarafından
Yok yaa dgl benim kullandgm baska uygulma vardı o cok güzeldi
tarafından
Hangisi cnm
tarafından
Dur özelden yazam sna
tarafından
Tamam beybi
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ne çektik su tansiyondan 

(2,375 puan) tarafından
Bende birkac gündür fark ediyorum az bisey uzagi hic görmüyorum
(2,777 puan) tarafından
Bende dogumumdan sonra alfamet kullandim tansiyon kalıcı  olabilir demislerdi geçti  şükür
(2,375 puan) tarafından
Bende kalıcı oldu ya   :(
Kiz ben doktora gitmedim düzenli bir ilac kullanmiyorum yani limon suyuyla sarimsak la dusurmeye çalışıyorum
Hangi doktora gitmem gerek
(2,777 puan) tarafından
Git kuzum tansiyon  sakaya gelmez aile hekimine bile olsa  gitte sana bisiler yazsin baksin takip lazim benimde kalici olabilir dedilerde şükür  gitti benim ya
(2,375 puan) tarafından
Aile hekimi yazar mi canim onun doktoruna gitmek gerekmiyor mu
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya sonuçta kimseye tanımıyoruz herkes isminden ibaret burda ve çoğunun ismi de gerçek değil açık platform terbiyesiZce olmadıktan sonra herkes istediğini yazar ne takacam da sütüm kesilecek bu kadar takıntılı olma kız
tarafından
Yok bacım yaa geçen hafta bna burda nelr soylediler bir gorsen o aksam rahtszlandim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ben yorum yaptigim cvp verdigim kisilerin isimlerine bile bakmam ki .bugun tartisip yarin cnm da demis olabilirim hic dikkat etmem yani sanki burdakiler anam babam mi sohbet mubabbet iste vakit gecirmek olsun bize iste 
tarafından
Öylede askom nelr var nelr insanî hasta ederler soyledikleryle
(1,667 puan) tarafından
İnanki hic takmiyom .simdi seninle burada normal kinusiruz ama bi postta ters duseriz ama ben hic farkinda bile olmam ben insanlara degil yaptiklari soylediklerine bakrim .sanada tavsiye ederim .o kadar cok derdimiz varki bide burdaki olaylari takarsakk ooo erkenden yaslaniriz valaa :D
tarafından
Yok bu postu sohbet olsun diye açtım askom
0 oy
tarafından
Senin amacın ne gerçekten anliyamadim 
tarafından
Amacim yok aklıma geldi paylaştım bak beni sevmiyor olabilirsn hakkımda sna göre doğru olan seyide dusunebilrsn benim bir derdim vs yok olmazda zaten ama beni germek icn yazicaksan rica ederim yazma sonra sütüm kesiliyor
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Niye bu kadar takıyorsun yaa 
tarafından
Yoook kız bu sefer aklıma geldi yazam dedim sorun yok askom şükür
(14,039 puan) tarafından
Ben bugüne kadar hiç linç yemedim ama etmisligim olmuştur linç edilsem de hiç takmam banane herkesin kendi düşüncesi
tarafından
Herkesin karakteri farklı dusncesi farklı yapısı farklı askom
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bence bu kadar hassasiyet varsa sende buralara fazla girme sütüm azalıyor diyorsun çocuğun için en iyisi neyse onu uygula senin için diyorum burda isen takmicaksn
tarafından
Zaten uygulama tlfnumda olmuyor mesela şimdi siliyorum yarın yüklüyorum veya 1 2gun yüklüyorum ya buraya alisicam yada bir gun kafam aticak hesabi sildircem bidha girmicem
(2,589 puan) tarafından
İnsanları görmeden nasıl bu kadar değer verip alınıyorsun ki kuzum burası çakallar sofrası hahaha işine gelen klavye delikanlılığı yapıyor oysa gerçek hayatta korkudan bi ses çıkaramazlar. Tüm enerjilerini burda akıtıyorlar sende alış boşver takma
tarafından
Ben galiba alışmak istemiyorum sanırm o yüzden böyle
0 oy
(48,833 puan) tarafından
kendimi samimi ve guzel dusunceli tarafa aliyorum☺️☺️☺️☺️
tarafından
Askom yaa

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 255 göst.
0 oy
13 cevap 354 göst.