0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (2,359 puan) tarafından
Tatlı isteğinizi nasıl bastırıyorsunuz bu tatlı ihtiyacı nasıl gderilir at gibiyim kesme şeker bile yerim o kadar tatlı isteğim arttı ya

8 Cevaplar

0 oy
(6,225 puan) tarafından
Ara öğünde yarim muza kakao ya bula ye yanında kahveyle 

Veya ara öğünde hurma ve muz
(2,359 puan) tarafından
Geciriyormu muzdan başka ne olabilir kabızlık varda bnde
(6,225 puan) tarafından
Meyveyle kesiceksin işte canım bitter çikolata yiyebilirisn
(4,151 puan) tarafından
Hurma arasına ceviz koyup yiyebilirsin sekerlı zaten isteğini alır cnm yada kayısı arası ceviz fındıkta guzel olur
(2,359 puan) tarafından
Tamam canım cok saol
-Reklam-
0 oy
(88 puan) tarafından
Al benden de o kadar doğumdan önce asla şeker tatlı tüketmeyen ben. Hamilelikten bu yana kızım iki yaşında tatlı yemeden duramıyorum.
(2,359 puan) tarafından
Ay evet bnde doğumdan snra oldu tatlıdan nefret ederdim
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Allah affetsin okurken güldüm Hakkını helal et ben yulaf muz bazen Bal kuruyemişler kuru meyveler Bunların hepsine karıştırıyorum yumurtayla biraz sütle pişiriyorum fırında tarifler var aslında onlar daha iyi oluyor tavsiye ederim
(2,359 puan) tarafından
Helal olsun ne demek :)
(1,011 puan) tarafından
:D ama genelde çikolata yiyom ondan 100 kg yum 58 düştüm bi ara o ekmeği kestim sık tarçınlu Türk kahvesi bol yürüyüş Leslile vermiştim 6 ayda
(2,359 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Arkadaslar benim esim fitness antrenöru ayni zamanda kilo alma verme kilo koruma konusunda egitim aldi 

Onun dedigi sekeri birakmak ilk hunler cok kolay çünkü vucutta var olan sekeri beyin kullaniyor 5 gunden sonrasi daha zorlu geciyor bu donemde seker istediğini bastirmak icin eksi yesil elma, sirke limon soğuk su ve tarcin karisimi duzenli icmek insulini stabil tutuyor daha az acikiyorsun daha az yiyorsun diyor
(4,151 puan) tarafından
Tarcınlı su iyi olur bence
(2,359 puan) tarafından
0 oy
(562 puan) tarafından
Ödem atmak için tarçınlı su tarifleri var onlardan yapın yarcin o kadar bastirmasada çok fazla ihtiyaç duydurmuyor 
(2,359 puan) tarafından
0 oy
(782 puan) tarafından
Meyve ve su, kesinlikle iştah miştah bırakmıyor tatlı için.
(2,359 puan) tarafından
0 oy
(1,888 puan) tarafından
Tarçınlı su. O kadar işe yarıyor ki alerjin falan yoksa kesinlikle dene.
(2,359 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Diyet tarifler var. Şeker un kullanmadan yapılan. Diyetisyenin atmıştı bana bikac tarif istersen atayım sana
(2,359 puan) tarafından
Çok saol canım emzirme diyetinide rica etsem atarmısınız
(1,197 puan) tarafından
Ne kadarlık bebeğiniz. Atarım tabi ama ben diyete başladığımda oğlum 2 yaşına girmişti. Azaltmistim emzirmeyi. Süt artırıcı bir diyet değil de enazindan sütün azalmamasi üzerine bir programdı. Bir de insülin direncim başlamıştı onu dusurmeye yönelikti.
(2,359 puan) tarafından
3 aylıkda ben diyet tam yapmıyorum aslında zararlı olan seyleri çıkıyor sağlıklıları koyuyorum aslında
(1,197 puan) tarafından
Bol yesillik salata ye ekmeği ve hamur işini de kes. Onlar süte de katkı sağlamiyor zaten. Süt artırma gibi bir derdin yoksa atayım. Zaten azaltmiyor. PDF şeklinde ama burdan atamam. Özelden Instagram ya da faceni atabilirsin
(2,359 puan) tarafından
Tamam canım atıyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.
2 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
1 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,299 cevap

34,833 kullanıcı

...