0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde (539 puan) tarafından
Eşim 5aydir görevde 1 ay sonra gelicek.evimize donucez izne geldiğinde fark ettimki benimle muhabbetti azaldı gözüme bak diyorum eskisi gibi uzun bakmıyor yapısal olarak romantik birisi degil benden kaçıyor resmen afedersiniz ilişkiye o kadar düşkün olan kocam artik degil sanki uzak kalalı benden soğumuş gibi nasil davranacağımı bilmiyorum.ben aramasam aramiyor sanırım aramiyor ben ilgiyi cok seven biriyim bir ortamda surekli benle ilgilensin olsun isterim ama tam tersi hele annesi yanında hep onu savunuyor odaya giriyorum kotu oldugumu biliyor gelip gönlünü bile almıyor cok üzülüyorum:( bakmayalım sizce 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Naparsan yap içinde olmadıktan sonra bazen boş ya 
(539 puan) tarafından
Gözlerine bakınca sevdiğini görüyorum ama ilgisiz iste mutsuz ediyor bu beni
-Reklam-
+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama o kadar da darlama bence biri bana gözüme bak dese benim bakasim varsa bile bakmam. Biraz mesafe her zaman iyidir uzun süre ayrı kalmışsınız biraz zamana bırak yavaş yavaş sana bağlanacaktır. Eskiden yaptığınız şeyleri yap, daha önce gittiğiniz yerlere gidin ki tekrar hatırlasın. Uzun ayrılık olunca alışmış tek kalmaya sende bi anda üstüne gitme derim 
(539 puan) tarafından
Darladigimin bende farkındayım ama diyorum ya ben ilgi istiyorum o da yapmıyor sınır oluyorum
(13 puan) tarafından
Arkadas cok dogru demis canm yani okurken ben bunaldim hersey isteklerimiz etrafinda donmuyorki biraz rahat birakki iateidgi gibi davrnasin sana senin iategin gibi davransa adamin kendi kisiligi ne olcak birak icnden gelsin o yakin degilse sen ilgilen yakin davran onun davranmamasi uzmesin seni
+1 oy
(2,722 puan) tarafından
Kacan kovalanir misali sal gitsn biraz canm bide oyle dene umursamiyomus gibi yap bakalm 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Eslerin uzak olmasına çok sinir oluyorum yaaa 
(539 puan) tarafından
Çok kötü birşey
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Bence de ya takma bosver 
(539 puan) tarafından
Ah elimde olsa
0 oy
tarafından
Benim eşimde görevde hemde yıllardır senin eşin gelcek yanına enazindan bazı şeyleri duzeltebilirsin onun huyunda git bnde öle yapıyorum o ne derse tama m diyorum sevgiyle yaklaşıyorum güzel sözler söylüyorum kavgayı çok uzatmiyirum 
(539 puan) tarafından
Bende hep tatlı dilliyim ama sinirlendim mi o gelene kadar barışmıyorum
tarafından
Esim de senin gibi  4 senedir evliyim hep Altan alan bnm  evlilik bu kolay değil onların psikolojisini düşün  üç günlük dünya tatlı dil bnm esim de işe yarıyor senin eşinin huyu nasıl ona göre huyundan git
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Uzaklik olunca ilgi alakayi unutmus valla ne bilim nasil edersinn bilemedimm ama bu durumdan rahatsiz oldugunu belirtmelisin eşine 
(539 puan) tarafından
Belirtirim senin ilgi dedigin nasil oluyor deyip susturdu
0 oy
tarafından
Aynı şey bende de vardı aşırı ilgiye bayiliyodum ve ister istemez kocamı darliyodum bı bıraktım saldım yani onun davrandığı gibi davrandm yavaş yavaş aklı başına geldi 
(539 puan) tarafından
Nasil başardın bende öyle olmak istiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde soruicin (1,691 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 272 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 143 göst.
18 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu