0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Eşim le birbirimizi çok severek evlendik ama hamileliğimin son zmnları ve doğum sonrası ilgisizleşti bana beni sevdiğini soylüyo kötü konuşmuyo ama  bana sarilmiyo işten geldiğinde hemen sarılıyorum ama o  sarilmiyo öpüp içeri geciyo. Ben sürekli ona yakın olmaya çalışıyorum ama onun böyle bir derdi yok 

Ailesiyle iyi şeyler yaşamadık ve hayatımız yeni düzene girdi sizce benden soğumuş olabilirmi soğumuş erkekler nasıl davranır sizce 

Canım yandığında bile gelip bakmiyo dün gece bileğim burkuldu ayağım şişti doktora gidelim dedim gerek yok geçer dedi :(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet olabilir özellikle uzun bir süre cinsellikten uzak kaldıysanız bu mümkün seni artık kadın değil de daha çok anne gibi görüyor olabilir bunu değiştirmelisin 
tarafından
Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum gerçekten
tarafından
Dış görünüşünde değişiklikler yap saç makyaj
evde güzel giyin açık giyin ona sadece bir anne değil aynı zamanda kadın olduğunu  göster
-Reklam-
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bizde de böyle birsey oldu doğum yapali 72 gün oldu ve 1 kere yaklaştı neden bilmiyorum ama tedirgin hissediyorum 
tarafından
Bende cnm çok üzülüyorum
Benle neden ilgilenmediğini soruyorum
Her şeyi çok abarttigimi soylüyo :((
0 oy
tarafından
Gercekten su cinsellik olayında sadece kadinin isiymis gibi konusup durmuyormusunuz sana değil canim lafim ikide bir suslen kocanin gözüne gir diyenlere ya o da erkek bir kerede o gelsin sana sirnassin zevke ulastirsin hep kadin hep kadin karsilikli olmalı 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,101 göst.
0 oy
11 cevap 660 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Hayalperest0348 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,522 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 2,178 göst.

374,666 soru