0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Manavgat da yangin sonmedi kac koy yandi karsimdaki tum ormanlik alan bitti haberler olaylarin yuzde 1 ni gosteriyo sadece siz dusunun kalani cok dua edin tum yanginlar sonsun allah hepimize yardim etsin havada kuller ucusuyo kar yagiyo gibi kul yagiyo gunes yok kirmizi bi gokyuzu var deliricem 

10 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
Dualarimiz ateş olan her yerde  biz dinlerken izlerken  dayanamiyoz :(  allah sebep olanlari kahretsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin z olsn canım  :((
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allahım bir yağmur yağdırsa dahada büyümeden dursa artık çok içim yandı çok üzüldüm insanlar feryat figan ediyor yapanın canıda yansın o elleri kırılsın 
0 oy
(888 puan) tarafından
Bende antalya aksudayım havalimanının orda Allah yardımcımız olsun. 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Dualarımız sızlerle rabbim care yolu gostersın 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Allah yardım etsin kayıpları olanlara da sabır versin cok uzucu ya ben İstanbuldayım Pendik aydos ormanında da varmıs 
0 oy
tarafından
Ahhh bacim rabbim yardimciniz olsun.  Allahlarindan bulsunlar belAlarini kim ve ya kimler yaptiysa. Bir gec gönüllü de vefat etmis diye duydum Allah rahmet eylesin.  
0 oy
(395 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun çok yakınınızda evinizi tahliye etmeyi düşünmüyormusunuz en azından birkaç gün uzaklaşsanız çocuğun falan da evdedir
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun inşallah bir an önce Soner inşallah enistemde orda  itfaiyeci   anlatıyor felâket diyor köyün birine su almaya gitmişler  adamda ses gitmiş öksürük nefes alamiyoz diyor ablam ağlıyor Rabbim bunlara sebeb olanları sana havale ettim  
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Şuan serikteyim ve dumanlar gök yüzünü sarmış durumda.. çok kötü rabbim yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu

381,088 soru

11,408,852 cevap

34,945 kullanıcı

...