0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Hiç yorgunluk hissetmeden her işin üstesinden gelen hanımlara çok özeniyorum. 

Ben hemen nefes nefese kalıyorum. Gücüm kuvvetim kesiliyor. İşlerim hep yarım kalıyor. 

Var mı benim gibi olan ve çözümü şu diyen ? 

17 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebeğim küçükken parça parça yapiyordum sende öyle yap hepsini aynı anda yapma 2 oda yap bırak diğer gün öyle günlere böl şimdi oğlum 2 yaşında hergun 6.15 kalkar öyle olunca saat 11 olduğunda tüm islerim bitmiş öğle ymegim dahil haİr oluyor bebeğin küçükse bnxe onemli olan sensin boşver halledersin dinlenmek çok daha önemli ben bile oğlumla öğlen en az 1 saat daha uyuyorum çünkü gün içinde robot gibiyim pertim çıkıyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla oncelik bebeğimin her zaman o aglarasa bırakıyorum isimi gücümü ama bende cok yoruluyorum ev isi bebek cidden yoruyor 
0 oy
tarafından
Bi rahatsızlığın falan mı var 

Ben eğer iş yaparken mola verip dinleriyim dersem kalkıp bidaha iş yapmam mesela
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben hamileyken daha iyi iş yapıyorum normal zamanda bi ortalığı süpürmeye üşenirim ama hamileyken bütün evi döker tekrar toplarım gece yarısı olur banamisin demem,sanirim hormonlarım sapıttı:D

0 oy
(1,014 puan) tarafından
Aynı ben. Bugun evı toparladım supurmeye kalkamadım. Bı carkın ıcıne gırmıs gıbıyım hergun. Sabaha sunu yapacam bunu yapacam. Sabah oluyo gene aynı hıcbıseye halım yok. Yengem var mesela kadın yorulmak bılmıyo. Acma borek yapmak sankı ona gıdıo hazur almak gıbı bısey. Bugunun ısını asla yarına bırakmaz. Evı hep topludur yemegı hep hazırdır. Bı yere gıdecek hoop hazırlanır cocukları giydirir cıkar. Ben 2 gun onceden basluyom off su yapılacak bu yapılacak demeye. 
(523 puan) tarafından
Sende kendimi gordum yazmadan edemedim :)
tarafından
Aynı ben ya :/
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Haftanın her günü öyleyim sadece bir günü bir enerji oluyor o da kendimi odaklandığım için sanırım pazartesi günleri detaylı temizlik günüm o gün ne olursa yaparım ama diğer günler yataktan kalkmaya halim olmaz nedense ne iş yapsam yarım kalır genelde öyle alistirirmisim kendimi sanırım 
0 oy
tarafından
Aynı ben aman dünya malo için kendimi yipratamam 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Kız ben daha sabah o günün iş planını yaparken daha başlamadan yoruluyorum. Sonra dinlenip bi kahve içiyorum. Sonra bebeğim durursa bişeyler yapmaya çalışıyorum. Ama nedense dursa da durmasa da sanki hiç birşey yapmıyorm gibi.
0 oy
(1,274 puan) tarafından
O kisi benn annem.:D 53 yaşında ama hic yorulma. Isler bitene kadar 1 saniye oturmaz. Ben dinlene dinlene yaparm:D
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Aynen ya bende dinlene dinlene yapıyorum 
0 oy
(336 puan) tarafından
Kızım uyanıkken hıc bir şey yapmm onunla ilgilenirım a ama o uyunca koştur koştur her işimi yaparım mecbur başka biri gelıp yapck ddıl ya 
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim malesef :/
0 oy
(432 puan) tarafından
Vallahi canım ben hiç yorulmak bilmeyen birisiyim herkes çok şaşırıyor saat 3 kadar kızımı salarım 7 de uyanıyoruz. Bir yandan yemek yapar bir yandan kızımı eyekr elimde Süpürge şarkı söyleye söyleye iş yaparız hiç yorulan biri olmadım ama önemli olan bebeğim ii yemek vs hepsi olur ben istersem yaparım istemezsem vallahi eşim daha becerikli o yapar :) hatta benim ürünü filan beğenmez ikimizin ütüsünü de o yapar :l  bayram da cam sildi karşıdan hiç tanımadığım bir teyze bana bağırıyor kimin hayır duasını aldın sen diye :))))) 
0 oy
(428 puan) tarafından
Senin sağlık pronlemin var sanırım iki süpürge bulaşığı adam.yorulmaz çünkü 
0 oy
tarafından
Bn bi baslasam aksama kadar durmam simdi kizim var hic bi is yaptirmiyo sagolsun
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Demir eksikliği olabilir 
0 oy
tarafından
Bugünün işini yarına bırakmam 2 bebeğim var. Evlerimi her gün siler süpürür yemeğimi her gün yaparım. Mesela dün 2 makina çamaşır yıkayıp serdim topladım katladim 1 makina bulaşık. Üzüm yaprağı sarması sardım patates salatası yaptim ağlayan kek yaptım 2 bebeği banyo ettirdim saçımı boyadım saçımı düzleştirdim ve evleri en son silip süpürüp çıktım. 
tarafından
Tabi böyle yazdığıma bakma 3 saate 1 kez beslediğim 2 bebek var. Ve büyük tuvaleti vs derken günde en aşağı 8 kez altları değişiyor.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 198 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 259 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 427 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.