0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Yemeyen bi oğlum var tavuk yumurta.zeytin  peynir et balık bunları ağzına bile sürmüyor kafayı yicem cidden 1 buçuk yaşında başladı yememeye hala devam ediyoruz 3 yaşına gircek ama gel gelelim ki sadece belirli şeyleri yiyor Viti Ağıl yazdı onu kullanıyorum inşallah iştahı açılır kizlar vaar mi tavsiyeler  budonemde ne yaptıysam hiçbirini ağzına bile sürmüyor lütfen yardımcı olurmusunuz..

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benm kızımda aynı. 

Sadece karadut özü diyorm başka bsi demiyorum. Deli gibi iştah yapıyor
(886 puan) tarafından
Peki yemediği şeyleri yiyormu
tarafından
Evet yeterki aç olsun ne verirsem yiyor. Ama karadutu vermeyi unuttuğum gün yine aynı hiç bişe yemiyor
(886 puan) tarafından
Madem öyleyse bende alım ondan nerede bulabilirim
(337 puan) tarafından
Bende alayım benim oğlumda yemiyor ya aktarlarda mı bulunur o
tarafından
Aktarlarda da var eczanelerde de var
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah yardımcı olacak birileri çıkar 
(886 puan) tarafından
Çok saol canım benim
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Zorma canim benim çocuklarda farklı değil kızım 6 yaşında hala yumurta peynir ağzına sürmez:/ başka yerden alıyor vitaminini diyorum.. ama süsleyebilirsin yumurtayı yemediği seyleri
0 oy
(48,481 puan) tarafından
bende bi kosede bekliym 
0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer :) 
0 oy
(309 puan) tarafından
benimde küçüklüğünden beri şuan 21 22 aylık ağzına peynir sürmedi haslanmis yumurtayı 8 9 aya kadar yedi bidaha onuda yemedi bende enson çare pankek yapıyorum seker koymuyorum yad az koyarım yoğurtta yemegi birakti mihlama yapıyorum çok güzel yiyo içine yumurtada kırıp çarpıyorum iyice anlamiyo bitirene kadar yiyo un peynir yumurta süt bunlarla ufak bi karışım yapıp tavada az yağda arkalı önlü pişirip kesiyorum yiyo var öyle tarifler yeni tarifler deneyin instagram varsa orda takip edin ekgida sayfalarını güzel tarihlerde oluyo 
0 oy
(309 puan) tarafından
balik tavuk et bizde daha yemiyoruz 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Benm oglum da bu ara oyle ıkı yasına yaklastık basladı onceden agzını acıverırdı hemen kasık gorunce ben nazara baglıuorm karsımda bı komsum var geldgnde sabahtan aksama kadar gitmez ben de mecbur cocugu doyuryrm yanında Baska yere gitsem gelir konusmaya devam etmek İcin bıkac kez denk geldi yedırırken ıste aaaa nasıl da bıtrdı koca tabagı kız bu tosun bilmem ne dedi ne zaman boyle olsa cocuk on gun ac gezdi kendisi de der nazarım cok degıyo herkes der diye masallah da der aslında kapıda gorse ayaklarına yatıyo sevecek diye ayakkabısını corabını sokakta cıkarıp opuyo bide her gun gelirdi artık esim dedi bahane bul olmaz boyle.. İlk kasıgı agzına sokana kadar akla karayı secıyorum snra begenırse belki ıkı kasık yıyo yemek zamanı gelince stres oluyorm artık 
0 oy
tarafından
Sankim bunları annem yazmış gibi hissettim benim çocukluğumu anlatmışsın ben hiç yemek yemwzmisim ciddi anlamda yemez misim 1 çay bardağına ekmek doğarmışım onu yer misin akşama kadar daha da bir şey yemez misim 
0 oy
tarafından
****** şekilli kalıplar al. mesela yumurta mı yapcaksın o kalıbın içinde yap. ya da salata mı yaptın, hayvana benzet. animal cucumber carving yazınca bir sürü örnek çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 255 göst.
0 oy
10 cevap 315 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 413 göst.
18 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Meriyy (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (884 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,974 cevap

34,753 kullanıcı

...