0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim kiz 10 aylik saga veriyorum ama o hep sol eline aliyor yiyor yada bisiyi sol eliyle tutuyor ilk baslar hep sag ile tutardi şimdi solla acaba degisirmi ne zaman belli oluyor

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sag gosterip sol vurunca anlarsin solak oldugunu:) 

tarafından
Olsuj canim sknti yok :)
tarafından
İyi cemkirmedin bari sacmalama ne kizi ne erkegi diye ahahha
tarafından
Ben oyle kolay kolay linc etmem bebem sinir oluca ediyorum sadece :D
tarafından
Su linc kelimesini birakin artik onun adı cemkirme :)
tarafından
Aasaasaa evet :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben çok merak ediyorum benim ki daha 3 bucuk aylik ve ben solagim babası hep kiziyor sol eline bir şey verme diye onu da solak yapacksn diyor ne yapacm bilmiyorum. :-)))
tarafından
Kizimin babasida solak kuzenim.falqnda oyle bakalim bu nolcak
(3,551 puan) tarafından
Senin kocanın biraz aklı yok galiba.. Solak olsun daha iyi ya. Solak insanlar beyinlerinşn her iki tarafını da kullandıkları için çok zeki olurlar. Eşine bunu bastıra bastıra söyle de senin ondan daha zeki oldugunu anlasın.
tarafından
Muhattap olmuyorum bu konularda cunku ayrildik ama akli yok evet olsaydu beni aldatmazdi
0 oy
tarafından
Benim kızım 2 günlük hastaneden çıkarken muayene eden doktor solu kuvvetli solak varmı ailede demişti 5 yaşında solak . Nasıl bildi hiç bilmiyorum 
tarafından
Tecrube edinmis demekki babasida solak
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Daha cok küçük ancak 2 yaşından sonra belli olur 

tarafından
Diyosunuz daha var o zaman
(2,375 puan) tarafından
Evet daha belli olmaz çünkü kaşigi çatali bilinçli tutmuyor henüz
tarafından
Anladim canim saolasin
0 oy
(3,551 puan) tarafından
İlk kızım solaktı.. Hep kaşığı solla tutar eline meyve vs verince direk sol elini uzatırdı..sağolsun bizim akılsız kaynana kayınbaba sağ tuttura tuttura sağa alıştırdılsr. Küçük kızım da sol. En son ona da yapıyorlardı.. Kızdım karışmayın diye.. Cahil cahil insanlar var.. Neymiş günahmış nesi günah nerde yazıyor günah oldugu.. Açıp bir sayfa kuran okumamış asalaklar günah diyorlar. Kızım şimdi solak çok zeki bir çocuk. Her problemde anında cözüm üretir. 
tarafından
Benim icinde sag sol fark etmez ilk bas sag sonra sol olinca merak etim bosver sen oyle insanları

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,216 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,255 göst.
0 oy
12 cevap 534 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ozge2608 (24 puan) tarafından soruldu