0 oy
400 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,272 puan) tarafından

35 haftalık doğum yapanlar bebekleriniz kaç gün küvezde kaldı? Sanki bu durumu tek yaşayan benmişim gibi geliyor :( eve bebeğim olmak dönmek çok zor. Durumu çok iyimiş çok şükür benim içinde önemli olan onun sağlığına kavuşması tabiki ama, acayip eksik hissediyorum kendimi :(

Dua edin lütfen..... 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne Zaman doğdu kaç gündür kuvezde 33 te doğum yaptım 8 gün kuvezde kaldı
(1,272 puan) tarafından
35+1 doğdu. Cumadan  beri küvezde
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından
Allahım şafi ismiyle şifa versin inşallah cnm can sıkma ki sütun çekilmesin bebeğin iyi diyorlarsa iyidir 

Bnm oğlumda yattı ama doğumdan 3x4 gün sonra herkes ağlıyordu eşim annesi annem herkes ddim ki kendi kendime ağlamak yok sütüm kesilir kendine gel ddim çok şükür şimdi 8 yaşındayiz
(1,272 puan) tarafından
Amin sağolun Allah razı olsun. Hastane doktorlar çok iyi Allahtan o yüzden çok rahatım ama çok özlüyorum işte elimizde değil. :(
0 oy
(15,823 puan) tarafından
35+6 günlükken doğdu 9 gün kuvezde kaldı şükür şimdi yanımda uyumuyo uyutmuyo ❤️❤️Zor bı süreç ama geciyo Allah'ın izniyle Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
(1,272 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim.  ❤️ Sizede çok geçmiş olsun. Sağlıkla yanınızda olsunda varsın uyutmasın ❤️
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Tabi ki tek deyilsin bende 32 haftalık doğum yaptım ve 20, gün kuvezde kaldı... Üstelik korona zamanı gösterdiler bebeğim olmadan eve döndük .. çok zor yaşayan bilir.. üstelik bizimki tüp Bebek ve on yıl sonra bulduk... Hep bişey olacak korkusuyla geçti günlerimiz.. rabbim çok şükür onu bize bağışladı şuan 11 aylık ve bir ay sonra yaşını kutlucaz .. mucize gibi.. Rabbim sizide tez zamanda kavuştursun inşallah
tarafından
Okudugumda kendimi hatrladm resmen canm allah  anali babali büyütsün ins. Bende 36 da dogum yaptm 1 hafta küvezde kaldi 5 sene cocugum olmamisti tedaviler filimler derken tedaviyi biraktm rabbim bi kac ay sonra mucizemi verdi bana ben halen daha kızım olduguna inanamiyorm 7 aylik şuan bunlari yazarken bile agliyorm o kadar stresli dönemden gectmki dogdugunda gerçekmi die kizima dokundm olmucak gözüyle bakiyodm hep
(1,000 puan) tarafından
Gerçekten yaşayan bilir canım..rabbim isteyen herkese nasip etsin..
(1,272 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun. Tabikide tek olmadığımı biliyorum. RABBİM düşmanımı bile evladıyla sınamasın. Çok zor Bi süreç gerçekten. Rabbim daha kötü ayrılıklar vermesin
0 oy
(2,252 puan) tarafından
11 gun kaldi canim cok zor gunler ama inan geciyor insallah hemen çıkar 
(2,252 puan) tarafından
Gerçi benimki cok zayifti diye beklettiler kac kilo senin bebis
(1,272 puan) tarafından
2 kilo 325 gram doğdu canım.
(2,252 puan) tarafından
Masallah iyi doğmuş canim çok kalmaz inşallah
(1,272 puan) tarafından
İnşallah canım sağol ❤️
0 oy
(734 puan) tarafından
Bebeğin kaç kilo dogdu
(1,272 puan) tarafından
2 kilo 325 gram
0 oy
(341 puan) tarafından
Benim de 34 haftalık doğdu 2000 kiloyla 10 gün kaldı çok şükür şimdi 82 günlük oldu senin ki kaç kilo bide rabbim yardımcın olsun çok çok geçmiş olsun 
(1,272 puan) tarafından
2 kilo 325 gram doğdu
(1,272 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun
0 oy
(930 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbım şifa versin tez vakitte kavuştursun 

Bende 35te doğum yaptım çok şükür kuveze filan girmedi bebeklerim 
(1,272 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Tek yaşayan sen degilsin canm ben 36. Haftada dogum yaptm 1 hafta küvezde kaldj moralini bozma benim gbi canm sütün gider bebegini düşün ben cok pismanim kafaya taktigim icin cicugum anne sütünden oldu 1.5 aylikken mamaya bi basladm hala mama kullaniyorm 
(1,272 puan) tarafından
Anladım Sizede çok geçmiş olsun. Sütüm gelsin diye güçlü olmaya çalışıyorum. Ama eldede değil işte evlat ❤️
0 oy
(16,489 puan) tarafından
İnşallah hemen kavuşursub cnm kilosu kaç

Bende 35 +1 doğum yaptım 2 saar müşahede altında kaldı sorma verdiler

Kilosu 2.400 dü
(1,272 puan) tarafından
2 kilo 325 gram doğdu canım. Solunum ve beslenme sıkıntısı var. Şu an gayet iyimiş ve iyiye gidiyormuş çok şükür. Ama tedbir amaçlı Bi süre tutuyorlar. Bütün bebekler sağlıkla gelsinlerde biz anneler beklemeye razıyız. Rabbim beterinden korusun. ❤️
0 oy
(91 puan) tarafından
36 haftalık doğruldum şükür kuveze almadılar inşallah senin kide en yakın zmnda saglicakla cikar
(1,272 puan) tarafından
İnşallah sağolun ❤️
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bende 34+6 da doğum yaptım solunum sıkıntısı vardı 5 gün kuvezde kaldı bende çok üzülüyodm  gözümün önünden hiç gitmiyordu sonra kavuştuk rabbim sizi  de kavuştursun insallah
(1,272 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağolun ❤️
0 oy
(2,453 puan) tarafından
35+1 de doğdu oğlum 1 hafta kaldı kuvezde 
(1,272 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla büyütmeyi Nasib etsin inşallah ❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kilosu önemli kuzum haftalarda bebeğin. Üzülmeki sütün çekilmesin. Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️❤️❤️
(1,272 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. ❤️ 2 kilo 325 gram doğdu.
(13,202 puan) tarafından
Ekstra bir sıkıntısı yoksa çabul kavuşursunuz canım Allah kavuştursun sizi ❤️❤️❤️
(1,272 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim. Allah razı olsun canım ❤️ solunum ve beslenmesinde sıkıntı var ama durumu iyiye gidiyormuş çok şükür.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  arkadaşım  da 35 de doğum  yaptı  nerdeyse  15 gündür  küvezde bakalım  bugün  çıkma  ihtimali wardı  kendi  kendıne  nefes  almaya başlarsa 
(1,272 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. İnşallah kavuşur bebeğine zor Bi süreç gerçekten.
0 oy
tarafından
33 haftalık doğdu 17 gün kaldı her gördüğümde her ziyarette ağlamaktan bayginliklar geçirdim en son doktor bebek seni görünce kendi kendine nefes alıyor kalp ritimleri düzene biniyor ağlayarak onu strese sokma lütfen eğer böyle devam edersen seni yanına almam dedi bi daha ağlamadım 

Elhamdülillah oğlum su an 11 aylık 

Rabbim Safi ismi hürmetine şifa versin inşallah canım 
(1,272 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Sizede çok geçmiş olsun. Biz bebişi göremiyoruz maalesef. Keşke görebilsek. Ama doktorlarımız hemşirelerimiz çok iyi. Sürekli bilgi veriyorlar ve resimlerini çekiyorlar.
tarafından
Neden canım yanına alırlar emzirmek için aslında
(1,272 puan) tarafından
Şu anda almıyorlar kimseyi canım. Keşke alsalarda gidip emzirsem.
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım rabbim sağlıkla kavuştursun inşallah. Benim yeğenim 33 haftalık doğdu 21 gün kaldı :( . Ama şuan 1.5 yaşında tam bir sipa. 
(1,272 puan) tarafından
Maşallah ❤️ Rabbim sağlıkla büyütmeyi Nasib etsin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
33 haftalık 9 gün kuvezde 4 gün normal odada kaldı 
(1,272 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun
tarafından
sağol şuan 2 yasinda
(1,272 puan) tarafından
Maşallah :) Allah bağışlasın
0 oy
tarafından
Konuyla belki alakasız ama erken doğup kuveze girmeyen de var zamanında doğup girrende bu neden oluyor bilen varmi
(1,272 puan) tarafından
Bizimki erken doğduğu için solunum ve beslenmesinde sıkıntı vardı. O yüzden yoğun bakıma aldılar. Şu an durumu iyiye gidiyor tedbir amaçlı tutuyorlar.
tarafından
En kısa zamanda yavruna kavusursun bacım inşallah
(1,272 puan) tarafından
İnşallah canım sağol ❤️
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm ❤️ bende o duyguyu yaşadım bilirim zordur ama üzülme güçlü olman lazım bebiş için ❤️ bir hafta kaldı küvezde cnm❤️ bebeğin durumuna göre değişir tabi☺️ gözün aydın hayırlı olsun inş ❤️ Allah analı babalı büyütsün ❤️
(1,272 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. ❤️
tarafından
Cümlemizden inş cnm ❤️

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 501 göst.
0 oy
9 cevap 240 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde Cio2012 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 236 göst.