0 oy
790 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Eşimle görücü usulü evlendik 4 ay nisanli kaldık 1 yıldır evliyiz 1 aylık bir kızım var onu çok seviyordum başlarda oda beni tabi hiç konuşma sürecimiz doğdu duzgun olmadığı için hep tartışirdik ama yine ben olsam yada eşim olsa gönlümüzü alırdık sonradan bir kaç büyük tartışmamız oldu şiddet uyguladı neyse dedim sustum ne dese tamam diyordum ama son bir aydır doğum yaptım esin degisti baya soğudu hakaret ediyor beğenmiyor beni sevmediğini söylüyor cirkinsin falan sogudun söyler sonra sakinlestiginde ona dediğimde sinirden dedim derdi eskiden özür diledi şuan o bile yok bir hafta önce yine bana vurdu başımda yazma olmadığı için bide niye tunik pantolonuyla dışarıya çıktım diye pantolonda geniş başımdaki yazma geceydi takmadım bide müstakil ev kapalı etraf kimse yok goremezde öyle yapmiski şiddetten laflarindan argo kelimeler inden onu sevmiyorum bana dokunduğunda başkası sanki dokunuyor onu öpmek bile istemiyorum terlediginde hemn üstünü değiştirirdim hasta olsa ilaç falan veririm ama şuan o yok hastaysa hasta banane derim çünkü eşimde bana bu karşılığı veriyor daha evlendiğime günden beri böyle ben hasta olsam banane ben mi hastayım falan der bana şuan sert eski kafa erkekleri gibi davranır nasıl diyim köle gibi görür beni daha önce dedi de kolemsin diye neyse bağırır çağırır hep kalbimi oirara ailesine dediğimde inanmıyor öyle biri değil oğlum diye işten geldiğinde yeminle dün akşam tek tabağını bitirip sofradan kalktım ama yatarken yine lafını söyledi kalbimi kırıp ağlayıp salona gidip yattı bilmiyorum ama eşim baya değişti yatakta bile artık birşey yok gelip laf söyler üstüne senin yüzünden der benm hiç birşey hak etmediğini söyler gider boşanmakta istiyor  boşan deceksiniz kızım var ailem arkamda durmaz bende kızım az birşey büyüsün alıp giderim diyorum ama bazense bakıyorum bir kaç saatlikte olsa eşim iyi oluyor beni sevdiğini söyler o yüzden geri sevmek istiyorum belki herşey düzelir diye eşim tarafı mutlu olmamızı istemiyor en çokta onu seven kuzeni bosanmamizi bile isterler eşim bir ertesi gün bile dedi rezil olmamızı isteyen çok kişi var senle tartışmamız bile onlar yüzünden hep konuşuyorlar bizi diye ciddende doğru muska bile yapmış olabilirler ama biz öyle yapalım muskalari duaları kabul olmasın Allah bizim yanımızda demesi ne bilim inanırım onların muska yapacağına kuzeni eşimin yine olsa onunla evlenirim demesinden herşeyi onlardan beklerim 

Kusura bakmayın uzun oldu daha çok derdim var ama eşimi yinede seçim oda beni daha çok sevsin hakaret laf faln soylemesin ne yapım

10 Cevaplar

+2 oy
(5,949 puan) tarafından
Ya boşanacaksin  yada  kabul  edeceksin  senj  dövmesini  hakaret  etmesini seçim  senin 
-Reklam-
+2 oy
(13,202 puan) tarafından
4 ay görüştüğün birine tamam bu evleneceğim adam dediniz de evlat verdiniz anlamıyorum gerçekten. Şahsıma güldülecek deve de yok ortada. Çocukları da çocuk oyuncağı yapıyorsunuz. O şiddet ömür boyu sürecek ailen arkanda olmada da çekim bu deyip oturmamanı tavsiye ederim 
(13,202 puan) tarafından
Karakter belli eder kendini insan bir lafıyla bile uygun koca mı değil mi anlatır kendini. Şans eyvallah da tanımak da önemli.
(116 puan) tarafından
Çoğu kendini mükemmel oldugundan farkli tanitiyo söyle olur böyle olur toz pembe hayaller kurdutuyo evlenince gerçeklerle karsilasiyosun cogu zaman dank ediyo maalesef
(13,202 puan) tarafından
Özenti dense de aslında olması bu gereken konu var evlenmeden bir miktar evi paylaşmak belli çerçevelerde keşke imkanlar el verse de öyle tanışılsa cidden faydalı 6 ay kadar birlikte kaldık eşimle iyiki diyorum iyiki kalmışız tabi belli şartlardaydı. Ama uzun süre görüşmek çok faydalı kimi batı özenci kimi namussuzluk olarak baksa da olaya evlilik öncesi eğitim gibi olmalı.
(116 puan) tarafından
Tanimak adına mı 6 ay beraber kaldınız?
(13,202 puan) tarafından
Hayır öğrenciyken
+1 oy
(428 puan) tarafından
Surekli ayni konuyu dile getiriyorsunuz napsin bu millet size 2 seçeneğiniz var ya bosanaacaksiniz yada bu deveyi gudeceksiniz.. muska o bu şu bence inanma sen kendi eşinden kendin sogumamaya çalış evliliğini renklendir biz bu yaşta esimize simariklik yapıyoruz sevgi sözcükleri söylüyoruz tabi isteyerek severek yapmak lazım bebeğin var otur iyice düşün kendinide sorgula 
+1 oy
(326 puan) tarafından
En mantıklısı boşanman belli ki o gücü toplayamamışsın biz kadınlar her türlü dururuz aslında ayakta diploman var mı bir mesleğin mesela yoksa da ailene anlat yavaş yavaş bu böyle olmaz herşeyi bilsin ailen arkanda durmak zorundalar bahsettiğin şeyle başlayıp bir çok kadının ölümü ile sonuçlanıyor Allah göstermesin dengesiz belli ki kocan kendin için birşeyler yap o bebe o yuvada sevgisiz büyür saygı ne bilmez yapma bunu kendine yazık 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sadece 4 ay tanıdığınız biriyle evlenmişsiniz bide üstüne evlilik oturmadan çocuk yapmışsınız. Allah yardımcınız olsun yuvanıza huzur versin başka ne denir ki
0 oy
tarafından
Ben evlenmeden önce babamdan böyle şeyler görüyordum şimdi eşim öyle çok bol giymemi istemiyor. Hem ben ona soruyorum olmuş mu diye o da onayliyorsa giyiyorum ama babamın evinde teyzeler gibi giyiniyordum şimdi genç kız gibi giyiniyorum yani ne bilim kapaliyim ama ortama da ayak uyduran birsiyom ben ne çok dar ( kendim sevmem ) ne çok bol çarşaf falan giymemm yani . eşim doğma büyüme İstanbullu olduğu için pek karışmıyor bana ama ben de uzun giydiğim için altımdaki dar olabiliyor . Hamileyken zaten ister istemez bol giyiniyorsun. Allah yardımcın olsun ne diyim çok zor .
0 oy
(482 puan) tarafından
Yaşadıkların cok ağır gerçekten Allah sana çıkış kapısı açsın. Kardeşim ben sana yani eşime muska yapmışlar sözüne inanıyorum. Çünkü bende de  var. Bn eşimden soğudum onu görünce kusasim geliyor. Cin görmüş gibi oluyorum. Gözüme çok ama çok çirkin görünüyor. Ama ben eminim bana muska yapıldığına. Ben 8 aylık gebe iken büyücü kadın geldi bizim eve . Ben de annemlerde kalıyorum esim uzman çavus doğuda görev yapıyor. Neyse o kadın geldiği güne kadar her şey çok güzeldi ne olduysa o gun oldu. O gece çok kötü korkutuldum ve hayatım tepe taklak oldu. 10 aydır hayatım çok kötü.:(  hoca bul eşine baktır canim   arada ihanet ya da psikolojik problem yoksa durduk yere bi anda esin sana düşman olduysa altında büyü ara derim..  bide tekvir süresi 7 kere   her gün oku. 113 nas 113 felak oku. Ben de açtığım postta öğrendim. Şimdi hoca da araştırıyorum baktiricam kendime 
(91 puan) tarafından
İhaneti aldatma şükür birsey yok  durduk yere oldu son bir haftadır eve gelmesini bile istemiyorum sesini falan duymak hiç istemiyorum
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Eee tekrar sevicek bişeyi yokki daha da soğumalısın bence doğru yoldasın 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Muskadan şüpheleniyorsanız evin her yerini arayın, bulup hocaya götürün.. Ya da gidip bi hocaya koruma ayetlerini yazdırıp üstünüzde taşıyın.. Hâlâ düzelme yoksa, yani bu muskadan değil de eşinizin huyu olduğu içinse tekrar ısınmaya çalışmayın
(91 puan) tarafından
Üstümde öyle ağırlık varki kendi evimi bile temizliyemiyorum hep oturuyorum kardeşim gelir temizler geçen ertesi gün kalktım evi temizlemeye sabah girmişim iki oda salonu saat 5de ancak bitirmisim evde küçük nasıl tekrar girip bakacam ki hemde nereye bakacam bilmiyorum
(1,552 puan) tarafından
Valla böyle bişeyden gerçekten şüpheleniyorsanız, iki evladınız için bismillah deyip kalkın.. Her odaya bir iki gün ayırın.. Yatak odasından başlayın mesela.. Yastık içlerine bile bakın.. Kardeşiniz tekrar temizliğe yardıma geldiğinde sirkeli su yapın her yeri oyla temizleyin
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ozele yazcam da kapalı msja
(91 puan) tarafından
Açık canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 295 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Okih7 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 457 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 875 göst.
30 Ekim 2018 Aile kategorisinde Nurgül (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 519 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde edaaaaq (7 puan) tarafından soruldu

381,949 soru

11,434,505 cevap

35,002 kullanıcı

...