0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (940 puan) tarafından

Biz  anneler ve anne adaylari rahmimize dustugunu ogrendigimizden beri analik duygusu  yukleniyor evet eslerimizde seviniyo ultrasonda gorunce heycanlaniyorlar ama    ilk biz gibi ne zaman hissediyorlar merak ediyorum acikcasi:)

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde merak ediyorum şuan oğlum  4 ayı bitirdi ama  eşim yanımda olmayınca baba ligi nezmana  öğrenecek bilmiyorim
(940 puan) tarafından
Allah kavustursun esini size canim :)
tarafından
İns canm
-Reklam-
0 oy
(150 puan) tarafından

Oglum 2 yasında esim hala farketmedı:D

(940 puan) tarafından
:) kiyamam  insallah farkeder bacim.ne diyem
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Geçen kadın doğum doktorumun dediği geldi aklıma normalde pandemiden içeriye hastadan başkası giremiyor doktor ultrasonla baktı yüzünü falan gösterdi sonra eşimi çağırdı diyorki erkekler görmeden pek babalık duygusunu edinemiyorlar diye doktorda erkek yani bı erkekten bunu duyuyorsak doğruluğunu sen düşün canım doğmadan o duyguyu pek hissedemiyorlar gercekten
(940 puan) tarafından
Evet genelde ilk gordukleri ve kucagina aldiklarinda  diyorlar :) benim esimde 3 boyutlu  gorunce   farkina  vardi ama somut bisey lazim galiba:))
(3,099 puan) tarafından
Onların bizim gibi hormonlar tavan yapmiyorki veya içlerinde bı kıpırtı hissetmiyorlar belki bunları hissedebilseler o duyguyu da erken edinirlerdi bence
(940 puan) tarafından
Dogru canim haklisin  bizim kalbimiz hormonlarimiz  aklimiz hep karnimizda:)
(3,099 puan) tarafından
Bide erkekler yapısı gereği odun olduğundan dolayı yani
0 oy
tarafından
Benim eşim çocuk gibidir hamilelikten bu yana hiç heves etmedi ne kıyafet almaya nede çocuğa falan pazartesi doğum yaptım ve gözlerindeki korkuyu sevinci gördüm çok mutlu oldum kucağına aldığı an hissetti galiba şimdi benden daha çok korkuyor gece ben uyuya kalsam hemen beni uyandırıyor bebeği emzir diye şimdi kendi düşüyor üstümüze benden habersiz pompa almış mesela bugünde diyor emzirme yastığı alalım dikişlerin çok ağrıyor senin falan
(940 puan) tarafından
Yaaaa  masallah saglikla anali buyusun insallah  :)  sanirim genelde  gorunce  farkina variyorlar  bakalim biz napcaz son 20 gunumuz allahin izniyle
0 oy
tarafından

Erkek bebek annesıyım 2 yasına gelınce dıyebılırım ne zaman evın ıcınde güreş tutmaya başladılar o zaman anladım bunlar baba ogul ılıskısını kurmuş :D şaka bir yana erkekler şöyle bır ele avuca gelmeden anlamıyorlar baba olduklarını bence

(940 puan) tarafından
Ozaman benimde   dogunca 2 senem var anlasilan:)))   2 0 gun sonra esimle karnimdaki iki erkek annesi olcam galiba:))))
tarafından
:D bende hep öyle derım benım ıkı tane bebem baska dusunmuyorum dıye :D

sag salım kavusun ınsallah canım
(940 puan) tarafından
Bak bu guzelmis bende soranlara diyim dogurmadan bile basladi sorular iki erkek yetio bana diyim:))
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben 36+2 haftalık hamileyim daha annelik duygusu yüklenmedi yaaa :( hamile değilim gibi, çok rahat geçiyo acaba o yüzden mi 
(940 puan) tarafından
Benimde ole canim  esime gore daha yogun duygulara sahibim  tabiki ama normalde bile cok duygusal bi insanim cocuk gorsem severim ederim hamilelikde cekildi hep duygularim
0 oy
tarafından
Bebeğimin tekmelerini hissedince başladı . Bebeğimi dogurunca kucağına aldığında 
(940 puan) tarafından
Kucagimiza alinca bizimkinede babalik yuklencek insallah:) ole umut ediom
tarafından
İnşallah canm ilk gördüğünde kucagina ver hemen bağ oluşsun
0 oy
tarafından
Benimki hamile olduğumu duyduğundan beri okadar farklı olduki Allah bin kere razı olsun eşimden hakkini odeyemem
(940 puan) tarafından
Ne guzel masallah canim:)
0 oy
tarafından
Bebek eve gelince anladı, ilkini erken doğurup kaybettim o benim kadar uzulmedi bı daha olur dedi ben gibi yaş tutmadı. İkincide hamilelikte hissetsin diye hareket ederken elini karnıma tutardım sevinirdi ama eve gelince o duyguyu yaşıyor hamileyken erkek pek anlamiyo şimdi deli oluyo oğlu için
(940 puan) tarafından
1.icin cennettr kavusun insallah 2.de saglikla anali babali buyusun oncelikle
 Bizimkide ole olcak sanirim  :) gecen sordum ortada bisey yok ya diyo:D ortada koca gobegim disinda bisey yok:D
tarafından
Aynen erkekler için hamilelikte göbek dışında bı his yok, sağlıkla al kucağına inşallah
(940 puan) tarafından
Amin canim.insallh
0 oy
(2,593 puan) tarafından

ilk hamileliğim kalp atışı durduğu için kürtajla sonuçlandı ikinciye hamile kaldığımda ikimizde de çok heyecan yoktu korkudan dolayı 6. haftamda doktora gittiğimde kalp atışını gördük eşim gelememişti anlattığımızda çok duygulanmıştı daha sonra randevulara geldiği zamanlar gözünde ki mutluluğu heyecanı görebiliyordum hamileliğim boyunca çoğu şeyi benden daha çok düşündü doğumdan sonra da devam etti mesela oğlum kolik bir bebekti bir akşam 3 aylık falandı dışarıya çıkmıştık biyerde oturup bişeyler içtik ben papatya çayı içmiştim o gece oğlum güzel uyumuştu ertesi günü eve gelirken papatya çayı french pres alıp gelmiş demek ki iyi geldi akşamları içersin demişti şuan 13 buçuk aylık oğlum çok güzel bir ilişkileri var :)

(940 puan) tarafından
Masallah canim cok guzel bizler kucuk inceliklerle ne kadar  mutlu oluyoruz:) allah bozmasin
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Doğumdan çıktım o an eşim odaya girdi oglumuzu gördük hüngür hüngür ağladık sanırım eşim o zaman birşeylerin farkına varmaya basladi daha sonra oğlum eşime gülüp kahkaha Atmaya baslyinca onun kucağından inmeyince emin oldu eşim bence baba olduğuna ♥️
(940 puan) tarafından
Masallah canim darisi basimiza insallah
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Doğum için sancı çektiğimde bir saniye bile yalnız bırakmadı o zaman anladıolayı.O günden sonra çocuk konusunda benim hakim olduğum herşeye hakim neredeyse. Sadece oğlum konuşamadığı için ne istediğini benim kadar iyi anlayamıyor.
0 oy
(238 puan) tarafından

Bende ilk annelik duygusu ilk kızımı doğurduğumda anladım. ilk bebekte hamilelikte hissedilen başkabi duygu bence doğumdan sonraki çok farklı. babalık duygusu da ilk bebekte doğduğu gün gördüğünde geliyor bence. ben hatta şaşırmıştım eşim nasıl bukadar güçlü ve daha farklı önceki halinden diye. Bu arada ilk bebeğimi erken doğurmuştum küvezde yattı uzun süre. kucağımıza alamadık hemen :(

ikinci doğumumda da farklı sanki daha da pekişiyor çocuk sayısı arttıkça :)

0 oy
tarafından
Cocuk dogana kadar cok mutluydu dogdu kendini geri cekti baba gibi hissedemedimi bilemiyorum ama en sonunda kızmıştım o senin kizin babasi sensin diye 1 aylik falandi sonra alıştı 
(940 puan) tarafından
Iyi yaptin bazen uyarmak gerekiyor bide ilk zamanlar kucuk falan ya korkuyorlsr sanirim
tarafından
Galiba ama hic ilgilisi yoktu ben dediktwn sonra kendine geldi
0 oy
(1,552 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Test sonucunu öğrendiğinde çok coşmuştu, o gün işe gitmek istememişti :) Bi de ilk tekmesini hissetiğinde gözleri dolar gibi oldu.. Ama tam olarak ne hissetti, baba olduğunu hissetti mi bilmiyorum :)

(940 puan) tarafından
Kucagina aldiginda olabilir:)  bizimde ole   bakalim dogunca neler olcak
(1,552 puan) tarafından
İnşallah, bakıp görcez nasipse :)
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Çok geç bulduk biz on yıl sonra valla ilk kucağına aldığında ben şimdi babamı oldum dedi.... Şuan 11 aylık ve çok güzel ilgilenir
(940 puan) tarafından
Yaaaa   gec oldugunda hersey daha kiymetli oluyor oda hayirlisiydi belki sizin icin  bebeklere seviniyorum ama cok istenilen  bebeklere daha bi baska seviniyorum rabbim aratmasin kimseye
(1,000 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağol
0 oy
tarafından
İlk brbeğimde hamileyken anlamadı falan diyodum doğunca hissetti diye düşünüyodum ama ikinci bebeğim düştü onda benden çok ağladı resmen yıkıldı adam o zaman anladım aslında karnımdayken de anlıyormuş baba olduğunu 
(940 puan) tarafından
Yaaa :( dogrudur canim 1.saglikla buyusun 2.ylede cennette kavusun insallah
tarafından
İnşallah canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 268 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
17 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy