0 oy
336 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (962 puan) tarafından

Arkadaşlar bu bebek arabası nasıl tüm yorumlara açığım ☺️

image

18 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
90 lirami buuu
(962 puan) tarafından
Evet cimriden baktım yorumlara ulaşamadım dedim burda sorayım tecrübeli insanların tavsiyeleri önemli benim için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzel  canım 
(962 puan) tarafından
Gerçekten mi sevindim
Teşekkürler
0 oy
(935 puan) tarafından
90 lira mı fiyatı
(962 puan) tarafından
Evet bende şaşırdım cimriden baktım öyle yazıyo
(935 puan) tarafından
Kız yok minderi felandr o iyi bak açıklamasna
(962 puan) tarafından
Tekrar baktım üzerine tıklayınca n11 ve gittigidiyora yönlendiriyo orda başka ürün çıkıyo bu araba çıkmıyo. Anlamadığım neden bunu bu fiyata gösterdikleri
(3,083 puan) tarafından
Kazikdir 90tlye bebek arabası mi olur. 700 den başlıyor en uygunlari. Sizin yerinizde olsam almam
(962 puan) tarafından
Yok almıyorum daha araştıracam
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Fiyati bu mu 
(962 puan) tarafından
Evet sayfada bu fiyata görünüyor n11 ve gittigidiyora bakınca araba değilde bebek önlüğü çıkıyo bu arabayı o sayfada bulanadım
(1,667 puan) tarafından
Bence baska bisidir iyice arstir imkansiz bu fiyata
(962 puan) tarafından
Evet haklısın
0 oy
(453 puan) tarafından

image

ben bunu çok beğenmiştim alırım inslah
(962 puan) tarafından
Güzel  görünüyor ve çok görüyorum bundan demek ki kullanışlı
İnşaallah alırsın güle güle kullanırsın
(116 puan) tarafından
Benimki bunun siyahi puseti de var gayet kullanışlı ben çok seviyorum
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Bu 90 değildir ya minderi falandir. Gecen ay Tommy baby markasıninkini aldım buna çok benziyor 500 TL
(962 puan) tarafından
Açıklaması falan baktım öyle bişey yazmıyor ama n11 ve gittigidiyor da bu arabayı bulamadım Bi yanlışlık var evet
(3,107 puan) tarafından
Bı ara bana da oldu mama sandalyesi alacaktim 30 TL yazmışlar hatta burda da paylaştı biri, seçtim sipariş verdim sonra beni aradılar sistemde yanlışlık olmuş o sectigim aslında puzzle ama mama sandalyesi ile karıştırmışlar. Bu da böyledir büyük ihtimalle
(962 puan) tarafından
Evet kesinlikle öyle bişey olmalı iyi bari arayıp açıklama yapmışlar direk puzzle gödermemişler
0 oy
(940 puan) tarafından
Canim guzel ama fiyati   asiri ucuz hani bir yanlislik olabilir detaylarini iyice oku 
(962 puan) tarafından
Baktım aynı bu fiyatı yazmışlar zaten oradan aldım fotoğrafı ama n11 ve gittigidiyor da bu arabayı bulamadım sanırım Bi yanlışlık var
(940 puan) tarafından
Canim olabilir  cunku  yagmurluk alsan bebek arabasina 70 80 lira araba icin inanilmaz ucuz yanlis olma ihtimali yuksek keske olsaaa ama
0 oy
(13,867 puan) tarafından
Yanlis görmüyorsam markasi kraft. Araba guzel ama fiyati o olamaz. Hatta aksesuarlari bile daha pahali. 
(962 puan) tarafından
Evet sanırım haklısın ama ben bu fotoğrafı cimriden baktım oradan aldım n11 ve gittigidiyora baktım bu arabayı bulamadım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Fiyatta yanlışlık olmasın
(962 puan) tarafından
Var Bi yanlışlık ama anlayamadım ☺️
0 oy
tarafından
Baktım bebek önlüğü fiyatı çıkıyor sonra
(962 puan) tarafından
Evet bende baktım bu arabayı aradım çıkmadı ama cimri de aynı böyle yazıyo bu fotoğrafı da oradan aldım
0 oy
tarafından
Minderi filandır canım 90lira. Biz 2hafta önce 750lıraya aldık baston bebek arabası
(962 puan) tarafından
İnceledim minder falan yazmıyo arabanın kendi özellikleri yazıyo ama n111 ve gittigidiyora baktım bu araba çıkmadı orda Bi yanlışlık var evet
0 oy
tarafından
Bebek arabasini bu fiyata kimse vermez dikkat et belki minderi yada arabanin bir parçasıdır
(962 puan) tarafından
Ürünü inceledim aksesuarları ile ilgili değil arabanın kendi özelliklerini yazıyo ama evet n11 ve gittigidiyora baktım bu araba yok orda
tarafından
Bilmiyorum ama dikkat et sen eşimde mama sandalyesi diye sandalyenin minderini alcakti 19 tl ucuz diyo bide :)
(962 puan) tarafından
Evet olabiliyor böyle durumlar neysek bizde eşim benden çok daha dikkatlidir böyle dueumlarda
0 oy
(99 puan) tarafından

Çocuğun yeni dogansa olmaz yatma pozisyonlar var ben öyle kullanıyorum şuan beş aylık ama hala yatma pozisyonlu kullanıyorum uyurken iyi oluyor bide 90 liraya araba mi olurmus:O

(962 puan) tarafından
Olmuyor sayfanın kendisine baktım bu araba çıkmadı ben cimriden baktım orda aynen böyle yazıyo.
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım içindeki minderin fiyatıdır o. Kraftin mümkün değil bu fiyata olması. Detaylara bak zaten yazar araba minderi diye. Bence öyledir yani
(962 puan) tarafından
Baktım istersen sende bak cimriden minder falan yazmıyo bildiğin arabanın özelliklerini yazmış ama n11 ve gittigidiyor da arayınca bu araba çıkmıyo başka türlü Bi yanlışlık var
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bende ilk öyle sandım cankm ama içine girdiğin zaman başka ürün çıkıyor aldanma o fiyat deyil o araba 
(962 puan) tarafından
Evet aynen
0 oy
(48,683 puan) tarafından
90 lirayla kacirma al
(962 puan) tarafından
Yok fiyatı öyle yazmışlar ama o araba çıkmıyo Bi yanlışlık olmuş sanırım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu fiyata bu araba olmaz minderi falandır o
(962 puan) tarafından
Yok minderi değil ama başka Bi yanlışlık olmalı arama yapınca zaten çıkmıyo bu araba
(25,224 puan) tarafından
Bencede yanlışlık vardır
0 oy
(25 puan) tarafından
Güzelde neden bu kadar uygun?
(962 puan) tarafından
Saçma Bi yanlışlık var
(25 puan) tarafından
Bencede

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
19 Ağustos 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
0 oy
2 cevap 93 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 275 göst.
7 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu

379,964 soru

11,374,364 cevap

34,857 kullanıcı

...