0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar kahvalt salatalık domates bazen peynir veya bi yumurta yanınada limonlu sıcaksu içiyorum akşama kadar yemek yok sadece arada meyve cay kahve oda şekersiz akşamda ekmeksiz az yemek sizce zayıflarmıyım böyle

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunu hamileyken mi yapıyorsun? Eğer hamileyken yapıyorsan bence yanlış yapıyorsun 
(1,217 puan) tarafından
Sence diyetim işe yararmı sen olsaydın neleri eksiltir veya eklerdin
tarafından
Ben eve eliptik aldım evliliğin basinda 11 Ay olucak inşallah. 1 - eliptik yapıyordum
2- sabah ekmeksiz bir şekilde yumurta , yada yulaf lapası yapıyordum  

3- kuru kayısı kuru incir ve kuru üzüm yiyordum ama bunları hepsini bir öğün yeme ben şeker ihtiyaci için yiyordum.
.4- meyve yiyordum ama bir tane çünkü ne kadar doğal olursa olsun şeker var .

Akşam 6 7 den sonra sadcee bitki çayı veya su içiyordum bu kadar sabah bide ben bekarken namazdan sonra yürüyüşe gidiyordum 45 dk .
(1,217 puan) tarafından
Akşam yemeği yemiyor musun
tarafından
Akşam ya salata yiyordum yada çorba içiyordum
(1,217 puan) tarafından
Hmm anladım
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Zayiflarsin spor da yap
(1,217 puan) tarafından
Başka nelere dikkat edeyim şekeri kestim ekmek yok hamur işide tabi
(7,654 puan) tarafından
3 lt su iç
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Hayir arada hafif bir yemek dAha yemen gerek 

Yoksa aksama kadar olan acligini aksamki yediğinden cikarirsin yani akşam cok aç olacagin için daha fazla yersin

(1,217 puan) tarafından
Onu ayarlıyorum canım arada meyve çay kahve yapıyorum çok açta olsam hep aynı ölçüden gidiyorım
(2,375 puan) tarafından
Hm anladim canim
(1,217 puan) tarafından
Başka nelere dikkat edeyim dışarı pek çıkamıyorum evde  spor işe yararmı
(2,375 puan) tarafından
Tabi tabi yarar canim mekik falan cek
0 oy
(187 puan) tarafından

image

ben diyetisyen eşliginde diyrt yapıyorum emziriyorum emziriyorsansa kafana göre yapma canım diyet seninde degerlerin düşebilir vitamin degerlerin bak her hafta degiştiritor listemi bu mesela bi haftalık listem sana fikir olsun saatler ara ögünler felan 
(1,217 puan) tarafından
Emziriyorum ama kesildi kesilecek sadece gece içiyor oda bi defa
(187 puan) tarafından
Keseceksense problem olmaz ozaman ama yinede ac kalmamaya calış kuruyemiş tüket akşam sebze yemegın muhakak olsun
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Bak kahvaltı da ve akşam yemeklerinde sıvı alma ne şu ne başka bisey anca 1.5 yada 2 saat sonra al sıvı bu çok önemli bu şekilde 2 Ay da 10 kilo verdim ben hazır paketli yicekler yeme kızartma yeme onun dışında 2.5 litre su iç 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 125 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
2 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,304 cevap

34,946 kullanıcı

...