0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (940 puan) tarafından
tarafından kapalı

Biz  anneler ve anne adaylari rahmimize dustugunu ogrendigimizden beri analik duygusu  yukleniyor evet eslerimizde seviniyo ultrasonda gorunce heycanlaniyorlar ama    ilk biz gibi ne zaman hissediyorlar merak ediyorum acikcasi:)

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

14 Cevaplar

0 oy
(150 puan) tarafından

Oglum 2 yasında esim hala farkında degil :D

(940 puan) tarafından
Yaaaaa:) kaç yaşında eşiniz belki erkekler gec olgunlasiyor ya ondandir
(150 puan) tarafından
Aynen  oyle cnm ihtiyaçlarını slıruyutır falan ama annelıkgıbı degıl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde ilk gebeliğim bende merak ettim :) 
(940 puan) tarafından
Benimde ilk gebeligim 20 gun sonra kavuscaz allahin izniyle sizide allah kavustursun saglikla
tarafından
Amin inşallah benim daha yeni 8 haftalık
0 oy
tarafından
Garip gelecek belki ama eşim benden daha çok istekli ve hazırdı. Doğumdan sonra da ben lohusalık psikolojisiyle kabul etme alışma süreci yaşadım bı dönem ama eşim ilk günden itibaren sanki yüz yıldır bizimleymis gibiydi :D
(940 puan) tarafından
Ne guzel darisi basima insallah diyim:)) masallah diyim
tarafından
İnşallah canım inşallah sen benim gibi uzun lohusalık da yaşamazsın ona da amin :)
(940 puan) tarafından
Ya ben hamilelikde  cok gerginim sinirliyim  lohusaligimu cok dusunmek istemiyom :D  korkuyom
Allah yardimcimiz olsun
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Doğumdan 5. Sn sonra kucağına aldığı an ağlayıp oğlum canım dedi sonrasında bütün herşeyi ile ilgilendi koronadan dolayı kimse olmadı yanımızda eşime bindi bütün sorumluluk iyide oldu 
(940 puan) tarafından
Ne guzel  insallah bizde ole oluruz:) saglik la buyusun bebis
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Oğlum 7 aylık hâlâ farkında değil. Oğlunu çok sever güvende olsun iyi olsun ister ama çocuğun maddi manevi hiç bir sorumluluğunu almaz. Ağlasa susturamaz çocuğun bir ihtiyacı eksiği  var mi demez. Şimdiye kadar cebinden para çıkarıp da aldığı bir paket bez o da tesadüf öyle oldu. Eve bez sipariş ettim emziriyordum kapıyı o açtı parasını vermek zorunda kaldı. Onun dışında. Bi çorap almışlığı yoktur. İşten gelir elinde telefon en fazla 10-15 dk sever bırakır. Bi işim olsun oğlana bak diyeyim bitmedi mi daha der durur. Oglumuzla ilgilenmeyi oynamayı kendine bir iş gibi görür. Hâlbuki benim için bir eğlencedir en keyifli zamandır. 
(940 puan) tarafından
Analik la kiyaslanamaz ama bole olmasida uzucu tabi belki yasi gencse biraz gec farkina variyorlardir  belki
(3,052 puan) tarafından
Elbette kıyaslanamaz ama bu kadar da olmamalı bence.  En azından bir baba çocuğunun dilinden anlamalı. Millet gibi çocuk ne zaman ağlasa durmuyor bu aç galiba emecek sanırım deyip duruyor. Bir baba en azından çocuğun ihtiyacını bilmeli maddi ve manevi olarak. Bir paket bez kaç para bir paket mama kaç para bilmez. Hangi marka kaç numara bez kullanıyorum bilmez. Çocuk neden ağlıyor aç mı altı mi pis  uykusu mu geldi canı mı sıkıldı bilmez. Ona göre emecek o yüzden ağlıyor. Çünkü emme işlemini sadece benimle yapıyor. Başından savmak için yaptığını düşünüyorum. Önceden çok takardim artık takmıyorum ben oğluma yeterim o gölge etmesin yeter.
(940 puan) tarafından
Cok haklisin canim dogru soze diyecek birsey yok umarim  farjina varir allahda senin yukunu hafifletsin insallh
0 oy
tarafından

Kucağına alır almaz ağladı oğlum diye:'( bir saat bizimle kaldı sonra nefes alıp verme sıkıntısını fark ettik. Hemşire aldı yenidoğan bebek bölümüne götürdü. Durumu ciddi küveze girmesi lazım dedi. Baktım eşim yere yığıldı agliyo oğluma birşey olursa yaşayamam ben diye:'( çok şükür tosbik oğlum kucağımız da şuan 3.5 aylık <3 kişiye göre değişir cnm ☺️

(940 puan) tarafından
Masallah :) alllah anali babali buyutsun bizde oglumuza kavuscaz allahin izniyle 20 gun sonra
tarafından
Rabbim analı babalı büyütsün inş cnm ❤️ hayırlı olsun inş ❤️
0 oy
tarafından
2 cocugumdan sonra 11 yıl sonra 3. Oldu çok şükür şimdi farkında erkekler  biraz  geç büyüyolar maalesef
tarafından
Benimki 40 yakın anladı
(940 puan) tarafından
Bebegin 40 na yakin mi  yoksaaaa 40 yasindamiiii:)))
tarafından
40 yaşına cnm :))
(940 puan) tarafından
Abooooo:)) nese gec olsun  guc olmasin diyeleim
tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Çiğlik atmaya başladığında:)
0 oy
(3,739 puan) tarafından
İlk baba dediğinde:))
(940 puan) tarafından
:)) darisi basimiza
0 oy
tarafından
İlk andan fark etti o büyüttü altını değiştirme ayağında sallama mamasını yapma dışarıya çıkartma 
(940 puan) tarafından
Gecen bi yerde izlemistim eger bi baba alt aciyorsa olmus demek mis:)
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Benimle evlenmeden önce puhahhahah
(940 puan) tarafından
:))  o olgunlukda yani ne guzel
0 oy
(24 puan) tarafından

İkinci bebeğim olunca :D

0 oy
(2,329 puan) tarafından
Ultrasonda ilk gördüğünü andan itibaren tüm planlarini ona göre yapmaya çalıştı hep allah razi olsun 
0 oy
tarafından
Valla eşim benimle ilk ogrendiginden beri hissediyor 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 230 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
17 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 1,749 göst.