0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Hayalinizdeki eşle mi evlendiniz yoksa arada fark var mı..

Bu arada ben hayalimin biraz dışında biriyle evlendim tip olarakta :D ama mutluyum Ufak tefek sorunlar olsa da çok şükür diyelim..

26 Cevaplar

+1 oy
(1,552 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İçkisi, sigarası, kahvesi, kumarı, dövmesi, sövmesi olmasın.. Namazlı abdestli, işinde gücünde olsun istemiştim.. Bunlar nasip oldu çok şükür ama gerisi çok da istediğim gibi değil.. Bazen dünyalar iyisi ama bazen bişey yapıyor dayak yemişten beter hissediyorum, bazen bi söz söylüyor sövmüş kadar kırıyor.. Bi de beni ağlatınca yanıma oturup benle beraber ağlaması var, o daha bi değişik.. Yine de Allah başımızdan eksik etmesin tabi
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle, kısmet :) Bazen anlayışsız, beni kırıyor, ilgilenmiyor, bana yardımcı olmuyor, ailesine karşı savunmuyor falan diye oturup ağlıyorum ama bu devirde öyle insanlar var ki, eşini satıp üstünden para kazanan bile var.. Dönüp kendi kocama bakınca işte içkisi kumarı yok, akşama kadar işine gücüne gidiyor, işten çıkınca da evine geliyor daha ne istiyon diyorum
(2,165 puan) tarafından
İyinin kötüsü de var tabiki canm :) Allah doğru yoldan ayırmasın devir kötü insanlar kötü.
Bunada şükür dediğin gibi, karı kız ayakları yok şiddet yok ihanet yok bunlara katlanmak çok zor kolay değildir ne diyeyim Allah kimsenin huzurunu bozmasın evine mutluluk versin
(1,552 puan) tarafından
Amin :) Azcık odunlukları var, onu da azcık yontabilirsek iyi kötü bir ömrü geçiririz zaar, üç günlük dünya :)
(2,165 puan) tarafından
Aynen valla öyle :D inşallah romantik olurlar biraz daha
(1,552 puan) tarafından
İnşallah :)
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Hayaldi gerçek oldu 8-)

(2,165 puan) tarafından
Ne güzel canm
0 oy
tarafından
yok düşündüğüm erkekle hic alakalı değil huy olarak  :-)
(2,165 puan) tarafından
Nasil bir huyu olsun isterdin :)
tarafından
şimdiki huylarının tam iyi yönde tersi olsun isterdim :-D
0 oy
tarafından
Ya hayal etmedim desem nisanliyken falan baktim sonra evlendik dedim iyi bu kerata iyi baba olur bundan agagga
(2,165 puan) tarafından
Dsdsdsdsssdsd iyi yapmışsın canm mutluysan ne güzel
tarafından
Allahima sukurler olsun ❤️
(1,664 puan) tarafından
Allah bozmasın :))
tarafından
Amin canim benim :)
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Çok farklı ama kısmet yine şükür 
(2,165 puan) tarafından
Aynen canm bunada şükür :)
0 oy
tarafından
Bundan iyisi Şam'da kayısı çok şükür uyumsuz olduğumuz konular olsada anlayışını sabrını kimseye değişmem :-D
(2,165 puan) tarafından
Maşallah bir erkekte olması gereken en önemli özelliklerinden biride anlayış ve sabırlı olması cidden :)
tarafından
Az dua etmedik her duyduğum duayı ettim bu herifi bulana kadar hocalara hatim bile indirttim evlenmek için geç oldu ama iyi oldu çok şükür :-D duanın hayatımızdaki yeri çok büyük bunu anladım
(2,165 puan) tarafından
Kessinlikle öyle valla dualar kabul oluyor işte Allah mutluluğunuzu daim etsin :))
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ehhhh işte. Bunada şükür
(2,165 puan) tarafından
:) idare ediyorz işte
0 oy
tarafından
Hayalımde bir eş yoktu

Hayal etsem de bu kadar ıyı hayal edemezdım sanırım çok şukur onu bana verene :) 
(2,165 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Hep şişman iri bi kocam olsun istemiştim böyle pufidik pufidik sarılayım diye ama malesef şişman değil. O şişman olmadığı için ben de şişman olamıyorum. Psikolojim bozuluyor kilo alınca sanki yanında şişman olamazmışım gibi geliyor.
(2,165 puan) tarafından
Bende şuan gebeyim ve eşimden şişman gösteriyorm buda beni üzüyor normalde inceciktim kilo aldim ister istemez :/ dediğin gibi eşimin yanında şişman durmam benim moralimi bozuyor
0 oy
(932 puan) tarafından
Bukadar iyi cikcani bilmezdim ama hamd olsun warligina 
(2,165 puan) tarafından
Ne güzel canm Allah bozmasın :)
(932 puan) tarafından
Aminnn kuzum rabbbim hepimizin ailesine sewgi saygi mutluluk wersin
(2,165 puan) tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
tarafından

Hayalimdeki gibi degil ama yinede mutluyum :)

(2,165 puan) tarafından
Aynen öyle yinede idare ediyoruz :D
0 oy
(290 puan) tarafından
Çok zitiz ya hayalimle alakası yok nasıl evlendim ben de inanamıyorum ama birbirimizi seviyoruz :)
(2,165 puan) tarafından
Sevgi böyle bişey demekki :) bizim de bazı zamanlar zıt gittiğimiz oluyor ama Sevgi saygı hep var oda olmasa zaten sıkıntı olur
(290 puan) tarafından
Aynen saygı çok önemli özellikle
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Cok sukur hayal ettigim gibi cıktı:)
(2,165 puan) tarafından
Ne güzel canm
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Yaklaşık 2 saat evvel gorumxemle bunu knusuyoduk.

Asla düşündüğüm model bı adam degl :D
(2,165 puan) tarafından
Kız bide görümceyle mi konuştunuz :D
(13,702 puan) tarafından
Ahahah o benim pohumun rengini bilir sjsjjs biraz farklı ilişkimiz sksksk
(2,165 puan) tarafından
Oyy djdjdjdjjdjd Allah muhabbetinizi arttırsin inşallah canım :D
(13,702 puan) tarafından
Sağol cocegm ahahah
0 oy
(770 puan) tarafından

Tam hayalimdeki gibi şükürler olsun. Ilk sevgilimdi ilk gözagrımdı zaten herseyi onunla tattım nazar degmesin <3:angel: simdide bebegimizi bekliyoruz

(2,165 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın :))
(770 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin inşallah^_^
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Eh  yaniiiiii işte :))
(2,165 puan) tarafından
İdare ediyoruz demi :))
(1,664 puan) tarafından
Evet ,:))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allaha bin şükür eşim azıcık daha romantik olabilirdi tabi
(2,165 puan) tarafından
Ah bu romantik olmamaları :)) biraz daha dediğin gibi romantik olaydı benimki de iyi olurdu yani itiraz etmezdim :)
(13,202 puan) tarafından
Kim hayır der ki valla :)
0 oy
tarafından

tip olarak ilk gordugumde begenmesem de hayalimdi o donemler:D gerisi babamin modern verisiyonu eksikleri var ama 4 4 luk hayali kimse bulamaz eminim esimde bulamamistir :D

(2,165 puan) tarafından
Dimi aynen doğrudur canm:D
Nasip kısmet işte kaderimiz de ne varsa onu Görüyoruz
tarafından
aynen nasip ztn hayaller de her zaman degisir o donemde cocuktuk simdi hayal etsek kimbilir neler dusunuruz
0 oy
(3,551 puan) tarafından
İkimizde birbirimizden uzak yolda giderken gördüm birbirimizi.. Bakıştık ve aklımdan çıkmadı. Onunda çıkmamış. Hayat ya bizi bir araya getirecek.. 1 hafta sonra onun oldugu yerde işe başladım. Orda çalıştını bilmeden. Sonra avanak avanak gelir bana bakardı. Sabah ben daha gelmeden pogacsm cayım hazır olurdu. Neyse akşamları birlikte beni otobüs duragıms götürmeye basladı. Bir gün yolda giderken tuhaf bir şekilde ellerimiz birbirine değdi ve ilk ben tuttum elini.. Öylece titredi resmen. Duraga kadar öyle gittik. Ertesi gün yine yemek molasında bir araya geldik. Sonra konustuk bana titreyerek uzaktan sarıldı. Hiç benle öıkarmısın yada senden hoşlanıyorum lafı gecmedi aramızda. Utana sıkına sevgili olduk. İş yerim birlikte oldugumuzu duyunca Baska bir subeye gönderdi beni.. Oda her gece eve taksi ile gitme pahasına geldi beni otobüsüme bindirdi. Öyle gitti evine. En son aileme açıldım onların aklında Baska biri oldugu için karsı cıktı lar. Eşime durumdan bahsettim oda korktu tabi. Bir kaç ay sonra o ailemin istediği kişiler hergün eve gelip beni ikna etmeye çalışıyorlardı.. En son eşime söyledim anneler gelsin 3n azından bir adım atsınlar artık hergün eve geldiğimde bu insanları görmek istemiyorum diye. Oda ailesine söylemiş ama onlar dur Bi araştıralım falan derken benimki en son kaçırdı beni.. Ayaklarım geri geri gitsede kaçtım eşime. İyikim o benim 11 yıl gecti aradan ailem hiç küsmedi. Bizim yüzümüzden oldu dediler. Normal düğünüm oldu. İstemeye geldiler. Eşim nikah kıyılana kadar elini bile sürmedi bana. Öyle naif öyle nazik biri.. Dokunmaya korkar evin içinde gözüyle takip eder beni.. Çok seviyorum çook. Hayalımde bir eş adayı yoktu ama bundan daha iyisi olamazdı. 2 kız babası 3 yolda. İnanılmaz bir baba.. İnalılmz bir eş. Herşeyin o benim.. 
(2,165 puan) tarafından
Ayy maşallah ne güzel bir aşk sevgi aranızdaki bağa hayran kaldım... Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah ❣️
(3,551 puan) tarafından
Amin canım hepimizin inşallah
0 oy
tarafından
Fabrikaya sipariş versem bu kadar olmazdı :)  oy benim tatlı kocişim kurban olurum verenine off bide bu kadar anacı olmasa da beni dinleyip Maraşa taşınsa varya dadından yenmeyecek kurban olduğumun yarattığı ❤
(2,165 puan) tarafından
:D inşallah herşey gönlünüzce olur canm

İlgili sorular

+2 oy
54 cevap 441 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 651 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu

379,901 soru

11,372,584 cevap

34,855 kullanıcı