0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar aile binasında oturyorz 2 tane cocgm var kızım okula gdyo pazartesi günü okula gönderdim ogretmeni beni aradı kızınız fenalaştı baygın gbi dedi eve getirdim birden ateşi yükseldi kusmaya başladı hemen hastaneye gotrdm idrarinda kaninda enfeksiyon çıktı saat 3 ten gece 11 re kdar hastanedeydk kizmn kalp atışı 150 de atyodu 2 defa ekage çekildi iyi cikmadi ilaç verildi sakinlessin diye doktor ewe gönderdi gece tekrarlarsa getirin yatisini.yapcaz dedi kaynanmda gormcemlere söyledi durumu hepsi sag olsn tek tek aradılar morel verdiler kaynanm.eltimide syldi hiç orali olup aramadı beni ertesi günü kaynanm.goruntulu aradı nasıl oldu diye eltim yanindaydi hiç orali yine olmadı aradan 1 saat geçti kaynanmla eltim hastaneye.gttiler kaynanm kapimi çaldı kızımı görmek için eltim arkasına bakmadan gtti  norlmde kaynanama kahvaltıya cikmam en son nezamn çıktım hatırlamıyorum bugün cikayim dedim cocklarm içinde değişiklik olsn dedm eltimin suratı beş karıştı hiç muhattap bile olmadi biz kaynanmla konusyz o ofluyo midem bulanıyor flan dedi indi evine bende kaynanama söyledim nye byle diye huyu bu dedi olir mu byle şey dedim ben sncta onun ewine gtmedim senin ewine geldm sürat aşmaya hakkı yk dedm ben mi kuruntu yaptm kazlar aramizdada kötü bisiy gecmedi

23 Cevaplar

0 oy
(470 puan) tarafından
Haklısın cnm ne diyeyim ayıp yaptigi insan olan  bir geçmiş olsun der aranizda küslük yoksa eğer 
(1,186 puan) tarafından
Hayır yk cnm sinir oldm kaynanama da belirttim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aranızda daha önce bir şey mi oldu ki ya
(1,186 puan) tarafından
Hayır cnm olmadı
tarafından
Kıskanç fesat küçücük çocuğa çok ilgi gösterilince herkes tarafından kıskanmış
(1,186 puan) tarafından
En nefret ettiğim şey ya
0 oy
tarafından
Kusura bakmasın da orta da bir çocuk hasta insan düşmanı olsun üzülür ve nasıl diye sorar bugün senin başına gelen onun da başına gelebilir Allah korusun ben olsam kaynanama değil onu orda perişan ederim sana ne oluyor of püf senin evin mi hayırdır rahatsizsan çek git diye 
(1,186 puan) tarafından
Soylendim insan bi sorarmaz mi dedm dün çekip ciktn dedm dedi hastaneye geç kalmistim ondan dedm sabahta görüntülü konstk hiç sesin cikamdi dedm biseyinden dgl dedi
tarafından
Yazık valla yazık insaloktan nasibini almamis
(1,186 puan) tarafından
Sinir oldm esimede.anlattm oda çok sinir oldu
tarafından
Sinir olunmicak gibi değil ki
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Aranızda bi sorun olmadıysa yaptığı çok ayıp  
(1,186 puan) tarafından
Olmadı cnm ama.suandan itibaren istesede ben muhattap olmam
0 oy
(808 puan) tarafından
Gün olur devran döner canim o zaman sende aynısını yaparsın yüzüne bile bakmam burun ucu konuşurum çocuğum söz konusuysa
0 oy
tarafından
Bu kadar takma kimseyi kafana. Sende aynı şekilde davran suratına bakma selam verme olsun bitsin. Şuan o h düşünmüyor bu durumu ama sen sinir olmuşsun. değmez
(1,186 puan) tarafından
Sinir oldm cnm kizm sncta iyi dgldi ufak bı nezlede geçirmedi fenalaştı daha 6 yasnda insan bi hatır sormwz mi sncta aynı binada otryoz
tarafından
bende onu diyorum sen sinir oldun haklı olarak ama o hiç takmıyor mesela kafasına şuan. sende suratına bakma olsun bitsin.
(1,186 puan) tarafından
İstesede muhatap olmam cnm
0 oy
(183 puan) tarafından
Iyiki elti m yok
0 oy
tarafından
Insan bi gecmis olsun der hep oyleyse muhattap olma bence
0 oy
tarafından
Ben olsam bı daha o şahısla görüşmem . Kendini bişey sanmış hastalık bu s.lak 
(1,186 puan) tarafından
O hamile diye alt katta oturduğunda rağmen her hafta merdivenleri komple yikardm temizleerdm hamile günah diye ama kesinlikle artk elimi sürmem
tarafından
Hakedene iyiliği bilene yapılır canım senin eltin iyilikten anlamaz
0 oy
tarafından
kıskanyıo resmen seni içinde kurmuş kurmuş sana düşman olmuş
0 oy
(119,338 puan) tarafından
ama hasta bi cocuk var yaa hicmi vicdani yok 
(1,186 puan) tarafından
Aynen bide kizm aniden fenalaştı biseyi yktu insan hicmi hal.hatir sormaz aynı binadayz ayıp ya
0 oy
(320 puan) tarafından
kesin o birşeye alınmış belli sana kimsede birsey demiyor böyle davranması çok normal değil
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kendini yormaya değmez. 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Yaptığı çok ayıp terbiyesiz insan 

Ben olsam bir daha kesinlikle muhatap dahi olmam tavrını koy sınırını çiz bence 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Sende evin gelinisin neyine ofluyor pufluyor böylelerin ağzına sıçacan 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sinir oluyorum şu ilgi manyağı insanlara ya hastalığı da mı kıskañiyor onun çocuğunun ateşi varsa benimde midem bulansin bari çarpacan ağzının ortasına okkalısından bi tane iki dakka otur gö.tüyün üstüne b.ok yiyesice diyecen
0 oy
tarafından
Acaba Gamsız bir insanmı bizde eltimle iyi analasiriz ama bu konularda çok Gamsız herkese Karsi öyle bazen hastaneden gelince ona diyorum sagol İyiyiz kötü bişey yok sonra dank ediyor ama kötü niyetinden yapmadigini biliyorum 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Kuzunun popisini yemiş cokta umursama bosver
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Sen kus değilsin ama belli ki o sana küsmüş. Ne için olursa olsun yüzyüze geldiğinde bari insan o küçücük yavrunun hatırına geçmiş olsun der. Beş para etmez bi karakteri varmış. Bence sen de bakma yüzüne 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ayıp yaptığı yüzüne bakma sende bi daha, bi geçmiş olsun nasıl oldu der insan mağarada mı yaşamış bu zamana kadar 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 445 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 350 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 648 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Poncikhanim (1,577 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 309 göst.