0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Hanımlar ilk cocuğum bu beşik alacam ama nasıl almam gerek hangisi daha kullanışlı bilmiyorum tecrübeli anneler  yardım lütfen varsa foto da atın ve nerden bulabilirim onu da yazın çok çeşit var ve gerçekten kafa karıştırıcı 

7 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Annem aldı bizim beşiği büyüyen beşik istedim ben
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Resim yokki.....

0 oy
tarafından
düzenlendi

image

tecrübem yok benm de ilk gebeliğim ama beğendiğim ve odasını yapana kadar kullanabileceğini düşündüğüm 2 çeşit beğendim dur foto getirip geleyim 

buda sallanabilir anne yani 
benm annemler alacak ama memleket ayrı o yüzden ben bunu sipariş edeceğim onlar biz öderiz diyor bakalim
tarafından
bende böyle bişey düşünüyorum valla canım bakalim 2  3 yıl kullanabilse en azından kendi odasını yapana kadar yeterli olur  benim için
(1,158 puan) tarafından
Bende ayni senin gibi dusunerek aldim rahat kullanilir aslinda niyetim buyuyen besikti ama olculeri uymadigi icin buna yonelmistim iyikide almisim pisman olmadim yani :)
tarafından
en iyisi bu görünüyor valla bend öyle yapacam
(105 puan) tarafından
Linki bana da atabilir misiniz bunun bakmak istiyorum bnde
tarafından
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Resim at tatlım 
0 oy
tarafından

tecrübem yok benm de ilk gebeliğim ama beğendiğim ve odasını yapana kadar kullanabileceğini düşündüğüm 2 çeşit beğendim dur foto getirip geleyim

image

imagebu sallanabilir ve sabitlenebilir hem anne yani hemde normal kullanıma  da uygun 550₺

(105 puan) tarafından
Teşekkr ederim trendyoldan mi bu
tarafından
bilmiyorum orda bakmadım belki vardır ben instagram sayfasında gördüm
0 oy
tarafından
https://ty.gl/btskfsf 

Benimki bu cnm gayet büyük ve kullanışlı ☺️ ben çok memnunum tavsiye ederim ☺️
0 oy
(817 puan) tarafından

image

ben bunu almıştım şuan 7 aylık bebeğim ilk zamanlar kullandım salondayken ben o içinde yatıyordu sonra hep yanımda uyudu hala yanımda uyuyor. Eğer ayrı oda tapma hayallerin varsa o olmuyor canım gözünün önünden ayıramıyorsun kustumu döndümü diye tedirgin oluyorsun büyüyen beşik alacaktım o yüzden vazgeçtim şuan 7 aylık 1 yaşına doğru montesorri yatak alacağım yere yakın olanlardan ki uyanınca inip gelebilsin 
(105 puan) tarafından
Teşekkr ederim yorumunuz için anne yanı beşik ler var onu mu alsam ilerde de şark köşesi gbi Bi yer mi yapsam bilemiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
0 oy
14 cevap 268 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,178 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.

378,043 soru