0 oy
360 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,274 puan) tarafından

Arkadaşlarım gelecek çayın yanina bir seyler hazirlamak ıstiyorum. Ben sehir dışında olduğum icin pek görüşemiyoruz. Annemlerdeym simdi. Güzel seyler hazirlamak ıstiyorum. Onlar 4 kişi 3ünün bebegi var. Cayin yanina neler yapsam hicbir seye karar veremedm. Tatli olarak kıbrıs tatlisi ya da prenses tatlısı düşündüm sizce hangisi resimleri de koyuyorum bilmeyenler icin. Tuzlu ne olabilir, hamur isi ve salata tarzi ne olabilir:)

image

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beni de kabul edecen mı yemeğe 
(1,274 puan) tarafından
Neden olmasin:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Patates salatası veya kısır yapabilirsin. Valla üsteki tatlılar cok güzel hangisi kolayina geliyorsa onu yapp :)))) yufka al börek yap 
tarafından
Makarna salatası var güzel oluyor. Salgamlı bulgur salatasıda var canim
(1,274 puan) tarafından
Salgamli bulgur salatasini arastrym cnm bi değişik geldi. Guzelse olabilir. Tesekkur ederm:)
tarafından
Rica ederim canım :)
(620 puan) tarafından
https://youtu.be/s66oj6CsLvQ burdan yapmistim ben canım öneririm, içine tavuk haşlayıp didikle bi de çok güzel oluyor
(1,274 puan) tarafından
Istah açıcı görünüyor. Tesekkurler:)
0 oy
tarafından
Bence Kıbrıs tatlısı. Salata olarak da şalgamlı bulgur salatası, patates salatası, tavuklu şehriyeli yoğurtlu salata, kısır, mercimek köftesi, hardallı patates salatası ( nefis yemek tariflerinde var ). Hamurisi olarak da börek bence 
(1,274 puan) tarafından
Şalgamlı bulgur pilavina odaklandm smdi o olacak gbi:) kibris tatlisini da yaparm büyük ihtimalle. :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 143 göst.
28 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 380 göst.
0 oy
1 cevap 121 göst.
30 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Pamukoglum (1,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.

380,323 soru

11,387,501 cevap

34,890 kullanıcı

...