0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (240 puan) tarafından
Salı öğlen 12 de sancılarım başladı. Akşam 10 gibi 5 dakika araya düşünce gittim 4 cm açılma vardı. Sabah saat 7 olmuştu 5 cm di daha açılmam. Sonra bebeğim kakasını yapmış ve saat 7.30 acil sezeryana alındım. Malesef yutmuş kakasını. Ama yanımdaydı hiçbir sıkıntı yoktu. Ama 1 saat önce solunumunda sıkıntı var diye yoğun bakım ünitesine aldılar. Lütfen dua edin o orda tek başına o kadar moralim bozuk ki. Yeni doğan solunum sıkıntısı dediler ama içim yine de hiç rahat değil. Sütüm kesilicek diye korkuyorum ağlamaktan harap oldum 

9 Cevaplar

0 oy
(3,675 puan) tarafından
Ağlama kuzum dua et bol bol Allah şifa versin inşallah bi an önce geçer sıkıntıları da kavuşursunuz ❤️
(240 puan) tarafından
Ediyorum inşallah canım lütfen sizde edin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen iyi olacaksın ki bebeginde iyi olsun. Biz anneler herşeyin en kötü halini düşünüp ağlıyoruz. Çıkınca da keşke o enerjimi bebegime harcamak için sakın kalsaydım diyoruz. Bebeğin yanina gelecek sende öyle diyeceksin emin ol. Hasta e olmasaydı imkan olmasaydı daha kötü olurdu değil mi bak en azından emin ellerde. Sen sakin ol ve bebeğin için dinlen sütünü sağ canım. Hiç merak etme sağlıkla çıkar inşallah benim bebeğimde 10 gün kalmisti
(240 puan) tarafından
Allahım 10 gün çok uzun bir süre. Hiç yanıma gelmeden alsalar belki neyse ama sabah saat 8 den beri yanımdaydı şuan çok boşluktayım. Yan odalardan bebek ağlama sesleri geliyor daha kötü oluyorum.
tarafından
Annelik işte yanında olsa ağlasa ona da üzülüyoruz ama Allah var gam yok sen sadece dua et bak lohusasin senin her duan kabul olur . Daha iyi olması için orda şuan da öyle düşün canim
(240 puan) tarafından
İnşallah canım iyi olsun yanıma gelsin bir an önce başka bir şey istemiyorum Allahımdan
tarafından
Şuan durum nedir canım bir haber var mi
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Rabbim sif versin biran önce gelir yavrun yanina güçlü ol bebeğinde güçlü olsun annesi gibi  için rahat değil zor olur ama sen duanı et Rabbimin izniyle  çıkar inşaallah biran önce
(240 puan) tarafından
Ediyorum canım ediyorum inşallah çıkar. Bu saat oldu gözüme uyku girmiyor
0 oy
tarafından
Ben de doğum yaptım bebeğimi yenidoğan yoğun bakıma almışlar hemen. Beni odaya getirdiler ama bebek yok. Başladım ağlamaya. Sandım ki bebeğime bişey oldu. Elhamdulillah sadece solunum sıkıntısı olduğu için alınmış(suyum bitmişti) 12 gün kaldı yoğun bakım küvezinde. Çok zordu. Ağladım sızlandım dayanamıyorum dedim. Ama dayandım. Bebeğime kavuştum. Ve kızım şuan tam 3 yaşında. O günlerin acısı hiç değişmeden içimde duruyor belki.. ama geçti gitti hamd Allaha.. kendini harap etme. Annesin üzülürsün elbet. Ama kavuşacağınız günü düşünüp moralini yüksek tutmaya çalış. 
(240 puan) tarafından
Allahım bağışlasın evladını analı babalı büyütsün inşallah canım. Darısı başıma inşallah. Elimde değil inanın siz anlarsınız insanın elinde değil
0 oy
(683 puan) tarafından
Hiç üzülme canm bebeğn orada güvende bnmde kızlarm 12 gün kaldı.sen devamlı süt götürmeye çalış moral ver bebeğine en kısa sürede kavuşursunz inşallah. Kuvezde kalması kötü bişey değil yani 
0 oy
tarafından
Anneliğin mübarek olsun canim şimdi ne desek seni teselli etmez biliyorum çünkü bende de senin gibiydim bebeğim 8 gün kuvözde kaldı o günleri sadece yaşayan bilir ama geçiyor canım çok şükür Rabbime şimdi 17 aylık olduk senin de geçecek bu gunlerin inşaallah sağlıkla kucağına alacaksın bebeğini moralini yüksek tut bol bol yürü çabuk toparlanirsin ve en önemlisi bebeğin senin ruh halini hisseder sen moralini bozma ki bebeğin de çabuk toparlasin inşaallah 
0 oy
(150 puan) tarafından
Canım benim bebeğimde yogunbakimda 11 gün oluyor doğum yapalı yanımda 3 saat durdu sadece emzirdim bı kaç defa hiç biseyi yoktu ilk saatler inlemeye başladı elinde yüzünde morarma vardı doktor geldi götürdü gidiş o gidiş daha gelmedi . Ertesi gün entube edilmiş solunum cihazına bağlanmis:( o kadar çok üzüldüm ki anlatamam 4 gün oldu şimdi solunum cihazından çıkardılar ve şuan kendi nefes alabiliyor sadece ağızdan bır hortumla besleniyor oda yakında çıkacak inşallah.hic ümidimi kesmedim  onlar bizlerden daha güçlüler merak etme bebeklerimize hiç bişey olmayacak bizim elimizden gelen tek şey Allah'a dua etmek duadan başka elimizden hicbisey gelmiyor 

Birde sütun bebeğine çok iyi gelecek lütfen ağlamayı bırak sütun etkilenmesin sürekli sütunu sağ Allah evlatlarımizi bize kavuştursun insallah
0 oy
tarafından
Aglama annesi o seni hisseder sen iyi olki oda iyi olsun sakinles süt sağ kuzuna
0 oy
(63 puan) tarafından
Benim kizimda solunumdan 1 hafta yattı kuvezde cok zor bir durum Rabbim şifa versin bebegine inşallah 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 493 göst.
0 oy
20 cevap 396 göst.
2 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 427 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asya17 (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 339 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (811 puan) tarafından soruldu

374,568 soru

11,202,528 cevap

34,499 kullanıcı

...