0 oy
648 göst.
Diğer kategorisinde (1,577 puan) tarafından

Kızlar bugün resmen kan beynime sıçradı. 

Akşam üştüydü biz kaynanamla birlik sayılırız yani sadece geceden geceye gideriz evimize 

Bugün akşam yemek yapmak için mutfağa gittim eltim kendi evindeydi. Onun 7 yaşında bi oğlu var küçüğü 5 yaşında. Neyse bunlar evde tv izliyorlardı. Bende kızımı beşiğe koydum yemek yapmak için mutfağa gittim. Bi ara kızıma bakmak için içeri kafamı bi uzattım ki

Bu büyük oğlan kızımın üzerine eğilmiş göğüs kısmını kızımın ağzına doğru getirmiş. Beni görünce hemen çekildi. 

Bende bağırdım lan sen napiyosun . Bi daha böyle bisey yaparsan kafanı kırarım diye.

Normalde asla yanlız bırakmam bebeğimi. Kucaklarina  alırken ya annesi ya ben olurum ama bu tiktoktan falan cok saçma şeyler çıkıyor onları falan izliyorlar ya kan beynime sıçradı resmen... 

16 Cevaplar

+2 oy
(3,446 puan) tarafından

7 yaşındaki çocuğun suçu yok ki?

Suç o tiktogu girmesine izin veren anada
Suç minicik çocukların ellerine telefon verip boş bırakan analarda
(1,577 puan) tarafından
Annesi siliyor ama geri yüklüyorlar telefona
(3,446 puan) tarafından
Şifreyi parmak izi yapsın bak nasıl girebiliyor çocuklar

Ya böyle sıkıntılı ni durum varsa insan bir süre unutana kadar tuşlu bile kullanılır
(1,577 puan) tarafından
Dedim kaç kere ama yapmiyo zorlaniyormuş
-Reklam-
+1 oy
(869 puan) tarafından
7 yasinda bir cocuk daha ergen bile degil kotu dusunuyor olamaz. Fakat kiz gibi tavirlari varmi? Emzirmeye calisiyor gibi anlamadim belki kendini kız gibi hissediyordur. Yoksa niye emzirmeye özensin. Garip. 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
okurken ben sinir oldum yarabbim ne günlere kaldik küçücük cocuk
(1,577 puan) tarafından
Ahh ahhh allahım korusun herkesi
(48,704 puan) tarafından
bu aksam arkadaşımla konuştuk kizimi yalniz birakmak istemiyorum diye hatta postta acmistim abartma demisti cinsel merak küçük yaşa düştü ne yazikki
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Emzirme pozisyonu mu anlayamadim 
(1,577 puan) tarafından
Tam öyle değil canım bu göğüs kafesi mi ne deniyorsa artık orasi
0 oy
tarafından
Allahım yaa ne kadar kötü bir zamandayiz :((
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Zaten tiktok ahlak bırakmadı kimsede sende bi daha yalniz bırakma yavrunu kimseye güven olmaz 
(1,577 puan) tarafından
Işte 2 dk kasla göz arası canım ya. Kızım daha 4 aylık üstelik
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Acaba evde emzirirken falan mı gördü canım bu kadar küçük çocuk kotu düşünemez 
(1,577 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama erkek çocuğu sonuçta kıllandım yani
(5,721 puan) tarafından
Tabi bende baştan korkardım küçük diye kotu dusunmuyorum ama tıktok mu ne anasının gözü çok kötü şeyler yaa
(1,577 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Bebeler bu tiktok yuzunden sapik zihniyetlerle yetisiyo malesef
tarafından
Saol ablasi elimden geldigince yapiyorum iste liseyi 30kisilik kontenjani olan okulu kazandi biliyomusun nekadar sevindim hocalari nasil gurur duydu bi gorsen agliycaktim ya
(1,577 puan) tarafından
Bu tiktogu çıkaranlar cennet yüzü görmesin inşallah
(5,721 puan) tarafından
Yaaa nasıl gurur duyulur masallah kolej gibi bişey o galiba helal olsun sana da tabi.. birde.cocugun içinde olucak canim
(5,721 puan) tarafından
Ponçik belki iyi şeylerde vardir ama hiç bakmadım genlde açık saçık şeyler var hoşuma gitmiyor
tarafından
Aynen kuzum rabbim hepsine can sagligi versin bizede iyi yetistirmeyi nasip etsin insallah

Poncikhanim amin canim nalet bisi su tiktok gercekten
0 oy
tarafından
Bebeğinizin emziğini biliyordur. Kendisini de emeğini düşünmüş,denemek istemiş olabilir. Çocuk sonuçta 7 yaşında merak etmiş olabilir. Ama hemen olayı görüp müdahale etmeniz çok iyi. Öyle bir devirdeyiz ki insan kimseye ama kimseye güvenemiyor her gün neler duyuyoruz 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Çocuğa suç bulmayın, yanında çocuk emziren birini gördüyse o da onu yapmayı denemiştir. 
0 oy
tarafından
Emzirmek istemiş anladığım kadarıyla kötü niyetle yapmamıştır senden gördüğü için yapmıştır 7 yaşındaki çocuk anlamaz öyle istismardan flan. O tepkin ağır olmuş ama kim olsa verir heralde bu tepkiyi insan gözünden sakınıyo yavrusunu ya sende çok korkmuşsun damağını flan çekseydin bi
0 oy
(2 puan) tarafından
Allah korusun ergenlik cağı bile değil yazmışlar ama çocuk bu kim bilir ne gördü bilemeyiz ergenlik olmasa bile yinede bişey kalmamış kızını gözünün önünden ayırma kulaklarına bile verme zaman kötü Öyle şeyler duyduk okuduk ki kimseye güvenemez olduk bende kızıma hamileyim yemin ederim tek korktuğum aklı pislikle dolu insanlardan nasıl koruyacağım ya da öyle olduklarını nasıl anlicam Allah'ım evlatlarımızı bizlere bağışlasın 
0 oy
(594 puan) tarafından
Yemin ediyorm ki şu tiktok ta oruspuluk yapanlari bı kaşık suda boğmak istiyorum ufacık çocukların beynini yıkıyorlar resmen geçenlerde telefonuma 2.5 yaşındaki kızım indirmiş bende bı göz ataym millet çıkmıyor tiktoktan dedim amann Allahım resillik resmen kadınlarin satmadigi kalmış kendini tiktokta salatalık almış ölçüsünü alıyor bana ne kadar girer diye birkaç video izledim midem bulandı kaldırdım hemen 
0 oy
(290 puan) tarafından
7 yaşındaki çocuk yorumlarda bahsettiğiniz kadar şuursuz bir çocuk olamaz zaten mantıken öyle olsa okula baslatmazlar o yaşta ben psikolojik sorunu olduğunu zannediyorum hareketleri yakından takip edilmeli benzer şeyler yapıyorsa destek almalı ailesine de güzel bı dille anlatın lütfen
0 oy
tarafından
Daha 7 yaşında o da çocuk ama o çocugun eline telefonu verip amam ne izlerse izlesin bana bulaşmasın diye düşünen annenin suçu vermeyecek telefonu yada bakıcak ne izliyor ne oynuyor
0 oy
(954 puan) tarafından
Belki de sarılmak mı istedi acaba çocuk o da sonuçta

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 136 göst.
0 oy
20 cevap 315 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Defness17 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 499 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu