0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Doğalı 3 gün oldu. Sütüm gelmiyor her şeyi demedim yooooookkkl olmuyor bebeğinin ağlamaktan sesi kısıldı dayanamıyorum mama alıcam. gaz yapmayan iyi bi mama önerisi verir misiniz çol aciş

17 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bebelac canim
(13,698 puan) tarafından
Teşekkür ederim hanımlar
tarafından
Mervis ben oğlana bebelac veriyorum çok güzel toparladı gaz da yapmadi aptamil hiç iyi gelmediydi benim oğlana
(13,698 puan) tarafından
Ya iciyo bibernla veriyorum kuşum ama Bebelac daha uygun. Geldi. .
Aptamil 250 gram.
Bebelac 500 gram aynı para
tarafından
Hem uygun hem daha doyurucu bide daha küçük senin kız şimdi değiştirirsen içer bebelac biraz daha büyürse istemez
(13,698 puan) tarafından
İnşallah gerek kalamz askm ama sarılık bitene kadar mama. Da veriyorum bakalmminsallaj o arada sütüm azalmaz
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aptamil comformil özel gaz yapmayan mama canım mutlaka onu al çokta iyi kilo aldırıyo
(13,698 puan) tarafından
Allah aşkına sen nerden biliysn
(25,224 puan) tarafından
1 ay bu mamayı kullandım lan ben sarılık oldu diye. Süper kilo aldırdı 1 ayda 1300 gram aldı
(13,698 puan) tarafından
Sende icseydin sende alsaydın azck
(25,224 puan) tarafından
Tişkir idirim ılmıyım
tarafından
Sihirli eller katılıyorum snaa
0 oy
(418 puan) tarafından
Aptamil kullandım 2 çocuğumdada memnundum

Bi kaç mama denedim başkalarını sevmedi benimkiler
0 oy
tarafından
Bebelac canım oglum da hep kullandım kizimdada kullanicam
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Aptamil gaz yapıyor hipp mama al 
0 oy
(477 puan) tarafından
Cnm biz bebelac aldık çocuk doktorumuz vitamin ve besleyiciligi  açısından aptamil önerdi onu aldık 2 aydır kullaniyiz
0 oy
tarafından
Bebelac hic gaz yapmiyor 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Benim 5  gün gelmedi önce emzirdim sonra aptamil mama verdim doğduğu günden itibaren altıncı gün gelince tamamen mamayı bırakıp sadece emzirdim 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Aptamil ile başladık ama gaz yaptı, doktor tavsiyesi ile evolvia ya gectik
0 oy
(5,485 puan) tarafından
Canım bunu doktorun söylemesi lazım bende kızıma 2 3 gün mama verdim doktorumuz aptamil alın demiş kocama ve genelde doktorlar aptamil öneriyo gaz yapmaması içinde mamayı sallamıcaksın kaşıkla karıştıracaksın ben öyle yaptım kaşıkla karıştırdım
0 oy
tarafından
Bebekler her mamayı sevmez benim ki aotamili sevdi kuzum
0 oy
(671 puan) tarafından
Bebelca Gold cnm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bu saate kadar almaman hata sarılık olacak aptamil kullandım ben 
0 oy
tarafından
Canım moralini düşürursen tabi gelemez hala gelmedi diyosun bırak o kelimeyi ya kimseye de söyletme bol su iç sık sık emir gerekirse hiç ağzından çıkarma gelir canım benim önce kendini inandır benim sütum bol olacak de 
0 oy
tarafından
Bebelac içiyor benim oğlum guzel kilo aldı gazda çok yapmadi zinco damlada kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Hicmi bişe vermedin daha bebeye 3 gün olmusta  yazık günah ya benimde sütüm gelmedi 1 hafta hep mama içti her saat içerdi o nasıl dayandı yavru
0 oy
tarafından
Bizim doktor Hipp adlı mamayı önermişti. Şükür ki 10 gün dışında vermeme gerek kalmadı. Siz yine de sütüm gelmiyor diye bebeği memeden kesmeyin. Mamg verecekseniz de memeyi de alsın. Belki emdikçe süt kanallarınız açılır. Doktor bana da demişti; meme reddi yaşadık ilk hafta, doktor yine de bebeğe ver o seni sen onu hisset, unutmayın birbirinizi demişti. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
16 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 126 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
20 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...