0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde (2,439 puan) tarafından

Pkk lilar çeşme sularının içine zehir koymuşlar.  İnt de yaziyordu. Yalan-gerçek bilemem.

Ben sürekli cesmeden içiyorum. Ama dünden beri midem bulanıyor.  Ondan mı üşüttüm mü bilemedim.  Hastaneler dolup tasmis.  Yer kalmamış. 

2 günlük dünyada çektiğimize bak ya :angry: 1 yandan virüs bir yandan pkk 1 yandan yangın 1 yandan deprem 1 yandan tecavüz 1 yandan katliam yeter artık ya gercekten.. bıktım artık.  Çocuklarıma güzel bir gelecek birakamayacagiz.

.

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Nasıl bı tezgah icndeyiz bilmiyorum ama iyi şeyler Olmayacağı çok açıkca belli milletin haline baksanıza az zinalar desen almis başını gidiyor anaya babaya itiat kalmamış eşler desen birbirne sevgi saygı yok hep sıkıntı dolmuş evlerin içine 20 yaşlardaki çocuklar herkeze karşı terbiyesiz doyumsuz dhaa neler neler var neyi sayicagimi şaşırdım inanki ülken içi desen yangınlar bı yandan seller bı yandan yok neymiş mülteci geliyormuş bı yandan arkadaşım o zaman ulkendeki mültecileri çıkart bı tane bile bırakma orman yangınında PKK diyosunuz o kadar ordu millet 3 5 tane capulcuyla uğraşmıyor haddini bildiremiyor da yarın öbür gün başka devletle savaş çıksa biz ne b.k yicez bunu düşünen yok sele Gelince Allah'ın takdiri bişey yapamayiz ama en azından olucak bolgelerk daha iyi yerlere yerleştirebilir can güvenliğini en üst seviyede tutabilirler ama bizimkiler nerdeeee. Darbe olur halk dışarı çık yangın olur halk destek ver sen olur askerler temizlik çalışmasına katıl neyse inanin ben bişey demiyorum
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bana inandirici gelmedi. Kendileri ne yapıyor acaba erikli su mu içiyormus. Elbet onlarda kullanıyor.
(2,439 puan) tarafından
Bilmiyorum vallahi cnm. :( Konya adana da varmış. Başka iller de var da  onları tam hatırlamıyorum
+2 oy
(1,021 puan) tarafından
Sanmıyorum oyle bsey olsun niye kurtler cesme suyunu kullanmıyor mu kullanıyor. 
(13 puan) tarafından
Her kürt pkk her pkk da kürt deil.
(2,762 puan) tarafından
Ay birde artı verenler var PKK zehir koymuş diyo niye Kürtler o suyu içmiyor mu diyo niye birçok askerimiz de Kürt vurmuyolar mi hatta birçok doğuda verilen sehitlerimiz var yani bunlar Türk Kürt değil Türkiye düşmanı Ermeni ********
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Zaten ülke de ne oluyorsa pkk yapıyor
(2,492 puan) tarafından
Yedikleri kaba tüküren bir topluluk(!) her şey beklenir onlardan
+1 oy
tarafından
Valla ben anlamıyorum bu ne ırkçılık bsey oluyor hemen kurtlerin ustune atıyorlar pkk diyince akilarina hdp geliyor yangin cikmis diyolar hdplilee yapmış yav niye chp değil akp degil suriye degil de hdp bak ben asla hicbir partiyi tutmuyorum pkk yida savunmuyorum allah onlari helak etsin ki zavalli kürtleri bu hale getirdiler cesme sularında vi salgin var zehir değil elazgdada öyleydi ben iciyirdum cocuguma vermedim bu arada kurt de degilim allahın bi kuluyum ırkçılığa kesinlikle hayor diyor bu haberi kınıyorum hepimizi allah yaratti
(2,492 puan) tarafından
Bacım hdp terörün meclise girmiş hali. Dağda boy boy fotoğrafları var. Mecliste kan donduran konuşmaları var. Terör propagandalarına,eylemlerine katılıyorlar. Terôristleri koruyan sözleri var. Ben de ırkçılığa karşıyım elbet ama o parti değil benim için. Her Kürt ona oy veriyor demiyorum. Onlar gibiler yüzünden hep Kürtler karalaniyor. Ben onlara üzülüyorum. Babam verse hdp ye oy onu bile silerim. İnsanlar o yüzden kızıyor o partiye.
0 oy
(3,458 puan) tarafından
E canm sadece icilmiyor elmizi yüzümüzü yikiyoruz yemek yapıyoruz duş aliyoruz evimizi temizliyoruz.
(2,439 puan) tarafından
Öyle öyle valla :( ne bileyim ya
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ay yok daha neler ya suya niye zehir atsınlar ki sonuçta herkes ordan içiyor onu geçtim yemek yapılıyor çay içiliyor banyo yapılıyor bunları da mi hazır suyla yapsınlar kuzum kusura bakma ama çok büyük bir oyun içindeyiz ve kimse bunun farkında değil 
(2,439 puan) tarafından
Valla bende anlamıyorum. İnt de Konya adana ve daha başka iller de var. Hastaneler dolup tasmis.
Aynen dediğin gibi oyun var. Tayyip sarayında kahvesini yudumlarken biz burada cırpınıyoruz gördüğü duyduğu yok. Şu yangınlar ile ilgili tayyibin konustugunu duymadum gormedim
(14,079 puan) tarafından
Biz konuşursak hatalıyiz onlar sustukça bu hale geliyoruz
0 oy
(16,507 puan) tarafından
İçmioz şükür biz yaa
0 oy
(3,625 puan) tarafından
Dogrudur cnm 6 yadinda kizim sidetli kusmadan acile goturduk dr kesinlikle cesme suyu icmeyin dedi konya da yasiyorum
(1,523 puan) tarafından
Çünkü uzun zamandır konya da çeşme sularında salgın var. Yeni bişey değil yani
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Yıl olmuş 2021 çeşmeden su mu içilir 
(25,223 puan) tarafından
İç sesim :D
0 oy
tarafından
Kiz iste benim hastalanmam da bu yuzden zaten icme suyunu aritmadan iciyoruz ama yemekleri ordan yaomiyodum 2mafetti beni sonra aritmadan yaomaya basladim artik
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Çeşmeden nasıl su içilir zaten anlam veremiyorum valla haberede inanmadım 
0 oy
(112 puan) tarafından
Hangi iller var

İçinde
(2,439 puan) tarafından
Konya ve adana kesin de gerisini bilmiyorum
0 oy
tarafından
Böyle komplo teorilerini inanarak onların ekmeğine yağ Sürüyorsunuz. Onların istediği de bu huzursuz, gerilim, korku yaratmak o itlerden her türlü adilik beklenir ama başımızda devletimiz oldugu sürece böyle ** gibi ulur dururlar. Allah in belaları kendileri içsin o suyu itlaf olsunlar pezevenkler 
0 oy
(13 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama Kayseri de de sular değişik 1 haftadır.Mide bulantısı baş ağrısı falan oldu bi anda hastalandim sanki 2 gün sonra farkedince içmedim düzeldim.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 370 göst.
24 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu

385,195 soru

11,519,519 cevap

35,179 kullanıcı

...